PŘEHODNOCENO. PROBLÉM MAJÍ DĚTI!

1

Je to 10 dní, kdy jsme se s paní ředitelkou školní jídelny domluvili na pár bodech ohledně fungování školní jídelny. Vzhledem ke značné diskusi na FB, zejména ohledně cedule upozorňující na nevydávání stravy žákům, kteří si zapomenou kartičku (i když dohoda byla taková, že strava vydána bude), se Roman Hlava v pátek zastavil za paní ředitelkou Pamánkovou.

Pro připomenutí uvádím přesnou formulaci ze zápisu z jednání:
5) Žádáme strávníky, aby respektovali požadavek na nutnost mít u sebe kartičku nebo čip pro výdej stravy. Doporučíme rodičům využít možnost čipu, který lze připevnit například na klíče. Školní jídelna přislíbila, že se nestane, aby strávník odešel ze školní jídelny, aniž by oběd obdržel, pokud je zaplacen.

Na žádost rodičů (přednesenou Romanem Havou), aby byla odstraněna cedule upozorňující, že „S okamžitou platností se náhradní lístky za zapomenuté karty NEVYDÁVAJÍ“, bylo ze strany ředitelky školní jídelny sděleno, že:

tento bod přehodnotila: „Je povinností strávníka, žáka a rodiče, aby dítě, pokud chce obdržet oběd, kartičku nebo čip mělo. Náhradní lístek při zapomenutí se vydávat nebude. V případě, kdy se jedná o ztrátu karty nebo čipu, je vystaven čip či karta nová hospodářkou školní jídelny paní Pulpánovou. „

Nevím, jestli toto své přehodnocení konzultovala se zřizovatelem a zda má jeho podporu. My to se zřizovatelem probereme v každém případě a vím, že i nadále budeme mít vaši podporu.

David Urbánek

Nový komentář

avatar
 
 
Luboš
Návštěvník
Luboš

Tak veliké dobroty světového rozměru které nám mohou závidět v celém vyspělém světě, hlavně co se kvality a chutě týče prostě jen tak bez kartičky nikomu nedáme !!!!!!!!!Tááák a máte to 🙂

wpDiscuz