HOLICE POSTAVÍ NOVOU HALU

4

V druhé polovině roku 2017 by se měla ve městě začít stavět nová sportovní hala.

Ta současná je podle místostarosty Holic Petra Bajera zoufale přetížená a na některé sporty se vůbec nedostane.
„Nová hala bude určena zejména pro tenis, badminton a florbal. Vyroste poblíž Domu dětí a mládeže a tenisových kurtů,“ uvedl Petr Bajer. V současné době se připravuje projekt a město řeší způsob financování této investice za sedmnáct milionů korun.

Zdroj: http://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/holice-postavi-novou-halu-20161223.html

Nový komentář

avatar
 
 
Michal
Návštěvník
Michal

No to je pekny. A co treba postavit poradny kluziste s podkladem z asfaltu a mantinelama? A co takovy koupaliste? Za tohle by byli lidi radi.Na nic takoveho asi penize nejsou. Ono kdyz se nechce tak je to horsi nez kdyz to nejde.

Aranka Šikyňova\'
Návštěvník
Aranka Šikyňova\'

Máte naprostou pravdu s koupalištěm a kluzištěm, dříve za starou sokolovnou co stojí hala bylo hřiště a v zimě se udělalo kluziště z hřiště.Bylo na konci co stojí bytovka i koupaliště , údajně bylo málo vody, tak se tam potom svépomoci postavila bytovka.Nechápu radní , vymýšlí blbosti a neuvažují o využití daleko potřebnějších zařízení pro pro lidi.. Stále uvažují nevím pro koho ?

Hugo
Návštěvník
Hugo

A kolik že měla stát ta oprava sociálního zařízení v původní hale? 12 milionů? 😀 Rozhodně užitečnější nápad než další muzeum, snad dopadne nějaká dotace.

Zuzana
Návštěvník
Zuzana

Holice začínají být městem sportu. Je to výborná zpráva pro rodiče s dětmi. Doufám, že je bude mít i kdo trénovat a hala nebude jen pro pár vyvolených. Kluziště je jen na pár dní v zimě a koupaliště zas v létě taktéž

wpDiscuz