VZDĚLÁVACÍ INSTITUCE ROKU 2017 – RVC HOLOUBEK

0

Rodinné a vzdělávací centrum Holoubek Oblastní charity Pardubice je Vzdělávací institucí roku 2017

Co se Vám dnes podařilo? Co se Vám dnes líbilo? I tyto otázky byly součástí prezentace Rodinného a vzdělávacího centra Holoubek Oblastní charity Pardubice, která uspěla v celonárodní soutěži Vzdělávací instituce roku 2017. Soutěž pořádá Asociace institucí vzdělávání dospělých (AIVD) a kvalitu poskytovaných služeb jednotlivých institucí posoudili přední čeští odborníci na vzdělávání dospělých. Holické centrum Holoubek Oblastní charity Pardubice uspělo v konkurenci takových firem jako je mezinárodní nakladatelství Fórum a jazyková agentura Channel Crossing.

Finále soutěže, ve kterém Holoubek získal i ocenění publika za nejlepší prezentaci, proběhlo na slavnostním galavečeru v Praze 15.11.2017.
Komentář prezidentky AIVD Mgr. Jany Brabcové: “ Jak něco tak malého, může dělat něco tak dobrého” pobavil všechny přítomné. A tým Holoubka je rád, že Holice mají být právem na co hrdé.

Kvalitní vzdělávání můžete prožít na vlastní kůži od září do listopadu 2018. Zachycení atmosféry kurzů sledujte i na sociálních sítích: Facebook, LinkedIn.
KONTAKT: koordinátorka projektu Vladimíra Krejčíková tel.: 603 566 141,mail: krejcikova.zenypro@gmail.com
Projekt ŽenyPRO s registračním číslem CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_022/0000998 je financovaný za pomocí Evropské unie z prostředků Evropského sociálního fondu a Operačního programu Zaměstnanost. | www.esfcr.cz

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz