Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 195.26.25.44 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Dbejte zvýšené opatrnosti pokud by jste chtěli ochutnat kaštan. Okusil jsem asi 1cm ořechu a během dvou minut alergická reakce.
Posloupnost příznaků- pocení, mírná bolest hlavy, bolesti na plicích, vysoký tlak v uších, zarudnutí očí, oteklý ret, stálá nevolnost až do odeznění. Délka nevolnosti asi 1h30 minut.
Na utlumení jsem vzal 3dcl Coca Cola, čaj a zajedl to polévkou.

Jirka

Návštěvník
Jirka

Městská policie další minel.Dnes zastavili řidičku primo v križovatce u komerční banky,postavili tam auto také,tak že se nedalo témeř projet.

Michal

Návštěvník
Michal

Zastavili tam řidičku zcela oprávněně a stát tam po dobu nezbytně nutnou není na škodu. Spíš když už tam byli tak mohli rozdat i pokutu všem co tam na zákazu zastavují u krajnice když vedle je parkoviště pro xy aut a to samé na malém parkovišti. Nechápu jak řidičům může procházet zastavovat podél chodníku, kde je žlutá čára – takže zákaz.

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Pokud se jedná o případ, který byl popsán na facebooku a jistou holickou občanku v autě s gumami, které jsou hladké, jak led na Hlubaku, tak jsem rád, že MP dělala svou práci i kdyby zablokovala hlavní křižovatku.

Magda

Návštěvník
Magda

Není spíš horší to, že paní řidička jezdí ve voze v dezolátním stavu, se zákazem řízení a vozí tam dítě?
A jestli se jedná o individuum, které mě napadlo jako první, tak tato ,,osoba“ patří spíše na psychiatrii, než za volant.

Mirek

Návštěvník
Mirek

ty si debil :))))))

Mirek

Návštěvník
Mirek

Chovají se jako za minulého režimu je to banda dobytka nechápu co sem vůbec lezou to nemají v Pardubicích nic na práci?

Jirka

Návštěvník
Jirka

Ty jsi taky debil :))))))

Člověk s výhradami

Návštěvník
Člověk s výhradami

A co čekáte od Pardubic? Copak někdy Pardubice člověka příjemně překvapily? Celá existence Pardubického kraje je zcela zbytečná, jednalo se jen o zvýšení počtu byrokratů, kteří jsou v Pardubicích mimořádně neschopní, líní a zkorumpovaní. Copak že soud stačí v Hradci? Pardubice se nikdy neměly stát krajským městem. Je to špinavé a ošklivé město, nejošklivější že všech krajských měst. Je vůbec divné proč se Holice k Pardubicím vždy tak odporně lísaly.

Pavel Welsch

Návštěvník
Pavel Welsch

Pardubice nikdy nebyly a nikdy nebudou přirozeným krajským městem.

Jirka s Mirkem

Návštěvník
Jirka s Mirkem

A ty jsi totální kretén :)))))))

Josef

Návštěvník
Josef

26.9.1900 zemřel v rodném Žamberku MUDr. Eduard Albert (1841 – 1900). V žamberku byl pochován, po roce
nechal jeho syn přenést jeho ostatky do Vídně. Je pochován na Ústředním hřbitově ve Vídni v oddělení 14A.
hrob č.5 Tudy se procází i khrobu dr.Emila Holuba.

Tomáš

Návštěvník
Tomáš

Dobrý den, může mi někdo vysvětlit proč otevření stadionu a výročí gymnázia se naplánovalo v 1 stejný den? 2 akce a skoro ve stejnou hodinu, přemýšlí tu někdo vůbec.

David

Návštěvník
David

A teď si představte, že do toho slaví Máňa s Rudou zlatou svatbu 😀 Jak to jeden má všechno stihnout??

Důvodem bude, že obě akce organizují různé organizace. Stadion je města, gymnázium kraje a tohle si asi organizuje gympl sám.

kibic

Návštěvník
kibic

to je dost, že se gymnázium rozhodlo dát do pořádku zeleň okolo budovy, prázdninový pohled na zarůstající školu byl děsivý… plevel se mísil se zasazeným živým plotem, bodláky trčely až na chodník a nic se nedělo… je vidět, že má kraj asi peněz dost, když to dává do pucu znovu po roce… to tam ten školník nefunguje? snad se podaří zlikvidovat i plevel na atletickém stadionu za budovou, protože nyní bych tam hledat zakutálený míček nechtěl

Franta Novák

Návštěvník
Franta Novák

tak idealistický bych nebyl…….gymnáziu Holice chcípla i slavnostně zasazené lípa ke 100 letům výročí republika. Zbyla po ní jen pamětní deska. Jak dopadne nové ozelenění okolo gymnázia když to budou ošetřovat jako chudáka lípu? Zbyde po něm pamětní deska …..

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Dobrý den,
běda Vám, jak uvidím někoho záměrně pohazovat střepy na lesních cestách a všelijaké odpadky a zamezit tak bezpečný průjezd cyklistům a průchod zvířatům, běda Vám. Buďto jen zametám nebo to krok, co krok sbírám. V tuto chvíli mám na mysli okolí kempu Hluboký. Pokud se někdo některé cesty snaží udělat nedotknutelnými, kvůli většímu výskytu lidí, běda Vám.

bandak

Návštěvník
bandak

Rumcajs,jen jim dej !!

Voda ve sklepě

Návštěvník
Voda ve sklepě

Mám dotaz, zná někdo odpověď? Při přívalovém dešti, otevření komory, pod nadjezdem u Podhráze, aby voda rychle odtékala a nehnala se přes čističku. Děkuji

Tom

Návštěvník
Tom
Já pamatuji ještě horší situaci cca před 35 lety. Pršelo silně o trochu déle…..Problém je že se u autobusového nádraží setkává kanalizace od starých Holic (kam před Černým koněm přibyla kanalizace z náměstí a z Holubovy ulice) s kanalizací z Husovy ulice a přilehlých částí. A také kanalizace od kostela z celého jižního cípu Holic. A pokud jdou tyhle 3 přípojky plné a snaží se narvat do jedné, která je sice o něco větší, ale ne 3 násobná, tak dochází vlivem tlaku tryskání z kanálů a zaplavování níže položených částí. Určitě jde kanalizaci předimenzovat. Počítejme však s tím, že to… Číst více »
Občan

Návštěvník
Občan

Odpověď na dotaz: komory pod nadjezdem jsou průchozí. Je zde přeliv a odlehčení, kterým voda protékala v plném profilu. Nikde nedošlo k žádnému ucpání kanalizace, voda byla plně průchozí. Holt pršelo tak, že i kanalizace má nějakou svoji kapacitu a nestíhala odtékat. Proto došlo k zatopení. Za tu dobu co tu bydlím žádný takovýhle déšť nepřišel v takové intenzitě jako včera.

Vodník Česílko

Návštěvník
Vodník Česílko

Tak jsem dnes s nohama ve vodě zavzpomínal na rybník pod Velinským kopcem, který pan Hladík koupil jako ochranu proti velké vodě. Když se mi zdálo, že se voda z rybníka přesunula na autobusové nádraží, jel jsem se přesvědčit o skutečnosti, a zjistil jsem, že rybník je zcela vypuštěný, je celý zarostlý a zjevně v něm už dlouhou dobu žádná voda nebyla. Kdyby tehdy ty miliony za rybník a hráz zvlášť raději investovali smysluplněji. Jsem zvědavý na glosy pana Hladíka v Holických listech. Kde udělali soudruzi chybu?

Ten co si všímá

Návštěvník
Ten co si všímá

Opravdu vám připadá, ze ta voda prisla z Velin?

Pepik

Návštěvník
Pepik

Z Velin prece tece voda na uplne druhou stranu.

Někomu teče do bot

Návštěvník
Někomu teče do bot

Nepřišla. Z lesíka pod Velinským kopcem ani nikdy žádná voda nepřijde. Je to plýtvání veřejnými prostředky. Rybník je zarostlý, nevyužívá se ani k chovu ryb, k zadržování dešťové vody pro případ sucha, a nemá význam ani jako ochrana proti povodním. Když si zjistíte kdo ten rybník komu prodával, hned Vám dojdou souvislosti.

Ten co si všímá

Návštěvník
Ten co si všímá

Kdo komu?

Anna

Návštěvník
Anna

Děkujeme SDH Býšť za odčerpání vody po sobotním dešti.

Alesh

Návštěvník
Alesh

Nevíte někdo, co to jezdilo v sobotu po Holicích za ožralou fetku v tmavěmodrým shnilým Mercedesu?

1
2
3

92

wpDiscuz