27.9.2019 – GYMNÁZIUM HOLICE – 20. VÝROČÍ OTEVŘENÍ ŠKOLNÍHO AREÁLU NA MUŠCE

0

Gymnázium Dr. Emila Holuba srdečně zve nejen absolventy, rodiny současných a bývalých studentů, ale i nejširší veřejnost na oslavu 20. výročí otevření školního areálu v ulici Na Mušce, která se bude konat v pátek 27. září 2019.
Šťastnou shodou náhod dostává budova gymnázia k 20. výročí hned dva „dárky“. Prvním jsou zrekonstruované odborné učebny a laboratoře, moderní učební pomůcky, nové datové rozvody a venkovní geologická učebna, které byly pořízeny v rámci projektu ITI financovaného z evropských fondů, státního rozpočtu a rozpočtu Pardubického kraje. Druhý „dárek“ – zrekonstruovaný atletický ovál a hřiště na míčové hry – byl hrazen výhradně z rozpočtu Pardubického kraje. Zmíněné prostory budou škole v rámci oslav slavnostně předány do užívání, a to za přítomnosti pana Bohumila Bernáška, člena Rady Pardubického kraje zodpovědného za školství, a dalších významných hostů.
V části programu určené pro veřejnost bude od 15:00 otevřen celý školní areál. K vidění budou nejen zrekonstruované prostory, ale i stánky a prezentace jednotlivých tříd. Na venkovním pódiu postupně vystoupí hudební skupiny složené ze současných i bývalých studentů.
Budeme rádi, když se k nám 27. září 2019 v době od 15:00 do 19:30 přijdete podívat a třeba i chvilku posedíte. Aby se vám u nás líbilo ještě víc, nabídneme vám občerstvení v podobě slaných i sladkých snacků a točených nápojů. Podrobný program celé akce bude zveřejněn na školních webových stránkách www.gyholi.cz, facebookovém profilu školy a v tištěné podobě ve vitríně umístěné u obchodu Qanto. Přijďte, těšíme se na vás!

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz