Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.234.228.185 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


PRO Holice

Návštěvník
PRO Holice

Prosím vydržte, odpovědi na otázky pisatelů ohledně programu PRO Holice se připravují a budou zodpovězeny.

Michal

Návštěvník
Michal

Všimněte si, že jak se přestal řešit p. Hojka, tak zmizely pravidelné komentáře typu „Světový týden kostí a kloubů začíná 12. 10.“, „Policisté na Kladensku při honičce nabourali služební auto.“ nebo „Dnes má svátek Andrej.“.
Copak že pisatele najednou přestalo bavit psát sem kdo má svátek, koho porazila Karolína Plíšková a další?
Hrajte tu politiku jinak, takhle je to hrozně průhledné. Je vidět, že komunální politici jsou úplní amatéři. Jste k smíchu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Michal

Návštěvník
Michal

Pane vy jste asi úplně blbej co?

paní učitelka

Návštěvník
paní učitelka

Způsob řešení pana Hojky tady byl tak hloupý jako byly zakrývací příspěvky. Takže když skončila jedna pitomost, tak s tím mohla skončit i ta druhá. 😉 Za mě v pořádku!

Jedno Kdo

Návštěvník
Jedno Kdo
Dobrý den, před 17 dny jsem zde položil dotaz směřovaný PRO Holice na upřesnění pár bodů jejich programu. Dotaz však nebyl směřován pouze sdružení PRO Holice, přestože se týkal spíše jejich volebního programu, ale také ODS, neboť tvoří koalici. Je smutné, že tento dotaz je již dlouhých 17 dnů, na 2. stránce, stále bez odpovědi. Nechci ho sem vkládat znova, pouze bych rád poukázal na to, že je stále bez odpovědi a to přes to, že je naprosto věcný, slušný a neurážlivý. Rád bych tímto opět požádal někoho z celkem 11 lidí, zda by byl tak hodný, a v duchu… Číst více »
Mira

Návštěvník
Mira
Dobrý den, taktéž si myslím, že „šuská se“ je opravdu platforma hodna svému názvu. Není to formát pro seriozní diskuzi. Tu bych si uměl představit na stránkách města, které jsou nyní otřesné. Taktéž si myslím, že do vánoc nebude ta správná doba na řešení minoritních problémů typu infocentra a dvouproudu na hrbitov (u obou myslím že nepotřebujeme). Umím si představit současné starosti s přejímáním úřadu. Dejme jim šanci a pokud chceme, chodme na zastupitelstvo a snažme se ptát tam a nominovat sami sebe do různých komisí města at přispějeme svým názorem takto. Rozumní zastupitelé budou naslouchat a nebudou 4 roky… Číst více »
Jedno Kdo

Návštěvník
Jedno Kdo
Souhlasím 🙂 Obrátím se na ně přes FB. Nicméně abych se vyjádřil k tomu, proč ty podle Vás minoritní, podle mě marginální otázky řeším už teď, tak mám k tomu pár pádných důvodů: 1) program byl sestaven už před samotnými volbami, důvody pro stavbu IC, silnice atp. jsou tedy známy 2) odpověď nic nestojí, nic nebolí, a nezabere hodně času, a hlavně – je to slušnost – už podle programu 3) mnohem lepší je ptát se předem než poté, co zde vznikne zbytečné IC, nebo zbytečná dvouproudá silnice na hřbitov. Pak už bude pozdě, a všichni se nám budou jen… Číst více »
Mira

Návštěvník
Mira

Pro „Jedno kdo“ – dnes jsem si přečetl pro osvěžení Vaše komentáře níže – líbí se mi to, intelektuálně na úrovni, laiků také dost 🙂 Člověk si urovnal myšlenky, kolikrát má pokřivený/neúplný názor a rád si jej porovná či konfrontuje s jiným, obecně souhlas se vším. Odpověd Ondřeje Výborného již máme a jeho nabídku na schůzku také. Kdyby jste jí využil a pomohl za nás všechny – jen dobře. Lidi Vám podobné tady potřebujeme! Přeji hodně odvahy. A možná i tyto stránky budou mít nakonec reálnější smysl, o čemž jsem opravdu zprvu pochyboval 🙂

Michal

Návštěvník
Michal

napiste jim treba na jejich FB stranku. myslim ze odpovedí.

...

Návštěvník

Myslím si, že v tom není lhostejnost a nesvědčí to ani o tom, že by Vám nechtěl někdo naslouchat. Připadá mi spíš pod úroveň přispívat do této rubriky. Podívejte se na tu hromadu špíny, vulgarismů a pomluv. Vůbec se nedivím, že nikdo nereaguje. Zbytečně by se vystavil urážkám a útokům. A opravdu nemám na mysli Vás. Využijte jiné, seriózní komunikační kanály. Omlouvám se HN. Lepší bude obrátit se s dotazem přímo na vedení města, ale ne tady. Vaše příspěvky dotazy jsou k věci a odpověd určitě dostanete.

Alena

Návštěvník
Alena
No to je zajímavé co říkáte. Vždyť taková ODS si z toho tady dělá oficiální komunikační médium, a dokonce to tady používá k vnitrostranické komunikaci, ale i lidé z PRo Holice (jako třeba pan Výborný, nebo pan Hojka), sem chodí a odepisují. Jako já jsem PRO Holice volila, jsem ráda, že nastala změna, ale nečekala jsem, že se stane tohle – že bude najednou hrozný problém odpovídat na dotazy a vyjadřovat se k nepohodlným tématům. Myslela jsem si, že pro takové mladé a čerstvé uskupení nebude problém otevřeně takové věci řešit. Ale zase na druhou stranu, ono to tak mladé… Číst více »
karel a já

Návštěvník
karel a já

ty jsi ale p… (pitomá) 🙂

Michal

Návštěvník
Michal

vam ale ten pan Hojka ale lezi v zaludku co?

Pan Hojka leží v žaludku všem

Návštěvník
Pan Hojka leží v žaludku všem

Pan Hojka leží v žaludku všem slušným lidem, kteří platí daně.

Pavel

Návštěvník
Pavel

Co bude s používáním sluzebniho vozidla na soukromé cesty a co p Peska nezapomínáme

Jan

Návštěvník
Jan

A co bude s vámi člověče? Váš charakter už asi nikdo nezachrání, když vám přijde normální jen tak obviňovat lidi bez důkazů a bez minimálního zjištění informací. Prostě co vás napadne to pošpiníte, co se nehodí, domyslíte.. Bravo.

Karel

Návštěvník
Karel

Co jako? Nějaké obvinění? Nebo snad alespoň něco konkrétního?

občan

Návštěvník
občan
Infocentrum v Holicích? – To snad ne… Nějaký čas – tradičně v období kolem voleb, slýchám strašidelné zprávy o plánování zbudováni nějakého nového IC v Holicích. To nám nestačí místnůstka v KD, nebo volně přístupný regál s materiály pro občasné turisty? Před KD bych umístil pěknou ceduli „I“ a v kanceláři, kde se dlouhodobě dělal úplný prd, rukou současného místostarosty se tam cenzurovaly starostovy listy a KD šlo programově pod vodu, by ty „přetížené osoby“ jednou denně s úsměvem pozdravily turistu. Už se děsím toho, že město koupí nějakou nemovitost, přípdně pronajme soukromý prostor nějakého radního a za drahé peníze… Číst více »
Michal

Návštěvník
Michal

Ten kamrlík, co je teď, považujete za infocentrum ve městě s 7000 obyvatel? Turisti ani kolikrát neví, kde najít památník a nikdo jim neporadí, kde se nechá slušně najíst apod. Myslím si, že otevření důstojného infocentra by městu jen prospělo a zvýšil by se tím cestovní ruch ve městě, nehledě nato, že prodej suvenýrů taky něco vydělá.

Karel Král

Návštěvník
Karel Král
Mě spíše překvapilo, že ČSSD jako nejsilnější opoziční strana neaspirovala na předsedu kontrolního nebo finančního výboru. Ve svých řadách by přitom měla mít dostatek komunální politikou protřelých lidí s předpoklady pro kvalitní zvládnutí některé z těchto pozic. Případně sem mohla instalovat svého budoucího lídra, který by tak lépe vešel veřejnosti ve známost. Uvidíme, kolik lidí, stejně jako po každých obecních volbách, rezignuje na svůj zastupitelský mandát, protože jim opoziční role nebude po chuti. Je to jasný signál voličům, kdo to jak se svou angažovaností ve věcech veřejných myslí. P. S.: Těm, kteří mě budou kritizovat za rezignaci na zastupitelský post… Číst více »
občan

Návštěvník
občan

Škoda konce jednoho volebního mandátu pana Bajera, byl myslím pokrokový, měl vize… A že nešly všechny hned realizovat, bylo nesouladem, závistí a nepřejícností zastupitelstva. Jistě měl i nějaké chyby, ale má politické zkušenosti a kontakty, které se Holicím mohou hodit. Nepohodl se s Hojkou a byl za to odměněn. Snad vydrží a za 4 roky do toho půjde znovu. Podle mne dobrý místostarosta!

Pavel

Návštěvník
Pavel

Potrefená husa s velikými zivotnim komplexem nejvíce kejhá jejky Kájo neboj kontrola bude dukladná

Jenda

Návštěvník
Jenda

Po veřejném zasedání zastupitelstva jsem pochopil, že ČSSD v Holicích se chová stejně jako ostatní organizace této strany včetně jejích vrcholných orgánů, které nejsou schopny sebereflexe. Výsledek komunálních a senátních voleb v ČR to jenom potvrzuje. Potvrzuje to i chování pana Effenberka, který na veřejném zasedání zastupitelstva dne 5.11.2018 nedokázal blahopřát nově zvolenému starostovi a hlavně poděkovat svým bývalým spolupracovníkům za práci v uplynulém volebním období.

Michal

Návštěvník
Michal

Máte pravdu. Jeho chování je ostudne. Je vidět že mu záleželo jen na pěkně placenem mistecku a všechno ostatní byli jen kecy. Osobně jsem rád že takový člověk skončil a nahradil ho někdo jiný, nevyhorely, neurazeny, nezahorkly. Nepochybuji o tom že to nebude mít vůbec snadné. Budu chybět třeba podklady, dokumenty atp. a určitě se ne mu nedostane žádné pomocí či rady od bývalého vedení. Ti budou spíš házet klacky pod nohy a škodit kde to jen půjde.

Jedno Kdo

Návštěvník
Jedno Kdo

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč můj poslední příspěvek čeká už 6 dnů na schválení moderátorem?
Děkuji.

paní učitelka

Návštěvník
paní učitelka

kde ho najdeme? dohledat tu něco je obtížné…

David

Návštěvník
David

Kdyby jste to potřebovala najít, pančelko, tak příspěvek je na této stránce ve vlákně: „pro jedno kdo“ a začíná „Dobře. Shrnu tedy atrakce, které jsme za tuto naši dlouhou konversaci dali dohromady:“

Někdo

Návštěvník
Někdo

Musím se vyjádřit k dnešní volbě starosty – jsem opravdu ráda, že pan Effenberk skončil a mohu o něm mluvit jako o bývalém starostovi. To, že mu nový starosta nestojí za potlesk, a že pan Effenberk odejde jako první ze sálu mi přijde jako značka vrcholu neslušného chování a nulové pokory.

Erwin

Návštěvník
Erwin

Efa mě zklamal, v posledním čísle Holických listů vůbec nepoděkoval občanům za projevenou solidaritu při vysvobození z té nekonečné řehole kterou pro nás MUSEL odvádět…

Zatímco kotle na úřadě spalují důkazy na tři směny 🙂

Michal

Návštěvník
Michal

Alespoň je vidět co za lidi stáli v čele města a co pro ně občan znamená.

David Urbánek

Návštěvník
David Urbánek
Na Holických novinách slíbil Roman Hlava vyjádření ODS k povolebnímu vyjednávání. Vím, že to chvíli trvalo, ale snad jste to čekání přežili :). V prvé řadě bych rád poděkoval všem, kteří šli volit. V Holicích to byla necelá polovina oprávněných voličů. Věřím, že místní záležitosti by si zasloužily větší účast, a proto mé díky těm, co k urnám dorazili. O něco větší dík patří samozřejmě těm, kteří do urny hodili hlas pro kandidátku ODS nebo alespoň zakřížkovali některé naše kandidáty. Holická ODS z celostátního pohledu nedopadla špatně, přesto jsme brali 4. místo a 3 zastupitele. Tento výsledek nám nedával mandát… Číst více »
Pavel Welsch

Návštěvník
Pavel Welsch

Dobrý den pane Urbánek,
kdo vlastně vede ODS v Holicích. Lídr na volební kandidátce byl pan Kačer, pan Hlava po rozbouřené diskusi na HL prohlásí, že se se ODS vyjádří a nakonec po cca poměrně dlouhé době napíšete Vy toto vyjádření, které nebudu komentovat.
Mně to tedy a odpusťte mi, přijde hodně amatérské.

David Urbánek

Návštěvník
David Urbánek
Dobrý den, pane Welschi, předsedou Holické ODS jsem už delší dobu já. Že jsem nebyl lídr kandidátky má jasný důvod. Lídr musí být schopen a ochoten v případě úspěchu vzít místo na radnici. A to v mém případě není možné. Proto jsme se dohodli s Petrem Kačerem jakožto nestraníkem. A co se týče mého vyjádření, netuším co jste od nás chtěl slyšet. Vyjádření se týkalo voleb a povolebního vyjednávání. Nic víc, nic míň. Jestli jste chtěl slyšet stanovisko například ke stavbě nové haly, to bohužel nemůžu dát. Zatím neproběhlo ani ustavující zastupitelstvo, natož předání agendy. V tuto chvíli není jasný… Číst více »
Michal

Návštěvník
Michal

Takové mám hrozně rád. Ty, co se cpou do voleb, pak je někdo zvolí, a ukáže se, že vlastně vůbec nemají čas. Např. SPO v minulých letech. Proč takoví lidé jsou na kandidátce, když ani nemají jasno v tom, na co vlastně budou mít čas a na co ne?

David Urbánek

Návštěvník
David Urbánek

Obávám se Michale, že jste to nepochopil. Právě protože vím, že bych se nedokázal uvolnit pro funkci na radnici, jsem se „necpal“ na lídra. Práci zastupitele bych časově určitě zvládal a proto jsem neměl problém být součástí kandidátky.

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Dobrý den pane Welschi,
předsedou holické ODS je pan David Urbánek. Proto byl také účasten povolebnímu vyjednávání. Já jsem si zde žádné extra rozbouřené diskusi nevšiml, především ne směrem k ODS, ale i tak jsme se domnívali, že bude vhodné vydat vyjádření za ODS. Tudíž jsem ho slíbil po dohodě s panem Urbánkem. Pokud považujete za hlavní problém to, že se objevilo až po týdnu a bohužel den po slíbeném termínu, tak je mi líto.

Pavel Welsch

Návštěvník
Pavel Welsch

Dobrý den pane Hlavo,
nechtěl jsem se Vás nijak dotknout. Moje otázka zněla, kdo vlastně vede ODS v Holicích. Já totiž nechápu proč se ODS do této nevalné diskuse vůbec a dle mého názoru zcela zbytečně zapojila. Vy jste tady něco jménem ODS sdělil následně něco napsal pan Urbánek a váš volební lídr mlčí. Tak si myslím, že moje otázka je zcela logická. Tady vůbec nejde o termíny,

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Pane Welschi, díky za dopřesnění dotazu. Nicméně odpověď již David podal. Ano, máte pravdu, možná jsme zbytečně přidali informaci navíc. Každopádně jsme to zveřejnit chtěli, vzhledem k hlasům které jsme slychali okolo a které popisovali povolební vyjednávání zcela jinak. Mohl jsem si odpustí krátké oznámení zde, ale již se stalo. Nemyslím si, že by to ve výsledku něčemu uskodilo. S pozdravem RH

Petr Klíč

Návštěvník
Petr Klíč

Přesně. Naprosto souhlasím. Přijde mi, že jsme se naprosto vtipně stali svědky vnitrostranické komunikace, která by za normálních okolností proběhla např. po telefonu 😀

wpDiscuz