Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 37.48.10.252 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Prosba o opravu skriptu:

Návštěvník
Prosba o opravu skriptu:

Prosím HN, zda by nepořešily, aby se červeně nad články nahoře neobjevoval podpisautora, generovaný na konci editace, ale titulek článku, který je utopen v odstavci níže a podpis klasicky dole. Takto se můj předchozí článek níže tváří dost blbě. (Možná i blbý je, ale to nechám na jiných:) Díky Holičák

Vašek prudič

Návštěvník
Vašek prudič

Nahoře má být Váš podpis pane Václave Vohralíku😉

Raději nic, on ho zná

Návštěvník
Raději nic, on ho zná
Drzost a arogance městského úředníka. Holičáci – poté, co jsem dnes ráno rozhodil sandály na novém, poprvé namrzlém, zlatem placeném a co do povrchu počubeném mostku Na Mušce, který je již od počátku „kolem štěstí“, pro toho, kdo zde na vodě, anebo ledu upadne, zlomí si ruku, rozsekne hlavu, upadne do bezvědomí anebo položí život a poté, co jsem vše, v klidu a zcela asertivně nahlásil na TS, kteří okamžitě přijeli, ale doporučili, abych to ještě oznámil na MÚ, jsem tak neprodleně učinil, jsem s údivem vyslechl sprostou odpověď od vedoucího odboru MÚ, kerou dosud nemohu zkousnout: Uslyšel jsem totiž-… Číst více »
Roman

Návštěvník
Roman

Může nám tady někdo prosím vysvětlit, proč nová světla na rekonstruovaném stadionu tak nesmyslně svítí do okolí? Děkuji.

Pavel

Návštěvník
Pavel

Že by bílá tma

Pavel

Návštěvník
Pavel

Tak jsem zvedavy kdo nahradí odstupujícího Hojku

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Nabídku dostane nejspíš první náhradník, pak druhý náhradník atd…

Ten

Návštěvník
Ten

Hojka odstupuje?

Milan udržal

Návštěvník
Milan udržal

Já jsem vážně zvědavej, co budete dělat, pokud sem ty tanky zas jednoho dne přijedou. To vám ty drátky a zorná očka nebudou přestřihávat. Prostě vystřelí a je šmitec. My jsme mívali maketu střely jako závaží nad kuchyňskou linkou, aby na mě nespadla deska s diody a přejídal se na kuchyňské lince, když jsem byl zraněnej a říkali mi necpi se tolik, budeš to muset vše pak vyběhat, a tak jsem za měsíc dal 12 kilo dolů a zase makal.

Milan udržal

Návštěvník
Milan udržal
Dobrý den, na ministerstvu školství proběhla diskuze, jak zlepšit školství. Začal bych od knihoven, kam se chodí číst nebo půjčit knihu. Já se nedivím, že dnes odchází kantoři nebo se mění školní sbory. Za nás když učitel zvýšil hlas, já si nechodil stěžovat domů, ale poslechl jsem. Když mi řekl, ať dám ruce za židli, tak jsem dal ruce za židli. Jenže někteří dnešní rodiče to nepochopí. Je to v kompetenci školního sboru a ne rodičů, rodiče mohou vznášet podněty, ale určitě ne rozhodovat o určitých věcech. To je stejné jako trenér na fotbale a trenér na hokeji, znám hodně… Číst více »
Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Ve čtvrtek zemřel Karel Malich.
https://denikn.cz/minuta/221154/

Petr

Návštěvník
Petr

Tak to vypadá, že pan prezident si vybírá svou daň, a kape mu na kahánek.

Tom

Návštěvník
Tom

Že se nestydíte vážení. Sami se chováte jako zvěř. Napadáte starého člověka i vzájemně mezi sebou se napadáte. Jednou byl zvolen, tak to respektujte. Můžete ho kritizovat, ale ne mu přát smrt a urážet ho. Pokud to děláte, pak se chováte stejně jako on a zasloužíte si odsouzení.

Miroslav

Návštěvník
Miroslav

Tato existence se nikdy neměla stát prezidentem zostudil ČR před celým světem, budiž mu lehká zem!

Koroner

Návštěvník
Koroner

Tak. Náš prezident je v posledním tažení. Přejme jemu i tomuto národu, aby utrpení obou stran nemělo dlouhého trvání.

Lenka

Návštěvník
Lenka

no, tak to už asi nepřijede do Holic, jedině dobře. píše dopisy diktátorům

jana

Návštěvník
jana

Už aby tam byl, lhář prolhanej. nohu má umělou a ani to nepřizná

Ten.

Návštěvník
Ten.

Seš debil, je jedno jakej je, ale tohle se o nikom napíše.

Nějak se drží

Návštěvník
Nějak se drží

Jdi se někam zahrabat, ty zemanovskej trolle. Neměl jsi ho dvakrát volit, ty „vole“. Zeman si může z postu prezidenta ČR říkat co chce, tak my tady budem psát co chcem. Dokud to není nížší než prezident sám, je to v pohodě. Klidně mu budeme přát i smrt (a s chutí), když ji on veřejě přeje jiným.

Tamten

Návštěvník
Tamten

Úplně ne. Pan przident předvedl, že je možné úplně vše, i to, co je protiústavní, nebo alespoň na hraně ústavy. Takže tohle je naprosto v pořádku. Je to snad zakázané?

Ten.

Návštěvník
Ten.

Nepíše…

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Pokud někdo něco chce, tak si má o to říct. Poté může ukázat čas a nebo člověk vše zváží.
I já si o vše musel celý život říkat, když jsem něco chtěl. (Verbálně a fyzicky výkony)
Já když běžím 500 kilometrů,1500 kilometrů nebo jdu 2000 kilometrů tak běžím, protože chci skutečně běžet a jdu protože chci skutečně jít, když chci jít s někým na kafe, tak se ho prostě zeptám, ale nepřemýšlím, co když mi řekne ne.

Hezký den.

Gosia

Návštěvník
Gosia

A jednak żyjesz. Od razu widać po tym tekście, że to ty.Nie reagujesz na meila, to pozdrawiam tym sposobem.
Ps.Dobrze, że kasztan Cię nie zabił.

Michal

Návštěvník
Michal

Jste na drogách???

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Dbejte zvýšené opatrnosti pokud by jste chtěli ochutnat kaštan. Okusil jsem asi 1cm ořechu a během dvou minut alergická reakce.
Posloupnost příznaků- pocení, mírná bolest hlavy, bolesti na plicích, vysoký tlak v uších, zarudnutí očí, oteklý ret, stálá nevolnost až do odeznění. Délka nevolnosti asi 1h30 minut.
Na utlumení jsem vzal 3dcl Coca Cola, čaj a zajedl to polévkou.

1
2
3

93

wpDiscuz