ŠKOLNÍ JÍDELNA – OFICIÁLNÍ STANOVISKO RADY

2

Dobrý den všem,

po nějaké době se opět ozývám s informacemi ohledně školní jídelny. Oficiální zápis rady města jsem sice dostal už na začátku srpna, ale díky dovolené jsem se ke zveřejnění dostal až teď. V podstatě je vše tak, jak jsem již avizoval v předchozím článku. Rada přijala tato usnesení:

Usnesení č. 285
Rada města Holic ukládá ředitelce Školní jídelny Holice:

  1. zajistit výběr ze 2 jídel s platností od 1. října 2017;
  2. zpracovat aktualizovaný provozní řád.

Usnesení č. 286
Rada města Holic ukládá vedoucí finančního odboru a školství zpracovat návrh na případné vypsání konkurzů na místa ředitelů školských příspěvkových organizací města.

Co má být hlavními změnami v provozním řádu, to usnesení neříká. Předpokládám, že rada měla na mysli posílení pozice strávníků. Jak si to paní ředitelka vyloží, uvidíme. Kromě termínu u dvou jídel nemají druhé dva úkoly zadaný termín splnění. Určitě se po prázdninách zeptáme, zda již byly tyto body splněny a případně kdy splněny budou. Celé to na mě ale působí tak, že v dohledné době žádné razantní změny k lepšímu očekávat nelze. Zkuste nám napsat pod článek nebo do komentářů na FB jak vidíte další postup vy.

David Urbánek

Nový komentář

avatar
 
 
Iveta Bohacova
Návštěvník
Iveta Bohacova

Připojuji svůj názor na kvalitu obědů,konkretne 6.9. 2017.Sekana s bramborovou kaší.Nazev by mel znit „Kase z prasku“ a sekana.Stacilo se podívat na kbelík na zbytky,jak detem chutnala kase.Holcicka (prvni stupen) si sla pridat platek sekane a se slovy“holcicko,az dojis kasicku tak ti pridame sekanou) byla odmítnuta.Nechapu „zdrave vareni“ a kvalitu obedu v teto jidelne.

Jana kacmarova
Návštěvník
Jana kacmarova

Ať si zdravé vaření strčí za klobouk ,jak mohou dát dětem kaši v prášku,vždyť to není k žrádlu a tolik se vynakládá peněz na stravování a navíc se hazarduje se zdravím děti‘!To není nikdo kompetentní kdo se tím zabývá – co vy kompetentní děláte, asi nic?

wpDiscuz