Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 5.196.87.33 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Karel Král

Návštěvník
Karel Král
Novou sportovní halu jako takovou neodmítám, ale teď pro ni prostě není vhodný čas. Škoda že se nepostavila v době, kdy byly podmínky příznivější. Veškeré své poznatky a úvahy jsem shrnul v článku, který zde byl v létě vyvěšen. Minulé vedení města sice o dotaci na tento objekt hovořilo, ale fakticky do Holic žádné peníze nepřitekly. Také v minulosti se hovořilo o tom, že přeci budou dotace na to, tamto a toto, ale realita byla odlišná. Jako člověk, který se pohybuje v zázemí kulturního domu, bych velmi ocenil rekonstrukci těchto prostorů, které se od doby, kdy jsem sem poprvé vkročil… Číst více »
smajl

Návštěvník
smajl

Doporučí někdo dobrého doktora a zubaře v Holicích?

Nasraný občan

Návštěvník
Nasraný občan
Ať se stydí pan Effenberk za to, jak se postavil k názoru voličů a výsledku voleb. Více než 20 let měl možnost přesvědčovat je o svých kvalitách, což je doba, za kterou by jiný politik dal bůhví co. Ať se stydí za to, že si snad myslel, že ho (potažmo jeho povedenou stranu) budou lidé volit donekonečna přes to, že nebyl schopen zařídit jednoduché věci, a naopak zařídil velké, předražené investice. Divím se, že jsme ho my, Holičáci neposlali do háje už v době, kdy zrušil Holické Noviny a do médií řekl, že si zřídil Holické Listy proto, aby si… Číst více »
Otazník

Návštěvník
Otazník

No, já jsem zvědavý, která krysa z ČSSD jako první přeleze do jiné strany. Mají to v genech.

Městský policista - už si leštím kvér a obušek :)

Návštěvník
Městský policista – už si leštím kvér a obušek 🙂
Pro PRO: Městská Policie? Prosím novou vládu Holic, aby se uklidnila a než tu nepředvídatelnou a alibistickou akci spustí, aby vše 10 x promyslela a například ve veřejném referendu požádala občany, aby se k tomu sami vyjádřili, ale to až po shromáždění a ventilování pravdivých informací všech PRO a PROti. MP bývá zřizována městem jako rozpočtová organizace, ale může se nebezpečně přesmyknout do organizace příspěvkové, kdy si na sebe bude vydělávat sama a to by byl konec klidu v Holicích. Copak zde dnes máme nějakou bezpečnostní krizi? Těch pár feťáků, bezdomovců a Romů snad dokážeme pořešit s pomocí PČR, nepotřebujeme… Číst více »
Ten co si vsima

Návštěvník
Ten co si vsima

Naprostý souhlas. Bohužel jak je vidět i s halou, nikdo se nás asi ptát nebude a jejich program nedodrzi.

Jedno Kdo

Návštěvník
Jedno Kdo
Plně s Vámi souhlasím. Do posledního slova. Stanici PČR navíc máme přímo v Holicích, a tak je policie na místě prakticky ihned. To znamená je to vlastně taková měststká policie placená státem v našem městě. Ideální situace. Je potřeba uvědomit si také, že státní policie vždy byla, je a bude mnohem profesionálnější institucí, než MP, do které se najímají kdejaké lopaty, které ani v hlavním městě neznají zákony ČR, které vymáhají. Na to pozor. Budou to muset být lidé právně znalí, se zbrojním průkazem atd., přesně, jak píšete. A protože se město bude snažit náklady eliminovat (o tom nehodlám pochybovat),… Číst více »
Městský policista - už si leštím kvér a obušek :)

Návštěvník
Městský policista – už si leštím kvér a obušek 🙂
hala

Návštěvník
hala

Dočetl jsem se na stránkách Českého rozhlasu Pardubice, že nová hala nebude. Tak tady máme první zásadní rozhodnuti nového vedení. Žádné dotace podle starosty zatím vyhlášené nejsou a jak dodává, bylo nezodpovědné stavět něco, na co radnice nemá peníze. Jen by mě zajímalo, jestli se nějaké možnosti hledali. Osobně si myslím, že je to trochu jinak. Když něco nechci, tak na to nebudu hledat peníze. Ale co má být oprava stávající haly za 25 milionů? Jestli to je oprava šaten a sociálek, tak to počet hodin nenavýší a hrací plochu nezvětší. Tomu už vůbec nerozumím.
https://pardubice.rozhlas.cz/nove-vedeni-holic-zastavilo-planovanou-stavbu-sportovni-haly-za-60-milionu-7681764

to by tě zajímalo, co?

Návštěvník
to by tě zajímalo, co?

buďme v klidu, vždyt tam jsou noví radní 14 dní i s stěhováním… nemyslím si, že by se nyní dělo něco jiného, než bylo říkáno před volbami a hned po volbách… to že je něco pozastaveno, neznamená, že to bude zrušeno, mám pocit, že tu nový starosta psal něco o tom, že se musí vše řádně posoudit…

a také zásadně rozlišujte co začala a v čem pokračovala radnice předchozího volebního období a co bude nyní dělat, říkat a rozhodovat nová radnice…

dejme jim čas

hala

Návštěvník
hala
Jestli se hledali nějaké možnosti financování. Nikde jsem nečetl, že je hala pozastavená. Je napsáno, že se stavět nebude. 60 milionů je hodně, tak hledejme možnosti, jak to udělat levněji, nebo jiné řešení. V tuto chvíli tady není dostatek volných hodin v městské hale a na gymplu, aby byly naplněny potřeby všech zájemců. Gympl nemá hlediště, a o víkendech a prázdninách je zavřený. Nemůžete tam pořádat žádný turnaj, nebo soutěž. Městská hala je vytížená a pro některé sporty ani rozměry hrací plochy nevyhovují. Pokud chtějí hrát třeba tenisté, tak kolik jich může současně? A ty si taky chtějí zahrát. Tak… Číst více »
Karel

Návštěvník
Karel
Ano. Je to zvláštní. PRO Holice prostě do sportu investovat nebude. Podotýkám, že hala za 60 milionů je opravdu krutě přehnaná cena, když jsem o investici slyšel naposledy někdy před rokem a půl, mluvilo se o montované hale za max. 20 milionů. O hale bez hlediště, pouze pro tréninky. Vždyť halu se zázemím a hledištěm už máme. To by znělo rozumně a ať mi nikdo neříká, že město nevydá 20 milionů. Teda možná nevydá, protože všechno schramstla ZUŠ a vícepráce na ní, a úžasné dílo Karla Malicha. Jo a taky protipovodňový rybník pod Velinským kopcem, který se prodával na dvě… Číst více »
hala

Návštěvník
hala

Je asi jedno, kdo sedí na radnici. Poptávka po hodinách na sportování v hale je. Kdejaké město a obec má na hřišti nebo hale nápis, že podporuje sport. Aby tady pak nebyl plakát:
Město Holice bojkotuje sport.

občan

Návštěvník
občan
Taky jsem to četl… 🙁 Je to asi složité, 60 mega je trochu dost, radnice vyhnala projekt na dvojnásobek původního, aby to bylo „světové“ jako všechny nové stavby v Holicích, možná se někdo chtěl i napakovat a neměli na to. Mlží i o dotacích na stadion, které nejsou žádné… Ten samozřejmě 100% novou tvář potřebuje, ale halu potřebujeme také, V Holicích máme totiž ne tři, jak je veřejnosti podsouváno, ale prakticky pouze dvě… Všichni mluví o Sokolovně, ale ta stačí tak na cvičení dětí, nebo jeden badminton… Jsou tu nové sporty, jede florbal, parkur, tenis by jistě doplnil hluchá dopoledne… Číst více »
Anna

Návštěvník
Anna

Zdravím, teď je v Aquatice-Petr Koblížek ve Vysokomýtské ulici sbírka pro Domov na konci cesty, z.s.
Můžete tam něco koupit a dát to do krabice na to určené.
Je to taková vánoční sbírka. 🎁
Všechno se potom vezme a odveze se to do organizace.
Kdo chce udělat dobrý skutek, teď může 😊.

Pavel

Návštěvník
Pavel

KVA kVA kVA za dva roky parlament volá a po mě potopa ..četl někdo tuto knihu

Ondřej Výborný

Návštěvník
Ondřej Výborný
Vážený pane (nebo paní) JEDNO KDO, Je mi trochu proti srsti odpovídat někomu, o kom nevím, s kým mluvím (proto jsem původně nechtěl reagovat vůbec…). Ale přesto – děkuji Vám za velmi slušně, racionálně a věcně položené otázky. Možná Vás mé odpovědi neuspokojí plně, ale není to rozhodně tím, že bych odmítal diskuzi. Vybudování městské policie máme jako jednu z priorit. Vždy se najdou odpůrci, nebo příznivci takovéto varianty. Nepřicházíme však s tím, že to bude hned. V roce 2019 by měly proběhnout přípravy, které zahrnují nejen získávání zkušeností z jiných měst, ale i oslovení obcí z regionu, zda by… Číst více »
Jedno Kdo

Návštěvník
Jedno Kdo
Dobrý den, pane Výborný, velice Vám děkuji za odpověď. Už jsem se Vám chystal napsat na Vaši Facebookovou stránku, jak mi zde někteří radili, ale nakonec to nebude třeba. Máte trochu pravdu v tom, že mě Vaše odpověď plně neuspokojila, postrádám v ní např. informaci o tom, jaké kroky hodláte realizovat ve věci městského úřadu. Co se týče městské policie, tak pakliže opravdu budeme svědky pečlivých příprav zahrnujících zejména rešerši, a následně zřízení MP na základě těchto poznatků, tak si myslím, že taková věc může být užitečná. Ale jak sám naznačujete, bude nutné nastavit vhodné kompetence MP, aby její existence… Číst více »
Michal

Návštěvník
Michal

Super odpověď. ☺️ Jsem zvědavý kolik těch rádoby dotazovatelu bude mít odvahu se s vámi setkat. Skoro bych se vsadil že žádný. ☺️

Paní učitelka

Návštěvník
Paní učitelka

Michale, Michale… Podívejte se, co sem píšete. Nikdy jste nic pořádného nevymyslel, vždy jen přitakáváte, nebo někoho urážíte. Kdybyste měl stejnou odvahu napsat sem svůj názor, jako máte odvahu sprostě tady někomu nadávat. Začínám mít pocit, že vím, který Michal jste.

PRO Holice

Návštěvník
PRO Holice

Prosím vydržte, odpovědi na otázky pisatelů ohledně programu PRO Holice se připravují a budou zodpovězeny.

Michal

Návštěvník
Michal

Všimněte si, že jak se přestal řešit p. Hojka, tak zmizely pravidelné komentáře typu „Světový týden kostí a kloubů začíná 12. 10.“, „Policisté na Kladensku při honičce nabourali služební auto.“ nebo „Dnes má svátek Andrej.“.
Copak že pisatele najednou přestalo bavit psát sem kdo má svátek, koho porazila Karolína Plíšková a další?
Hrajte tu politiku jinak, takhle je to hrozně průhledné. Je vidět, že komunální politici jsou úplní amatéři. Jste k smíchu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Michal

Návštěvník
Michal

Pane vy jste asi úplně blbej co?

paní učitelka

Návštěvník
paní učitelka

Způsob řešení pana Hojky tady byl tak hloupý jako byly zakrývací příspěvky. Takže když skončila jedna pitomost, tak s tím mohla skončit i ta druhá. 😉 Za mě v pořádku!

1
2
3

88

wpDiscuz