Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.80.236.48 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Lucka

Návštěvník
Lucka

Poví mi prosím někdo,proč tak strašně smrdí Pacifik?Díky.

Salamandr

Návštěvník
Salamandr

Každý,kdo navštíví holický Kulturní dům,musí uznat,že je hezký,ale podle mne kazí dojem povalující se banda naší vzorně vychované mládeže na schodech,kde popíjejí,kouří a dělají tak krásnou reklamu kulturnímu domu i samému městu,co na to vedení města,kulturního domu a jejich rodiče? Salamandr.

Josef

Návštěvník
Josef

Poděkování KD Holice za zájezd do Vídně, který se uskutečnil 30.9. Vládla pohoda, dobrá nálada, krásné
počasí.

holičák

Návštěvník
holičák

Takové peníze se vydaly na opravu ZŠ Komenského I. stupeň, ale aby se opravily
nebo alespoň natřely venkovní okenní parapety, které pamatují dobu, kdy jsem
školu navštěvoval já, na to nezbyla ani koruna. Jak se říká (ale obráceně) navrch fuj, vespod huj.

Roman

Návštěvník
Roman

Dobrý den, na jaře se bude dělat komplet celá fasáda a určitě dojde i na parapety. Dodavatel je již vybrán.

Holické noviny- ADMIN

Návštěvník
Holické noviny- ADMIN

Dobrý den,
důvod proč nejsou natřené parapety je prostý. Na jaře se bude opravovat celá fasáda a předpokládáme, že nátěr parapetů bude realizován v rámci této zakázky.

holičák

Návštěvník
holičák

Tak to kvituji s povděkem, děkuji za rychlou reakci …..

Josef

Návštěvník
Josef
25.9. 1899 – se narodil Ondřej Sekora, autor figurek Ferdy Mravence a Brouka Pytlíka, propagátor ragby 1906 – narodil se Jaroslav Ježek, hudební skladatel, spolupracovník Voskovce a Wericha. Ze skladeb: Bugatti-step, David a Goliáš, Tři strážníci 1913 – narodil se ve Vídni fotbalista Josef Bican, vynikající střelec, pohřben na vyšehradském hřbitově, hrál za Rapid Vídeň – Admiru Vídeň – Slávii Praha. Jeho otec hrál i za národní mužstvo Rakouska. 1955 – narodil se Karl-Heinz Rummenige, německý fotbalista Zemřeli: 1849 – Johann Strauss starší (otec), rakouský hudební skladatel, nejznámější skladbou je Pochod Radeckého (Radetzky Marsch), pohřben na vídeňském Ústředním hřbitově 1970… Číst více »
Ing.Vladimír Faltys

Návštěvník
Ing.Vladimír Faltys
SK Holice – upozornění na změnu fotbalových utkání. Fotbalový oddíl SK Holice vás zve mimořádně na další podzimní fotbalová utkání krajského přeboru. sobota 23.9.2017 10.15 hod. SK Holice – SK Choceň – A mužstvo 13 hod. SK Holice – SK Choceň – dorost Původně podle rozlosování se obě utkání měla hrát v Chocni. ing. Vladimír Faltys
Josef

Návštěvník
Josef
11.9. 11. – 12. 1683 proběhla bitva u Vídně, tvrdí se, že ukončila pronikání Turků do střední Evropy Po ní se do střední Evropy rozšířilo pití kávy a začaly se péct rohlíky ve tvaru půlměsíce. 1697 – bitva u Zenty (Senty) byla poslední velkou bivou mezi křesťanskou Evropou a osmanskou říší, ta měla znamenat definitivně konec tureckému pronikání 1853 – narodila se v Badenu Kateřina Schrattová, milenka a možná i manželka Františka Josefa I. 1911 – narodil se Josef Buršík, čs.generál, hrdina SSSR – o něm se neučilo 2011 – teroristické útoky v USA, únos čtyř letadel organizací al-Káida, zničena… Číst více »
Josef

Návštěvník
Josef
10.9. 1898 – byl v Ženevě spáchán atentát na rakouskou císařovnu Alžbětu, ženu Františka Josefa I. Až přehnaně dbala na štíhlou linii, s tím souvisel způsob stravování. Velkou péči věnovala svým vlasům. 1652 – narodil se v Újezdě u Domažlic Jan Sladký Kozina, vůdce vzpoury Chodú proti Lomikarovi (Lammingerovi) 1845 – zemřel v Pardubicích na následky zranění Jan Perner 1945 – zemřel architekt Josef Gočár, rodák ze Semína u Kladrub nad Labem. Známý je lázeňský pavilon Gočár v Lázních Bohdanči, projektoval i vývalý hotel Grand v Pardubicích 2010 – zemřel rodák z Horního Jelení Jiří Novák, houslista, primárius Smetanova kvarteta
Danča

Návštěvník
Danča

Ahoj ,nevíte je v Holicích nějaký psycholog.
Díky Danca

Honza

Návštěvník
Honza

Škoda, myslím, že by se v pohodě uživil 🙂 🙂 🙂

Abatyše Bacila

Návštěvník
Abatyše Bacila

Ne není,jen psychiatr na poliklinice.

O.Dobrovolský

Návštěvník
O.Dobrovolský

Dobrý den, jako ředitel technický služeb Holic bych chtěl pochválit za bezvadnou organizaci Dětského turnaje Baby Tenis konaného v sobotu 26.8.2017. Hlavní organizátorka paní Renata Urbánková. Celé osazenstvo rodičů si chválí připravenost, organizaci, pořádek i občerstvení. A já se jen přidávám. Jen tak dál, ředitel TS Holice. O.D.

1
2
3

70

wpDiscuz