BUDOU V HOLICÍCH PŘÍŠTÍ ROK MOTOKROSOVÉ ZÁVODY?

0

Členové holického autoklubu často slýchávají otázku, zda se Holicích budou někdy ještě pořádat motokrosové závody.

Níže Vám přinášíme žádost holického autoklubu ohledně poskytnutí pozemků pro pořádání závodů mistrovství republiky a krajského přeboru v motokrosu pro rok 2017. Zda bude jejich žádosti vyhověno, to prozatím nevědí, neboť na jejich žádost doposud nepřišla žádná odpověď.
Pozn.: Žádost je adresována právním zástupcům majitele předmětných pozemků.

„Dobrý den, paní doktorko,
obracíme se na Vás v následující záležitosti:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Autoklub České republiky na nás naléhají, abychom se vrátili k předchozím létům a začali znovu pořádat závody v motokrosu na mezinárodní úrovni, jako tomu bylo v dosavadní 60-ti leté historii.
Dovolujeme si Vás proto požádat, zda byste projednali s Vaším klientem p. Špačkem a p. Špačkovou, na kterou jsou pozemky evidovány, zda by nám svoje pozemky na tyto závody pronajali. Jednalo by se v příštím roce o závody v motokrosu Mezinárodní mistrovství ČR a oblastní přebor, o které bude Automotoklub Holice v AČR žádat.
Jejich vyjádření bychom potřebovali co možná nejdříve, abychom stihli termín pro přihlášení do mezinárodního motokrosového kalendáře. MŠMT a Autoklub ČR má o tyto závody velký zájem, protože disponujeme veškerým zázemím pro pořádání takovýchto závodů a dalším důvodem je velký zájem široké veřejnosti.
Na základě Vašeho stanoviska musíme potom informovat jak Ministerstvo, tak i Autoklub ČR.

Závěrem našeho dopisu dodáváme, že za dosavadními spory by bylo potřeba udělat tlustou čáru, protože široká veřejnost je zvyklá v Holicích na vrcholové podniky jak Mistrovství světa, tak Mezinárodního mistrovství České republiky a toto závodiště splňuje vč. s veškerým zázemím pořádat podniky na mezinárodní úrovni. Toto vše by uvítali i představitelé Města Holic. Navíc naše společnost p. Špačkovi nic neprovedla.

Děkujeme předem za Vaše vyjádření a těšíme se na případnou spolupráci.

Za Automotoklub Holice v AČR:
Výbor Automotoklubu Holice

Holice, dne 12. 09. 2016

amk-holice-1
autor: Ivan Mikan

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz