HOLICE MAJÍ DALŠÍHO MISTRA SVĚTA!

0

Nejprve se musím našim čtenářům omluvit za chybu v článku o Davidu Říhovi.
Psal jsem, že se David stal mistrem Evropy, ve skutečnosti jsou tyto veteránské závody brány jako mistrovství světa. Tudíž David Říha je ve skutečnosti mistrem světa v družstvech v motokrosu veteran classic.

Předminulý víkend se v Brandýse nad Labem odehrálo premiérově Mistrovství světa družstev v nohejbale. Hrálo se podle nového formátu, družstva postupně nastoupila v singlu, dvojce a trojce. Český tým pod vedením trenéra Petra Guldy měl ve svém středu holičáka Pavla Kopa. Češi se v základní skupině postupně vypořádali s týmy Německa, Tuniska a Švýcarska a ve čtvrtfinále si poradili s Francií poměrem 3:1. V semifinále hladce porazili Maďarsko 3:0, a ve finále za bouřlivých ovací domácího publika zdolali svého tradičního rivala mužstvo Slovenska taktéž v poměru 3:0.
Na tomto premiérovém úspěchu našeho nohejbalu měl velký podíl Pavel Kop, který svojí hrou na síti dokonale ničil protivníky. Jeho hra měla opravdu světové parametry a právem se může pyšnit titulem Mistra světa v nohejbale!! Ze srdce gratulujeme k tomuto fantastickému výsledku a jsme pyšní, že Holice mají dalšího Mistra světa.

autor: Ivan Mikan

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz