FIT CLUB HOLICE PŘI DDM HOLICE

0

Soutěžní sezóna je úspěšně za námi, ale než se začalo soutěžit čekalo nás hodně dřiny.

O podzimních prázdninách jsme opět vyjeli na soustředění do Pensionu „Radvanice“ u Trutnova, kde děvčata 5 hodin denně trénovala techniku aerobiku, zpevňovala tělo a zlepšovala flexibilitu. Krom procházek čekala na děvčata stezka odvahy a závěrečná diskotéka.

V lednu jsme začali nacvičovat nové choreografie a vystoupili jsme na několika plesech a karnevalech. Nejstarší děvčata byla nominována na Sportovce roku.

Kategorie děvčat ve věku 11-14 let vyjela na první soutěž Bohemia aerobic tour v Nymburce, odkud si odvezla 2. místo s choreografií „Divoké kočky“. Celkem přivezla z deseti soutěží 3 bronzové, 4 stříbrné medaile.

Mladší děvčata ve věku 8-10 let s choreografii „Kopec štěstí“ mají za sebou také velice úspěšnou sezónu. Vybojovala ze stejného počtu soutěží 2 stříbrné a 6 bronzových medailí.

Nejmladší děvčata ve věku 4-7 let se zúčastnila šesti závodů a to s choreografií „Hurvínci a Máničky v akci“ a přivezla 3 zlaté, 2 stříbrné a jednu bronzovou medaili.

Z velmi úspěšné a prestižní soutěže, kterou je „Perníková kopretina“ pořádaná klubem Alfafitness Pardubice přivezly všechny 3 týmy bronzovou medaili a to i přes velmi nabitou konkurenci. Jako další ceněný úspěch děvčat 11-14 let je na soutěži „Chodovské berušky“, kde se Divoké kočky umístily na krásném druhém místě a to z celkového počtu 11 týmu, které v této kategorii soutěžily.

Pro letošní rok už máme odsoutěženo a čeká nás zasloužený odpočinek, ale hned od září se do toho pustíme znovu. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.fitclubholice.cz nebo na facebooku.

Nakonec bych chtěla poděkovat všem dětem za jejich trpělivost a píli a také rodičům za úžasné fandění a podporu nejen při soutěžích.

Fit club Holice přeje všem krásné a slunečné prázdniny.

 

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz