FIT CLUB HOLICE

0

Letošní rok byl pro holky velice náročný. Musely se naučit novému způsobu trénování a přesvědčily se, že aerobik je velice fyzicky a časově náročný sport.

O podzimních prázdninách se Fit club Holice vydal na soustředění do Horního Bradla, do penzionu „U Kozlů“. Tam na holky čekaly denně 3,5 hodiny cvičení, procházky, podzimní tvoření a také návštěva firmy na výrobu ručně vyráběných a malovaných vánočních ozdob. Na konci března čekala děvčata 7-8 let první soutěž Bohemia aerobic tour v Náchodě, odkud si odvezla krásné druhé místo s choreografií „Jen počkej!“. Tato soutěž měla další pokračování v Nymburku, kam vyjely už oba týmy. Tam se mladší děvčata umístila na 4. místě a starší s choreografií „Žokejky“ na 2. místě. Následoval Jičín, kde jsme získali v kategorii komerční aerobic 7-8 let 1. místo a v kategorii 12-15 let 4. místo. V Hradci Králové získaly mladší děvčata 2. místo a starší se umístila na 3. místě. Ve finále BAT v Náchodě se oba týmy umístily na 3. místě. Kromě této postupové soutěže jsme se zúčastnili také pohárových soutěží Beta Dance, Perníkové Kopretiny, kde se starší děvčata umístila na 2. místě a Chodovských berušek, kde jsme získali v kategorii 12-15 let 3. místo.

Pro letošní rok už máme soutěže za sebou a čeká nás zasloužený odpočinek, ale hned od září se do toho pustíme znovu. Pokud byste měli zájem, celé září bude probíhat nábor. Informace o trénincích naleznete na našich webových stránkách www.fitclubholice.cz nebo na facebooku.
Nakonec bych chtěla poděkovat všem dětem za jejich trpělivost a píli a také rodičům za úžasnou podporu při soutěžích, bez nich by to nešlo. Fit club Holice přeje všem krásné a slunečné prázdniny.

autor: Michaela Píšová

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz