JURAČKŮV KRUTOPŘÍSNEJ KALENDÁŘ

0

Už mě ty neustálé dotazy typu „Kdy prosím vydáš kalendář“ začaly štvát natolik, že jsem se rozhodl to zkusit.

Dal jsem do toho všechno, takže je to venku a i Vy můžete mít doma limitovanou edici mých vybraných fotek na hodně hezkém papíře a v super tiskové kvalitě. Rozměr kalendáře je 44 x 31 cm. Enjoy!

LOKACE FOTOGRAFIÍ

Kvůli tomuhle kalendáři, který vznikal mimochodem posledních pět let, jsem pěkně mrznul v Grónsku, solidně riskoval na svazích Vysokých Taur v Rakousku, vstával příšerně brzo v krajině Českého Švýcarska, zdolával vrcholky hor Slovenska, brodil se s horečkami po pás v ledově studeném Bajkalu, utopil vrtulník v Ugandě a vysypával písek z objektivů v Mongolsku. Nekupujete si narychlo nafocenou sérii fotek, ale kus mého života.

FINANCE
Vyražte do města sežeňte lepší kalendář v tomhle rozměru za tychle peníze – neříkám, že to není možný, ale ani si nemyslím, že je to snadný. Dost jsem pořízením tisků riskoval, musím jich prodat celkem dost na to, abych vůbec zaplatil náklady. Ale já věřím tomu, že se prodá a že mi ještě něco zbude – ne na bublifuk, ale třeba na nějaký malý udělátko, s kterým budou zase ty fotky o něco lepší.

JAK TO OBJEDNAT
Cena kalendáře je 250,- při osobním předání (Praha hlavní nádraží všední dny ráno a odpoledne, Pardubice kdykoliv, patrně ještě Holice a Krásná Lípa; budu ještě upřesňovat). Pokud ho ale chcete poslat poštou (není problém), normálka mi pošlete 350,- (to kilo je dárek pro poštu) na můj účet 78-9243880277/0100 u KB a do vzkazu pro příjemce napíšete svoje celé jméno. Pak mi pošlete mejla (scientik@gmail.com), kde mi napíšete adresu, kam mám kalendář poslat. Jestli ho chcete poslat někam jinam po Evropě (tzn. i na Slovensko), hoďte mi na konto ještě o stovku víc (klidně v eurech), pošta je krutá. Moje žena bude tak laskavá, že hodí kalendář do vobálky, láskyplně ji oblízne, a napíše adresu tak, jak mi ji hodíte do mejla. No a pak se uvidí, za jak dlouho to pošta doručí. To je asi tak všechno, co bych k týhle položce řekl. Možná až na to, že každý kus ze zadní strany ručně podškrábnu černou fixou, aby to vypadalo.

Koukněte na web a uvidíte víc! http://petr.juracka.eu/kalendar/

autor: Petr Jan Juračka

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz