FIT CLUB PŘI DDM HOLICE

0

Další soutěžní sezóna je za námi a dalo by se říct, že úspěšná. Než se začalo soutěžit, čekalo nás ale hodně práce.

Už po třetí jsme vyjely o podzimních prázdninách na soustředění do Pensionu „Radvanice“ u Trutnova, kde děvčata dvě hodiny denně trénovala techniku aerobiku, dvě hodiny zpevňovala tělo a zlepšovala flexibilitu. Poprvé s námi vyjela i nejmladší děvčata a zvládla to na jedničku. Kromě procházek a podzimního tvoření byla i stezka odvahy a závěrečná diskotéka.

Jako první soutěž nejstarších děvčat ve věku 11-14 let byla Bohemia aerobic tour v Nymburce, odkud si odvezla 3.místo s choreografií „Z Prahy letem celým světem!“. Celkem přivezla děvčata ze soutěží 3 bronzové, 3 stříbrné a jednu zlatou medaili.
Střední věková kategorie děvčat ve věku 8-10 let s choreografií „Páni kluci“ má za sebou také velice úspěšnou sezónu. I přesto, že se děvčata dostala do vyšší věkové kategorie, dokázala vybojovat 1x zlatou, 1x stříbrnou a 4 x bronzovou medaili.
Nejmladší děvčata ve věku 4-7 let se zúčastnila celkem pěti závodů s choreografií „Holky z naší školky“. Ze všech soutěží se umístila ve své kategorii 1x na prvním místě, 4 x obsadila 2. místo.

Pro letošní rok už máme za sebou všechny soutěže a čeká nás zasloužený odpočinek. Hned od září se do toho ale pustíme znovu.
Pokud byste měli zájem rozšířit naše řady, tak v pondělí 27.6.2016 pořádáme nábor v ZUŠ Karla Malicha v tanečním sále. Věkové kategorie 4-7 let od 16:30 do 16:45h; 8-11 let od 16:50 do 17:05h, 12-15 let od 17:10 do 17:25h. Informace o trénincích naleznete na našich webových stránkách www.fitclubholice.cz  nebo na facebooku.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem dětem za jejich trpělivost a píli a také rodičům za úžasné fandění a podporu při soutěžích, bez nich by to nešlo.
Fit club Holice přeje všem krásné a slunečné prázdniny.

autor: Michaela Píšová

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz