VÁNOČNÍ ČAS S „HVĚZDIČKOU BETLÉMSKOU“ V KD HOLICE

0

Děti přivítají vánoční čas s „Hvězdičkou betlémskou“ Michaely Novozámské a Hudebního divadla dětem z Hradce Králové v KD Holice.

První adventní víkend je již opravdu za dveřmi a s velkou netrpělivostí ho vyhlížejí hlavně naši nejmenší. Oslavit první advent, připomenout si tradici Vánoc, zazpívat koledy a také si zpříjemnit a ukrátit čas zbývající do Štědrého dne budou moci děti z mateřských a prvních stupňů základních škol z Holic a okolí na představení „Hvězdička betlémská“ s Michaelou Novozámskou a Hudebním divadlem dětem 29. listopadu v KD Holice. „Naše vánoční hvězdička je plná laskavosti, porozumění a lásky. Tak, jako celé vánoční svátky.“ Řekla nám autorka Michaela Novozámská. „V úvodu představení otvírám na jevišti velkou knihu – Bibli – ze které pomyslně vychází příběh o narození Ježíška, spousta písniček a koled a jsem vždy napjatá a těším se na to, jak děti zareagují. No a musím říci, že ve všech městech, kam s Hvězdičkou betlémskou přijedeme, se děti hned od začátku přidají se svým zpěvem ke mně a stávají se tak spolutvůrci nálady a atmosféry koncertu.

Těšíme se na Vás, milé děti. A vím, že si s Vámi zazpívám a oslavíme společně příchod Vánoc.“ Mimo krásy, melodie a hlubokého účinku mluveného i zpívaného slova zaujme představení osobitým pohybovým i hereckým projevem autorky a protagonistky Michaely Novozámské. Protože…
Hvězdička svítí pro mě i pro tebe
Vím kam jíti, cestičkou do nebe
Cestička začíná v srdíčku každého člověka
Ten kdo ji nehledá, na svoje štěstí se načeká…

Hudební divadlo dětem by chtělo touto cestou poděkovat firmě Recycling – kovové odpady a. s. za podporu vánočním koncertům v Holicích. Děkujeme.
/mbd/

Nový komentář

avatar
 
 
wpDiscuz