PŘEDVÁNOČNÍ ZASTAVENÍ 2014

0

Dobročinná polévka a Andělská pošta. Taková jsou lákadla v pořadí šestého Předvánočního zastavení, které pro malé i velké pořádá občanské sdružení Kultura pro město.

Po pěti letech, kdy se akce konala v Kulturním domě města Holic, se prvně uskuteční na holickém náměstí, konkrétně na parkovišti před Komerční bankou. Středobodem programu bude vaření a prodej dobročinné polévky. Charitativní náboj dostane akce tím, že výtěžek z jejího prodeje věnujeme na podporu onkologické léčby Kačenky Říhové z Velin, která trpí akutní leukémií.
Protože se akce v předvánočním čase, mohou si děti vyrobit přáníčka či dopisy pro Ježíška. Andělská pošta je pak Ježíškovi doručí. Očekáváme anděla, který přijede na nebeském kole, vybere od dětí přáníčky a dopisy a doručí je do těch správných rukou. Děti by neměly zapomenout napsat také svoji adresu, aby jim Ježíšek mohl odepsat, že jejich přání a dopisy dostal.
V průběhu Předvánočního zastavení, které se uskuteční již tuto sobotu 20. prosince od 14 hodin, bude také vystoupení dětského dechového orchestru Bašapa, tanečníků Tanečního studia Hany Flekrové, skautů a harmonikáře Michala. Vstupné na akci je dobrovolné.
Akci podporuje MO TOP 09 Holice.

autor: Lukáš Peška, Kultura pro město z.s.

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz