PŮJČOVNA NÁŘADÍ A STROJŮ SARKA

0

Již několik let působí v Holicích Půjčovna nářadí a stavebních strojů SARKA. Za jejím provozovatelem a zároveň majitelem Marcelem Chaloupkou vedly naše kroky, abychom se něco zajímavého dozvěděli o jeho nové provozovně.

Marceli, jak dlouho se zabýváš půjčováním nářadí a stavebních strojů?

Dá se říci, že již docela dlouhou dobu, začínal jsem někdy v roce 1998. Ale v Holicích jsem začal půjčovat v roce 2010. Půjčovnu jsem otevíral na Pardubické ulici a provozoval zde až do září letošního roku.

No a co nyní?

Před pár lety jsou zakoupil objekt bývalé továrny na výrobu bot, který znají holičtí jako bývalý podnik Snaha. Po velké a nákladné rekonstrukci jsem na podzim letošního roku v této budově otevřel novou půjčovnu. Mám zde velké prostory pro uskladnění zapůjčovaných strojů a nářadí a hlavně je tu velké parkoviště. Přece jenom nakládat mnohdy objemnější a těžší stroje, ale i nářadí u hlavní silnice, to opravdu nebylo to „pravé ořechové“. Takže nyní se pro zákazníky nacházíme na nové adrese v ulici 28. října.

Co všechno si u Tebe mohu půjčit?

Půjčujeme a pronajímáme stavební lešení, kde provádíme na požádání i jeho montáž. Na stavbu a rekonstrukci máme k dispozici bourací a vrtací kladiva, stavební výtahy a vrátky, vibrační pěchy a desky. Pro vysoušení a sanaci zdiva zapůjčujeme plynová, elektrická i naftová topidla, odvlhčovače. Na skladě máme i průmyslové vysavače a elektrocentrály. Pro zahrádkáře jsou zde připraveny vertikutátory, zahradní sekačky a drtiče větví. Většina poskytovaných strojů a nářadí je značková, využívám služeb firem HILTI a BOMAG.

Chystáš ještě nějaké rozšíření nabídky?

Do budoucna plánuji nabízet k zapůjčení i lehčí stavební stroje (menší bagry), stroje na čištění podlahových krytin (koberců, dlažby, parket i plovoucích podlah) a také stroj na zimní úklid a údržbu (sněhové frézy).

A když budu potřebovat poradit?

Samozřejmě spolu s půjčováním strojů a nářadí poskytujeme rozsáhlou poradenskou a odbornou službu a pomoc. Máme otevřeno každý všední den od 7:00 do 16:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin. Po telefonické domluvě je možné poskytnout zápůjčku i mimo provozní dobu. A musím též zmínit, že nabízíme také možnost dopravy na stavbu či místo určení naší dodávkou.

Díky za informace a přeji, ať se daří i na nové adrese!

Více informací naleznete na webu http://www.pujcovnaholice.cz/

autor: Ivan Mikan

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz