31.8.2019 – HLUBÁCKÁ NOC OPEN AIR 2019

0

Druhý ročník akce Hlubácká noc 2019 se pomalu blíží a my se s Vámi chceme podělit o jeho celodenní program, který kombinuje sportovní aktivity spolu s hudebními vystoupeními.

SPORT
Turnaj smíšených dvojic ve třech disciplínách:
Plážový volejbal
Stolní tenis
Padlleboarding
Registrace do turnaje na: http://bit.ly/TurnajHlubackaNoc
Začátek turnaje v 10:00.
Ceny pro vítěze i poražené jsou připraveny.

HUDBA
Široký záběr hudebních stylů. Od pankáčů na kytary, přes ethno, elektroniku po závěrečnou selekci funky/soul hitů.
Volant
Charakteristickým rysem zvuku Volantu je saxofon v rukou Zdeňka Maška, který doplňuje a oživuje jinak klasické kytarové obsazení.V plné sestavě má kapela osm členů, ovšem, slovy frontmana Milicha, na koncertech vystupují pouze v pěti a to podle toho, jak se to komu zrovna hodí. Od roku 1996 nahráli 4 alba, za oficiální desky lze ale považovat až poslední dvě „Paramo, semtín, pervitin“ a „Točte se pankáčové!“ vydané u havlíčkobrodského labelu Cecek records. Ovšem při živých vystoupeních můžete zaslechnout písně i z nového alba „Hogo Pogo“, které kapela plánuje vydat v březnu tohoto roku. Producentsky se na tomto albu podílí zkušený Savec z Visacího Zámku.
,, Název alba „Točte se pankáčové!“ trefně vystihuje hudbu, kterou skupina Volant vyprodukovala: základem je nihilistický punk obohacený o neméně nihilistickou tradici české pivní tancovačky.. .“
Napsal o kapele Volant časopis Reflex v roce 2005

Akademy
Oficiální DJ uskupení Rook’s Squad a pán domácí v pardubickém baru Maybe přijede již po třetí k nám do areálu Na Hlubáku u Holic roztančit nejedny kecky a střevíce se svojí funky / soul selekcí kvalitní hudby. BlueJenda je v domě!

Lost in Hope
Eth.
https://www.ethauthenticity.com/
Guapa Fea

GRAFFITI exhibice!

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz