TJ JISKRA HOLICE INFORMUJE

0

Oddíl stolního tenisu
• Po Velké ceně veteránů (mezinárodní turnaj ČMKV), kterou oddíl stolního tenisu pořádal 10. února 2018, kam se sjelo na 212 hráčů a hráček z celé České republiky a Slovenska, bude TJ Jiskra Holice, z.s. pořadatelem další významné akce.
• V sobotu 31. března 2018 bude městská sportovní hala a herna stolního tenisu v Holicích opět dějištěm krajských a regionálních turnajů ve stolním tenisu. Ve třech turnajích se utkají hráči Pardubického a Královéhradeckého kraje na 15. stolech. Na již 43. ročník Vás srdečně zveme.
• V sobotu 3. března 2018 od 16:00 hod připravil oddíl stolního tenisu veřejnou dvouhodinu pro příznivce tohoto sportu. Přijďte si zahrát stolní tenis do „Modré arény“ (1. patro sportovní haly). Pozvání platí jak pro případné nové hráče a hráčky z řad dětí, mládeže i dospělých, tak pro ty, kteří tento sport znají a mají chuť si zahrát.

Oddíl KČT
• Turisté a cyklisté zahajují 10. března 2018 turistickou sezonu v Potštejně. Sraz všech účastníků je v Potštejně u hotelu Slavie od 11:00 do 14:00 hodin.

Více informací o činnosti spolku naleznete na www.jiskraholice.cz
Majka Hybšová

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz