RODEO ZAHRAJE CHARITĚ

0

Rockový dechový orchestr (RoDeO) z Holic připravil také na rok 2016 pro svoje fanoušky několik vystoupení. První z nich s názvem „Druhý dech pro centrum Křižovatka“ se uskuteční ve čtvrtek 21. dubna 2016 v pardubickém ABC klubu a ponese se v dobročinném duchu.

Jak již naznačuje název, jeho pořadatelem je nezisková organizace Křižovatka handicap centrum o. p. s. ve spolupráci s oběma účinkujícími, tedy RoDeO a No String Orchestra. Záštitu nad ním převzal náměstek pardubického primátora Jakub Rychetský.

„Akce má za cíl podpořit pohybově znevýhodněné spoluobčany formou celovečerního zajímavého programu. Jeho smyslem je představit aktivity centra a ukázat, že i zdravotně handicapovaní lidé dokážou žít velmi zajímavým a aktivním životem.“ objasnil smysl pořadu duchovní otec a manager projektu RoDeO Jan Polák.

Hudba, která na koncertě zazní, bude velmi divácky přitažlivá. Pardubický nesmyčcový No String Orchestra bude presentovat muzikálové a filmové melodie, zatímco RoDeO, věren své tradici, přednese slavné rockové a metalové pecky v originálních úpravách pro dechové nástroje.

„Doufám, že si diváci najdou cestu do hlediště v co nejhojnějším počtu, přijdou si poslechnout kvalitní muziku a tím podpoří dobrou věc.“ uzavřel Jan Polák.

Více informací na http://www.krizovatka-hc.cz.

autor: Karel Král

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz