22.12.2017 – I LOVE HARDCORE – STEERMACHINE + SUPPORT

0

Tak tu máme druhý díl I LOVE HARDCORE a s ním legendy!!
STREETMACHINE – Kapela StreetMachine byla založena v roce1995. Kapela vydala debutní CD Konec hry (2001). Začala koncertovat a připravovat další materiál. Když nebylo jasné, jestli Střílek rec. vydá další CD, kapelu kontaktoval label Bulldog music a nabídl spolupráci, jejíž výsledkem je Realita. Na CD se pracovalo v zimě 2002 – 2003 ve studiu Herda v Pardubicích. Pak následovala spousta koncertů, natáčení klipů a spolupráce s Petrem Hebkem v bokovce Proi!ekt.
Přelom let 2008/2009 byl pro Streetmachine zlomový. Odešli zpěvák Radek a kytarista David, kteří hráli se Streetmachine zhruba polovinu existence kapely. V kapele zůstal zakládající člen Honza Fuka /bicí/ a Kuliš /basa/. Shoda okolností přivedla do kapely divočáka Míru Laboše, kterej se ujal místa frontmana. Po několika měsíčním hostování Bláži /Shatter/ na postu kytaráka se stálým kytaristou Streetmachine stal Wolf, výbornej muzikant a výbornej člověk, pro kterýho je muzika způsob života. Po natočení desky Ber nebo nech (2011) odchází z kapely zpěvák Míra a místo frontmana zaujímá Roman Valíček – Valda. Už teď je jasný, že na větě „Co tě nezabije, to tě posílí“ je hodně pravdy. Takže se těšte na Streetmachine, silnější a tvrdší než kdykoli předtím.

Pavilon 9
PAVILON9 vznikl po rozpadu chrudimské crossoverové kapely MERRY GO ROUND v létě roku 1998.inspirací v začátcích nám tehdy byli kapely jako SEPULTURA,BIOAHAZARD,HELMET a další…ale i naši kamarádi z DAEN kteří v tu dobu upustili od metalového stylu, takže jsme po nich v Chrudimi symbolicky převzali štafetu…Tvorba byla už od začátku v duchu energického metalu ale i experimentů a díky vytrvalosti a času jsme našli stabilitu ve stylu který bysme mohli nazvat METAL HARDCORE … V průběhu deseti let kapelou prošlo několik muzikantů,personální změny se konaly hlavně na postu zpěváka.Za dosavadní existenci jsme natočili několik demo nahrávek

Projekt Parabelum – kapela fungující od roku 2001. Běhém této doby prošla řadou změn.
Poslední hot info je z roku
Rok 2014 – Projekt Parabelum vydává maxisingl Ravenholm, za bicí baterií Paula von Nawratowitz střídá ProCOPB ( ex- Už jsme doma ) a přecházíme pod bookingovou agenturu Applause Booking. Práce na novém albu nadále pokračují bez technologické přestávky.

Prostor bude otevřen od 19:00. Čeká na Vás prostorná zahrádka, grilované specialitky a možnost ubytování v chatkách.
Takže 22.12. Na Hlubáku to bude jízda. HC JÍZDA.

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz