PRŮZKUM POPTÁVKY – NOVÁ KAVÁRNA V HOLICÍCH?

2

T. J. SOKOL Holice připravuje podnikatelský záměr, jehož cílem je vybudovat kavárnu v budově sokolovny v Holicích za finančního příspěvku Integrovaného regionálního operačního programu.

Jejím smyslem by bylo nejen to, že se sokolovna stane opět po dlouhé době centrem veřejného dění v Holicích, ale že může dát i životní šanci dospívajícím opouštějícím Dětský domov v Holicích. Neboť naším záměrem je těmto mladým lidem dát první zaměstnání a naučit se postarat sám o sebe. Kromě toho zde budou zaměstnáni i dlouhodobě nezaměstnaní, kteří mají problém s uplatněním na trhu práce nebo zdravotně postižení občané.

Pojďte nám na začátku pomoci vyplněním jednoduchého dotazníku. Děkujeme za Váš čas, který našemu zamýšlenému projektu věnujete.
Vyplnit dotazník můžete zde.

autor: Renata Urbánková, T. J. Sokol Holice

Nový komentář

avatar
 
 
martin
Návštěvník
martin
Dobrý den.. Pokud opravdu chcete udělat kavárnu & čajovnu v Sokolovně, tak ne nějakou tuctovou co jich je v Holicích dvanáct do tuctu, / na každém rohu /… Rozhodně bych šel do kategorie A1+ .. . Nic míň rozhodně ne..!! .. V první řadě řádnou rekonstrukci celého objektu od sklepa až po komín.. Nové wc a to nejen úplně nové, ale především plně funkční.. V tělocvičně novou podlahu nebo řádně opravenou, aby si měly děti kde hrát a ne na nějaké sešlapané, zanesené špínou a prachem.. Jistě, že kuchyň podle nejnovějších trendů a předpisů.. A prostory kavárny & čajovny na… Číst více »
Jan
Návštěvník
Jan

Jesliže se v dotazníku ptají, zda-li preferujete picolo, tak bych to na A1+ kavárnu rozhodně neviděl:)

wpDiscuz