PROJEKT „TANEC PLUS – ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL“

0

TANEČNÍ CENTRUM MONSIGNORE je nezisková organizace, která již více než 25 let poskytuje obecně prospěšnou činnost formou organizování a provozování volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé. Jeho činnost se zaměřuje především na výuku tance pro své členy všech věkových kategorií.

Taneční lekce jsou zaštítěné profesionální taneční pedagožkou Magdou Mauerovou, která delší dobu působila v Perthu v Austrálii, odkud si přivezla spoustu novinek. Tancem se zabývá více než dvacet let. Kromě výuky moderních tanečních technik a baletu klade důraz na terapii tancem a zdravý životní styl. Na základě těchto skutečností vznikl projekt „TANEC PLUS – ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL“. Jedná se o komplexní program, jehož hlavní myšlenkou je ŽÍT ZDRAVĚ = LÉPE JÍST + VÍCE SE HÝBAT + OTUŽOVAT SE A RELAXOVAT. Filozofií projektu je je vytvářet podmínky pro tělesnou a duševní pohodu a vedení dětí předškolního věku ke zdravému způsobu života.
Pro členy tanečního centra Monsignore, kteří se chtějí odreagovat, dodat energii, zbavit se stresu, navázat přátelské vztahy a dozvědět se spoustu zajímavých informací jak zdravě žít, jsou připravené zajímavé diskuze, přednášky, workshopy a dopolední i odpolední taneční lekce: LADY- LATINO DANCE, MODERN-JAZZ DANCE, SWING, MAMINKA & BABY BALET – pro ženy na mateřské, TERAPIE TANCEM – harmonizační sestava pohybů vytvářející účinnou a vyváženou metodu, jak pěstovat tělo i ducha, rozvíjet sílu a ohebnost a další aktivity.
Pro předškoláky jsou nově otevřené baletní třídy TINY TUTUS – BALET PRO PRINCEZNY A PRINCE + SAUNOVÁNÍ A VÍŘENÍ V BAZÉNU. Výuka je pojatá zábavnou formou, rozvíjí lásku k tanci, hudbě a pohybu. Podporuje představivost a kreativní myšlení. Tanec působí blahodárně jak na duševní stránku dítěte, tak na stránku fyzickou i mentální.

Zásady projektu jsou:

JSME V POHODĚ – vytváříme prostředí, kde se cítíte dobře
HRAJEME SI V TANCI – tanec hrou příznivě působí na celkové tělesné i duševní zdraví, nenudíte se, rozvíjíte své schopnosti a učíte se novým věcem
UMÍME RELAXOVAT – využíváme relaxační techniky k docílení rovnováhy těla a duše
OTUŽOVÁNÍ JAKO HRA – saunování je jeden ze způsobů, jak získat zdraví a jak si ho udržet. Pro děti zábavnou formou, aby v sauně vydržely potřebné minuty.
VĚK NEHRAJE ROLI – tančit mohou členové všech věkových kategorií i bez tanečních zkušeností
VZDĚLÁVÁME SE – několikrát za rok pořádáme přednášky a semináře na různá témata týkající se zdravého stravování a životního stylu.

TC Monsignore najdete v Lánech u Dašic 34. Aktivity probíhají od úterý do pátku. Taneční lekce jsou samostatné nebo mohou být propojené s wellness v příjemném aromatickém prostředí privátního relaxačního studia. Jednou z výhod je nízká dojezdová vzdálenost a tím ušetříte svůj čas a peníze.

Více informací najdete na: www.monsignore.cz, www.facebook.com/tcmonsignore, info@monsignore.cz.

autor: Jiří Feltl

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz