VÁNOČNÍ KONCERT DECHOVÉHO ORCHESTRU KD HOLICE A JEHO HOSTŮ

0

Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na „Vánoční koncert“ Dechového orchestru Kulturního domu Holice a jeho hostů.

Koncert je koncipován tak, aby každému posluchači nabídl něco zajímavého a jiného, než může běžně slyšet na klasických koncertech. Jako naši hosté se představí dětský sbor Motýlek, který pod vedením Mgr. Petry Křížové působící při ZŠ Komenského v Holicích. Další, kdo se Vám představí na koncertu budou slečny a paní, které si říkají Borověnky. Potěší Vás pásmem krásných tradičních (i netradičních) koled a písní. Přijďte a vychutnejte si s námi hodinku a půl klidu v dnešní hektické a uspěchané předvánoční době.
Další informace naleznete na webových adresách www.dokd.cz, www.kudyznudy.cz nebo na našem profilu na Facebooku. Dovolte mi také, abych Vás požádal o přeposlání této pozvánky mezi Vaše známé, přátelé a spolupracovníky. Dáváme do tohoto koncertu hodně síly, energie a odhodlání, ale bez posluchačů naše úsilí přijde nazmar.
Na brzké setkání s Vámi se těší Mgr. art. Ondřej Lisý, vedoucí a dirigent Dechového orchestru KD Holice.

Další akce, kde si můžete poslechnout vánoční program DOKD Holice:
– neděle 30. listopadu 2014 od 15.00 do 16.00 – Rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka v Holicích.
– středa 10. prosince 2014 od 18.30 – Vánoční koncert pro Ostřetín u Holic
– čtvrtek 11. prosince 2014 od 17.00 do 18.00 – Vystoupení Dechového orchestru KD Holice v rámci Vánočních trhů na Perštýnském náměstí v Pardubicích.
– pátek 12. prosince 2014 od 18.00 do 18.30 – Vánoční koncert Dechového orchestru KD Holice a jeho hostů v Kulturním domě v Holicích.
– středa 24. prosince 2014 od 23.00 do 23.50 – Koledy s DOKD Holice u kostela sv. Martina v Holicích

autor: Mgr. art. Ondřej Lisý

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz