SKOROMISTŘI SENZAČNĚ SESADILI Z TRŮNU MODROU ÚSTŘICI

0

Ve dnech 6. až 8. května 2016 probíhal v Dačicích Velikonoční turnaj. Na tento turnaj se mohl přihlásit kterýkoliv tým z České Republiky a tak jsme to zkusili taky v amatérské soutěži.

Celkem bylo přihlášeno 12 družstev. Do tabulky jsme dostali Mišmaš (Praha),FLT Žirovnice (Žirovnice), FBC ORLI Bořitov (Bořitov), Past (Praha) a IBK Budweis (České Budějovice).

SKOROMISTŘI x Mišmaš 5:1
SKOROMISTŘI x FLT Žirovnice 7:2
SKOROMISTŘI x FBC ORLI Bořitov 9:1
SKOROMISTŘI x Past 6:3
SKOROMISTŘI x IBK Budweis 7:3

Tabulku jsme senzačně vyhráli a poslední den 8. května 2016 nás čekalo čtvrtfinále, proti domácímu týmu Synové fotrů (Dačice). Tento zápas skončil v normální hrací době 3:3 a tak museli rozhodovat nájezdy, které jsme naštěstí zvládli – celkové skóre tedy 4:3.

V semifinále jsme dostali velmi těžký tým FBC JOKERS České Budějovice, hrací čas se změnil na 2×12 minut a po první půli jsme prohrávali už 4:0, ale zvládli jsme neuvěřitelný obrat a za dvanáct minut byl výsledek 5:4. Takže medaile jistá.

Ve finále jsme dostali tým Modrá Ústřice (BRNO), tým tam patřil k favoritům, drží tam dva roky neporazitelnost. No můžu říci, hráli dobře, ale my to chtěli víc. A když jsem zavěsil za nerozhodného výsledku 5 vteřin před koncem, bylo jasno, že MISTŘI zůstaneme my. Zápas skončil celkově 5:4.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jan Fišar z našeho týmu.

autor: Tomáš Bartoníček, ASPV Holice