FIT CLUB HOLICE PŘI DDM HOLICE

0

Letošní školní rok jsme opět zahájili s trénováním od poloviny září. A to již ve 4 týmech.

Nejmladší děvčata, neboli přípravka, se seznamovala se základními kroky aerobiku a ostatní tři týmy začaly naplno jak se správnou technikou aerobiku a aerobních skoků, tak i se správným držení těla, flexibilitou a aerobními vazbami.

Na začátku letošního roku všechny tři starší týmy měly jednodenní víkendové soustředění, kde začaly nacvičovat nové choreografie. Proběhlo i jedno vystoupení na Mysliveckém plese v Ostřetíně.
Všechny tři týmy se zúčastily devíti soutěží a to postupových soutěží Žij pohybem v Praze a Bohemia aerobic tour ve městech Nymburk, Jičín a v Kutné Hoře, kde proběhlo i finále soutěže. Dále pak pohárových soutěží Perníková kopretina a Chodovské berušky.

Nejmladší děvčata ve věku 8-10 s choreografií Včelí medvídci přivezla 3 zlaté a 3 bronzové medaile.
Mladší děvčata ve věku 11-12 let s choreografií Trhák vybojovala ze stejného počtu soutěží 2 zlaté , 2 stříbrné a 4 bronzové medaile.
Nejstarší děvčata ve věku 13-15let s choreografii Reklama získala 2 zlaté a 4 bronzové medaile a v ostatních soutěžích skončili těsně pod stupněm vítězů.

Letošní sezóna byla náročná, neboť konkurence v naší katagorii basic aerobic show je stále čím dál tím větší.
Od září budeme otevírat novou věkovou kategorii dětí – ročníky 2011-2012 – a do stávajících skupin budeme doplňovat. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.fitclubholice.cz nebo tel. čísle 732 139 646.

Chtěla bych poděkovat DDM Holice, pod který náš club spadá, městu Holice, který nám přispívá finanční částkou a v neposlední řadě rodičům, kteří taktéž přispívají, ale hlavně jezdí s námi na soutěže a děvčatům jsou velkou oporou svým fanděním. Nakonec bych chtěla poděkovat všem dětem za jejich trpělivost a píli.

Fit club Holice přeje všem krásné a slunečné prázdniny.

Michaela Píšová

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz