AKTUÁLNÍ INFORMACE ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY.

2

V minulém článku jsme Vás informovali o tom, že paní ředitelka nedodržela dohodu, kterou jsme učinili na jednání se zřizovatelem školní jídelny. Z tohoto důvodu jsme minulý týden věnovali čas zjišťování názoru rodičů na aktuální stav. Zástupci tříd nám za rodiče napsali e-maily a všechny zprávy do jedné vyjadřovaly nesouhlas se současnou situací ve školní jídelně a dávali nám mandát pro další jednání se zřizovatelem.

Zřizovatelem školní jídelny je rada města Holic, takže náš logický krok byl podat podnět na řešení situace radě. V pátek jsme předali na podatelnu Návrh k projednání, ve kterém jsme shrnuli současnou situaci a zároveň navrhli řešení. Tím je bezodkladné vypsání výběrového řízení na pozici ředitele nebo ředitelky školní jídelny. Celý text Návrhu si můžete přečíst zde.

Doufali jsme, že se rada bude podnětem zabývat na zasedání, které se konalo v pondělí 26. června před jednáním zastupitelstva. Bohužel se tento bod do programu nevešel a byl odložen na příští zasedání rady, které se bude konat za 14 dní, v pondělí 10. července. Věříme, že bude tento bod projednán a padne jasné rozhodnutí, které paní ředitelku na jejím postu buď potvrdí nebo ji odvolá.

Kdokoliv z Vás, kdo máte k současné situaci ve ŠJ co říct, zkuste prosím zkontaktovat některého z radních (rada města) třeba e-mailem a dejte jim zpětnou vazbu. Zároveň můžete využít naše stránky k diskusi nebo se vyjádřit v anketě. Zatím je její výsledek tento:

Pokud se stravujete Vy nebo Vaše děti ve Školní jídelně Holice, jste spokojeni?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

David Urbánek

Nový komentář

avatar
 
 
Petr
Návštěvník
Petr

Vlasy v jídle nechutnaj dobře

Jana
Návštěvník
Jana

Bylo to tam jak v hostinci „U Pečínky“ ve filmu obušku s pytle ven 🙂 Všichni si cpali bachory a jen ten co měl hlad dostal jen krajíc chleba přestože tam měla bejt i jitrnička 😀

wpDiscuz