FRIENDS FEST – SOUTĚŽ O VSTUPENKY

9

FRIENDS FEST – PŘÁTELSKÝ FESTIVAL PLNÝ AMERIKY.
Přijďte a prožijte 13. srpna v Pardubicích na dostihovém závodišti příjemný letní den a s sebou si domů odvezte i kousek té „naší“, možná trochu zidealizované a vysněné, ale o to víc inspirující a přitažlivé Ameriky. Kompletní informace naleznete na webu: https://friendsfest.cz/cs/

Nemáte ještě lístky? HOLICKÉ NOVINY vás dostanou na Friends fest zdarma! Pro pět z vás máme pozvánku pro dvě osoby. Chcete ji? Chcete nasát vůni Ameriky? Odpovězte na naši otázku: „Přijedou letos na festival Friends fest Američtí dragouni“? Ano či ne? Odpověď můžete vložit do komentáře pod tímto příspěvkem přímo na http://www.holickenoviny.cz/2016/08/08/friends-fest-soutez-o-vstupenky/ nebo v komentáři pod příspěvkem na FB. Soutěž končí v pátek 12.8.2016 v 8:00. Náhodně vybrané výherce obratem kontaktujeme!

Unikátní multižánrový zážitkový open-air festival pro všechny, kteří obdivují americké automobily a motocykly, kteří si čas od času dopřejí poctivé, typicky americké pochutiny jako hamburgery či steaky, zajímají se o vojenskou historii a techniku, nedají dopustit na blues, country či rock’n roll v podání českých kapel či milují svět westernu a indiánů. Návštěvníci festivalu uvidí vojenské campy a techniku, zažijí atmosféru rodeové arény, inspirují se módními stylovými přehlídkami, pobaví se různými soutěžemi a shlédnou mnoho a mnoho dalšího. Pro děti je připraven netradiční dětský den s mnoha zajímavými atrakcemi. Pořadatelům se podařil husarský, resp. dragounský kousek, po dvou letech mohou návštěvníci festivalu vidět na živo Americké dragouny tedy 2nd CAVALRY REGIMENT! Celý festival bude moderovat Martin Dejdar s Petrem Vackem. Vstupné je pouze 199 Kč/osoba a děti do 15 let mají vstup zdarma.

Nový komentář

avatar
 
 
Klára Kopecká
Návštěvník
Klára Kopecká

Ano

Jan Nedvídek
Návštěvník
Jan Nedvídek

Ano

Lenka Horáková
Návštěvník
Lenka Horáková

Ano

Martina Novotná
Návštěvník
Martina Novotná

Ano

Ilona Vejtasová
Návštěvník
Ilona Vejtasová

Ano

Milan Cablk
Návštěvník
Milan Cablk

Ano přijedou

Václav Kment
Návštěvník
Václav Kment

Ano, přijedou.

Iva Drašnarová
Návštěvník
Iva Drašnarová

ano

wpDiscuz