OPTIKA PRO HOLICE – OMCOM

0

Rádi bychom pro Vás v Holicích vybudovali optickou síť, která umožní občanům Holic nabídnout služby běžné zatím pouze ve velkých městech. Váš názor je pro nás důležitý.

Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazujete, slouží pouze pro průzkum zájmu ohledně vybudování optické sítě. Jelikož jde o velice nákladný projekt, chtěli bychom nejdříve znát Váš názor.
V případě dotazů, připomínek nebo podpory tohoto projektu nás neváhejte kontaktovat telefonicky 773 58 38 25 nebo e-mailem na info@kvetakov.net.
První fáze (rok 2018) počítá s optickou síťí na sídlišti Muška a v dolní části ulice Husova při rekonstrukci chodníků. V další etapě jsou v plánu bytové domy v ulici Holubova a Tyršova a napojení stávající optické sítě v ulicich Dukelská, Jiráskova a Žižkova.
Další lokality navrhneme podle Vašich ohlasů. Největší překážkou jsou pro nás nově zrekonstruované chodníky, ale v případě velkého zájmu to není neřešitelný problém.

A nakonec to nejlepší. Ze všech smysluplně vyplněných dotazníků vylosujeme 30. března 2018 jednoho z Vás, který získá mobilní telefon v hodnotě 6 tisíc korun. Moc Vás prosíme, vyplňte nám pravdivé údaje, jinak pro nás nemají hodnotu. Když Vám naše nabídka přijde úplně k ničemu, klidně nám to napište, ze soutěže Vás kvůli tomu nevyřadíme 🙂
DOTAZNÍK MŮŽETE VYPLNIT ZDE: https://www.optikaproholice.cz/?ref=Pw3b

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz