TS MUSE HOLICE V LETOŠNÍ NETRADIČNÍ CHOREOGRAFII „SMRT JIM SLUŠÍ“

0

TS MUSE je uskupení žen z Holic a okolí, které se zabývá moderním tancem různých stylů a tvorbou choreografií.

Od října jsme pilně pracovaly na taneční choreografii, která se tématem i stylem tance zcela odlišovala od těch z předchozích let. Celou taneční sezónu, již čtvrtou v pořadí, jsme trénovaly taneční techniku funk a modern jazz, ale hlavně výraz a vyjádření hudby pohybem.

Už od ledna jsme pak měly možnost vystupovat na třech plesech pořádaných v prostorách ZUŠ Karla Malicha a v březnu 2019 jsme již soutěžily na Taneční Skupině Roku 2019, odkud jsme si v silné konkurenci skvělých týmů přivezly 4. místo. To nás vedlo k ještě intenzivnější práci a v květnu tohoto roku jsme vyhrály naši věkovou kategorii na celostátní pohárové soutěži TMD CUP 2019 v Hradci Králové a na BETA DANCE 2019 v Pardubicích jsem vytančily stříbrný pohár. Z výsledků jsme opravdu nadšené a motivuje nás to posouvat se dál, ale nejdůležitější je, že si to užíváme a moc nás to baví.

Velmi si vážíme podpory DDM, při kterém fungujeme, a městu Holice děkujeme za finanční příspěvek. Na facebookových stránkách naleznete další fotografie a videa ze soutěží.


Všem Vám přejeme krásné léto.

Za tým TS MUSE Holice,

Eliška Krčálová

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz