OPEN AIR CUP DOBRUŠKA

0

Na Open Air Cup Dobruška, největším florbalovém turnaji pod širým nebem v republice, měla letos premiéru dětská soutěž.

V neděli se ve třech věkových kategoriích (dorost, starší a mladší žactvo) představilo čtvrt tisícovky hráčů a hráček z šestadvaceti týmů. Vytrvalý noční liják ze soboty na neděli donutil pořadatele z FBC Dobruška k razantnímu kroku. Rozhodli o tom, že se dějiště dětského turnaje přemístí pod střechu opočenského zimního stadionu. Změnit se musel rozpis zápasů, protože namísto šesti hřišť v areálu dobrušského městského stadionu se pod střechu „zimáku“ vešly pouze čtyři. Program se s minimálním časovým zpožděním dařilo plnit. Až odpoledne se počasí umoudřilo, a tak se vrchol celodenního programu mohl vrátit na Městský stadion Václava Šperla.
DDM Holice na tomto turnaji bylo v zastoupení dvou družstev v kategorii B13 (starší žactvo) pod vedením Jiřího a Lukáše Kmenta a B11 (mladší žactvo) pod vedením Aleše Valenty a Tomáše Bartoníčka.

Výsledky:
Starší žáci B13
DDM HOLICE x Sokol Předměřice nad Labem 1:4
DDM HOLICE x FBC Medvědi Žacléř 5:7
DDM HOLICE x FBK Jičín 6:4
Čtvrtfinále: Sokol Předměřice nad Labem – FbC Medvědi Žacléř B 9:2, FbC Medvědi Žacléř – FBC Dobruška 3:1, Falcon Lysá nad Labem – FBK Jičín 2:3, PSKC Okříšky – DDM Holice 4:5.
Semifinále: Sokol Předměřice nad Labem – DDM Holice 3:1, FBK Jičín – FbC Medvědi Žacléř 5:4.
Utkání o 3. místo: DDM Holice – FbC Medvědi Žacléř 5:6.
Finále: Sokol Předměřice nad Labem – FBK Jičín 10:3.
Konečné pořadí: 1. Sokol Předměřice nad Labem, 2. FBK Jičín, 3. FbC Medvědi Žacléř, 4. DDM Holice, 5. Falcon Lysá nad Labem, 6. PSKC Okříšky, 7. FbC Medvědi Žacléř B, 8. FBC Dobruška

Starší žáci DDM Holice nakonec nestačili v semifinále na Předměřice nad Labem a čekal je zápas o 3.místo s týmem FbC Medvědi Žacléř. Po velmi dramatickém utkání se museli smířit s konečným čtvrtým místem.

Mladší žáci B11
Zápasy tabulka:
FbC Skuteč x DDM HOLICE 5:1
DDM HOLICE x FBC Hrošíci Dobré 12:3
FBC Dobruška II x DDM HOLICE 2:6
DDM HOLICE x FBC Dobruška 7:5
FBC Dobruška Girls x DDM HOLICE 1:5
Čtvrtfinále: FBC Hrošíčci Dobré – FBC Dobruška II 3:9, FBC Dobruška – FBC Dobruška Girls 6:4
Semifinále: FbC Skuteč – FBC Dobruška 6:5, DDM Holice – FBC Dobruška II 5:0
Utkání o 3. místo: FBC Dobruška – FBC Dobruška II 4:2. Finále: FbC Skuteč – DDM Holice 3:4.
Konečné pořadí: 1. DDM Holice, 2. FbC Skuteč, 3. FBC Dobruška, 4. FBC Dobruška II, 5. FBC Dobruška girls, 6. FBC Hrošíčci Dobré

Mladší žáci DDM Holice ve své kategorii slavili cenné vítězství a dostali medaile, rozhodující gól vstřelil Lukáš Roček jednu minutu před koncem zápasu.


Vítězná sestava v kategorii B11 Radim Novák, Lukáš Roček, Matěj Tlučhoř, Vojtěch Šefranko, Matěj Krám, Michal Flieger, Viktor Pražák, Tomáš Machatý, Uhlíř Samuel, David Valenta, Tomáš Bartoníček a Aleš Valenta

Více informací na www.openaircup.cz

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz