ÚSPĚŠNÁ PREMIÉRA PRO ŽÁKY NOHEJBALU

0

V sobotu 13. března byla na programu první žákovská akce sezony, Pohár ČNS dvojic v Dolních Počernicích. Náš oddíl reprezentovala dvojice Vít Vohradník a Marek Vojtíšek. V základní skupině jsme nejdříve prohráli s českým reprezentačním výběrem mladších žáků, ale ve druhém zápase jsme dokázali ve třech setech porazit Žďár nad Sázavou a zajistit si tak 2. místo ve skupině.

V předkole play-off jsme se střetli se začínajícími nohejbalisty z Karlových Varů, jimž jsme nedali šanci. V následném osmifinále jsme narazili na výborně hrající Peklo „A“. První set jsme především kvůli špatnému příjmu podání rychle ztratili, ve druhém setu jsme se výrazně zlepšili a senzačně zvítězili. V rozhodující zkrácené sadě jsme se opět zhoršili na příjmu a především jsme dvakrát zkazili razantní útok, čímž jsme soupeři výhru dost usnadnili.

Přestože jsme celkově skončili na 9.-16. místě, turnaj hodnotíme po všech stránkách úspěšně, oba naši hráči podali dobrý výkon, což zaznamenali a ocenili i dlouholetí úspěšní trenéři jiných týmů (Janeba, Hostinský).  Další žákovskou akcí bude 8. dubna Pohár ČNS ve Žďáru nad Sázavou, hrát se bude v kategorii trojic.

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz