Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.92.164.184 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Jirka

Návštěvník
Jirka

Ty sám seš hovado

Petr

Návštěvník
Petr

Musím teda poděkovat panu Špačkovi, za krásně uspořádané závody!!!! Nečekal jsem tolik diváků!!! Je stále vidět, že motokros do Holic stále patří!!! Co se týče hovad z AMK, tak to raději nekomentuji, myslím si, že kdo včera na závodech byl, tak viděl, jak jim je vše u pr…. viz. Zázemí AMK. Divím se, že aspoň město Holice stím něco nedělá! Děkujeme za super víkend a ať se daří!

Petr Vokoun.

Václav

Návštěvník
Václav
Souhlasím s panem Petrem až na vyjádření o členech AMK. Patřím už do staré generace. Motokrosových závodů jsem se až na dva od roku 1951 zůčastnil všech. Můžu posoudit vše co vykonal bývalý Svazarm a nynější AMK. Město Holice může za všechno poděkovat p. Bednářovi, který motokros a autokempink přivedl do světové konkurence. Po jeho odchodu vše začalo upadat. AMK nemá o nic zájem, viz autokempink, který je včetně chatek v katastrofálním stavu a stálé spory s p. Špačkem o motokrosový areál již fandy motokrosu nebaví. Divím se, že město Holice už v tomto neudělalo rázné kroky, vždyť se jedná… Číst více »
Renata

Návštěvník
Renata

Přes zákaz podomního prodeje v Holicích se 6. 9. vnutil pracovník firmy Centrální výběrová řízení a. s. do domu důchodkyně, která žije sama. Pod tíhou argumentů podepsala. „Kupodivu“ navštívil v ulici pouze ji, k mladším lidem si asi netroufl. Jdu psát odstoupení od smlouvy….

Josef

Návštěvník
Josef
10.9. Narodili se: 1652 – Jan Sladký Kozina, vůdve povstání Chodů, popraven 1695 v Plzni. Událost připomíná deska v pivovaru Prazdroj (u brány). 1930 – Jiří hálek, herec, švec z Holky na zabití 1943 – Otakar Černý, sportovní novinář 1943 – Jaroslav Wykrent,, hudebník, textař, slova k písni Agnes 1855 – Robert Koldewey, objevitel Babylonu Zemřeli: 1845 – Jan Perner, stavitel železnic 1945 – Josef Gočár, architekt, rodák ze Semína, pavilon Gočár v Lázních Bohdaneč, Winternitzovy mlýny v Pardubicích 2010 – Jiří Novák, houslista, rodák z Horního Jelení 1898 – Alžběta Bavorská (Sisi), manželka Františka Josefa I. 12.9. 1683 –… Číst více »
Milena

Návštěvník
Milena
V Holických listech nám to neotiskli, tak pro info tady. Ohlédnutí za Evropským šampionátem vozítek s pedály v Holicích V minulém vydání Holických listů jsme Vás informovali o úspěšném premiérovém startu holické posádky vozítka Monti Car, které bylo sestrojeno a řízeno studenty Střední školy automobilní v Holicích. Za možnost pořádat již potřetí tuto zajímavou akci i v Holicích, která se stává již tradicí, patří velký dík místostarostovi panu Petru Bajerovi, který hned od počátku měl nesmírné pochopení a zájem o pořádání Evropského šampionátu. Hned po prvním úspěšném ročníku závodů přišel pan PaedDr. Václav Vojtěch, CSc. Člen rady města Holice s… Číst více »
Kamil

Návštěvník
Kamil

No, jména studentů nezmiňujete, jména učitelů, kteří studentům s výrobou pomáhali, také ne. Důležité je jméno pana místostarosty a pana radního. Je holt před volbami, že? Ale, že zrovna koalice Soukromníků s Komunisty. No nepřekvapilo by asi už nic.

Martin

Návštěvník
Martin

DTJ Holice
Pořádá nábor dětí a mládeže do pohybového kroužku ze základy bojového umění a sebeobrany.
Začínáme 18.9. od 17.30. na 1. stupni ZŠ Komenského.
Bližší informace na telefonním čísle 777748873.

Vlasta

Návštěvník
Vlasta

To jako vážně nikomu nevadí drzí cikáni, kteří se nyní vyskytují v Holicích? Vulgárně pokřikující po lidech!!! Člověk už aby se v tomhle krásným městě bál. Už tu na ulici potkám pouze Romy nebo Ukrajince. Kde jsou ty krásné časy. Smutný příběh.

Malýmichal

Návštěvník
Malýmichal

Narodil jsem se za války a pamatuji si, že v Holicích nežili žádní cikáni. Pouze kočovali, ve městě nesměli být a měli vyhrazené místo u rybníka Hluboký, v místech, kde se odbočí z hlavní silnice. Moje první setkání s nimi bylo cca v roce 1952, kdy jsem se jel vykoupat na kole k Hlubokému a tábořila tam rodina cikánů. Jenom jsem jel okolo, ale cikánský kluk po mě hodil kamenem a rozsekl mi nohu. To bylo moje první, bližší a bolestivé setkání s nimi. Od té doby toto etnikum nemusím.

Abatyše Bacila

Návštěvník
Abatyše Bacila

Vadí!To víte,že vadí,vadí to hodně lidem,jen mlčí a přehlíží jenže oni jsou už všude,ve fabrikách,ve všech městech,v celé Čr,i ve světě a nejen romové a ukrajinci,ale černí,žlutí,arabáci…už to začíná,zánik a vyhlazení bělochů,národa českého!!!včera jsem jela na kole přes autobusák,řvali na mě dva cikáni ať jim navalim 5 korun,to sem šlápla rychle do pedálu,takovyhle by mi ukradli i celou šrajtofly.A když bych vytáhla na ně devítku,poldové by mě mě přijeli ihned zpacifikovat!No paní,bude hodně zle….

Josef

Návštěvník
Josef
20.8. Světový den komárů – 1897 byl objeven přenos malárie komáry na člověka 1845 – do Prahy dojel první vlak z Vídně (Vídeň – Olomouc – Praha) 1968 – ve večerních hodinách začala invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa 1940 – Proveden atentát na L.D.Trockého, ruského revolucionáře Narodili se: 1796 – Václav Babinský, loupežník, píseň Na kopečku v Africe 1912 – František Fajtl, stíhací pilot, spisovatel 1941 – Július Satinský, herec 1827 – Josef Strauss, skladatel, dirigent, skladby První a poslední, Feuerfest (tu lze najít na videu v různých provedeních Zemřeli: 1987 – Filip Jánský, spisovatel, kniha a film Nebeští… Číst více »
Marie

Návštěvník
Marie

(Kde) je, prosím, v Holicích knihařství?

Martin

Návštěvník
Martin

naivní otázka

Josef

Návštěvník
Josef
30.7. – Den přátelství (od r. 2011) 1419 – první pražská defenestrace 1971 – František Venclovský přeplaval kanál La Manche 2005 – policie ukončila Czech Tek na Tachovsku Narodili se: 1932 – Alena Vránová, herečka, princezna Krasomila z Pyšné princezny, Dišperanda z Hrátek s čertem 1953 – Vladimír Beneš, neurochirurg 1863 – Henry Ford, zakladatel automobilky, pásová výroba 1938 – Vjačeslav Ivanov, trojnásobný olympijský vítěz na skifu 1941 – Paul Anka, zpěvák, textař, píseň Diana Zemřeli: 1674 – Karel Škréta, barokní malíř 1986 – Vladimír Hrubý, herec, role otce v komediích Šéfe, to je věc a dalších 2015 – Ája… Číst více »
1
2
3

77

wpDiscuz