AMK HOLICE INFORMUJE

0

V sobotu 14. října letošního roku se členové automotokubu sešli k neformálnímu posezení v areálu bývalého parkoviště závodních strojů na Poběžovicích. Cílem bylo přátelské setkání na konci motokrosové sezóny s pohoštěním.

Počasí se vydařilo, občerstvení bylo chutné a nejvíce potěšila přítomnost letitých členů autoklubu. Vždyť pánové Jansa, Kaplan, Běhounek, Vrbický, Kapoun a další stáli po mnoho let za pořádáním závodů mistrovství světa v motokrosu v Holicích. A kdo tento sport sleduje, tak ví, že pořadatelství bylo vždy na velmi vysoké úrovni, vždyť se u nás mistrovství světa jezdilo skoro čtyřicet let.

Pro příští rok počítáme s pořadatelstvím závodů mistrovství republiky na ledové ploché dráze. Předchozí dva roky nám počasí přálo a mohli jsme být svědky velice zajímavých rozjížděk v rámci mistrovských závodů. Doufáme, že i příští rok nám bude zima nakloněna a budeme moci zase vidět špičkové jezdce – ledaře v areálu kempu Hluboký. A samozřejmě se těšíme ne velkou diváckou podporu, jaké se nám dostalo v uplynulých dvou ročnících. O termínu závodů vás samozřejmě budeme včas informovat.

Letos se nám bohužel i přes odeslání žádosti o spolupráci, nepodařilo uspořádat motokrosové závody. I přesto se nevzdáváme myšlenky na jejich uspořádání, či v případě nabídky na spolupráci při pořádání.

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz