SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA 90’S Explosion OPEN AIR II

0

Příznivci 90. let nastražte uši! Večer v sobotu 27.8.2016 se vrací oblíbený koncept 90’S Explosion OPEN AIR II na Sunpark do Hradce Králové, kam míří největší hvězdy 90’s.

Pro dva z vás máme připraveny 2 vstupenky úplně zadara.
Odpovězte na otázku: Kolik členek má aktuálně skupina HOLKI? Odpověď vložte do komentu k postu tohoto článku na našem FB profilu.
Dva z vás budeme v pátek 26.8.2016 po 12té hodině kontaktovat, každý dostanete 2 vstupenky na tuto sobotní super párty!

Ještě váháte, jestli 90’S Explosion OPEN AIR II navštívíte?
Největším lákadlem bude hudební švýcarsko-německá skupina E-ROTIC, která se proslavila v roce 1995 svým největším hitem Max Don’t Have Sex With Your Ex. Dále pak Willy Use A Billy Boy, Fred Come To Bed. Skupinu E-Rotic pak doplní německá skupina PHARAO, která se především zviditelnila v roce 1994 svým hitem „There is a star“, tento hit doslova bořil hitparády po celém světe. Třetím zahraničním hostem bude slovenská hudební skupina MADUAR hrající pop a dance. Byla založena 1. srpna 1986 v Rimavské Sobotě a jejich nejznámější hity vznikly koncem ledna roku 1994, kdy se skupina podruhé dostala do studia (Studio Slovenského Rozhlasu Banská Bystrica). Tak studiovou podobu dostaly skladby Ragga dansa, I feel good, It’s a day a Peace, love, unity. Jejich největší hit vznikl o měsíc později se zpěvačkou Barbarou Haščákovou s názvem Do it. Na 90’s Explosion dále nebude chybět MC ERIK & IVANA a velice populární skupina Holki, která vznikla ke konci 90let.

Podrobné informace naleznete zde:
https://www.facebook.com/sunparkhk
http://www.sunparkhk.cz/

90s

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz