Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 157.55.39.245 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Pavel do pekla zajel

Návštěvník
Pavel do pekla zajel

Tak máme po mistrovství i po volbách. Obojí nedopadlo zase tak úplně špatně, ale pořád je co zlepšovat.

Vejlupek

Návštěvník
Vejlupek

Dobrý den..
Nezná někdo termín dokončení rekonstrukce kruhového objezdu na obchvatu Holic ? Co tam pořád dělají ?

Martin

Návštěvník
Martin

Se tam dojdi podívat, co tam dělají..

Pavel do pekla zajel

Návštěvník
Pavel do pekla zajel
Petr

Návštěvník
Petr

Je půl roku od voleb a kdy bude městská policie?
Zatím se jen pohlídalo misto ředitele kulturaku pro pana číšníka Kačera.

Pavel do pekla zajel

Návštěvník
Pavel do pekla zajel

Jen ne vlastní MP, to bych už si o zastupitelích fakt pomyslel…

O tom řediteli KD to nějak nechápu, není on náhodou místostarosta?

Petr

Návštěvník
Petr

Ano teď je mistostarosta, ale bude tak i příští období a navíc na jak dlouho byla jmenována současná ředitelka? Pan Peška být vybrán nemohl (kvuli exekuci za krádež elektřiny), tak se ponechalo misto panu číšníkovi.

Mirek

Návštěvník
Mirek

současná ředitelka se umístila ve výběrku na druhém místě, tak se logicky stala ředitelkou po odstoupení vítězky, kačer s tím nemá nic společného.

Karel

Návštěvník
Karel

Městská policie v Holicích funguje. Kdo si myslí, že budou mít Holice někdy svoji, tak je blázen. Připomínka ohledně Kačera je dementní, to ses vytáhl! 😀

Petr

Návštěvník
Petr

Tak mestska police byla ve volebním programu PRO Holice, takže se ptám, kdy bude?
Kačer je dementní nebo jak to myslíš?

Karel

Návštěvník
Karel

Tvá připomínka a zřejmě Ty, jsi dementní. 😉

Obcan

Návštěvník
Obcan

Dobrý den, chci požádat každého, kdo dnes mezi 16:30-17:00 parkoval u LIDLU v Holicích. V tuto dobu nám někdo nacouval do auta a ujel. Nacouval nám do zadních dveří za řidičem a podle rozsahu a výšky poškození se asi jednalo o černé suv, nebo nějaký transporter. Prosím svědky nehody a nebo každého, kdo má palubní kameru, zda by se mohl podívat na záznam. Děkuji. Můžete rovnou volat na PČR a nebo a 603966924.

Karel

Návštěvník
Karel

To zase bylo bláznů na hlubaku 😁

Kverulant

Návštěvník
Kverulant
Na nás klienty ČSOB banka kašle. Nejprve zrušila pobočku (v rámci optimalizace, protože loni vydělali méně než 16 miliard Kč) a nyní bez náhrady i bankomat. Prý jedná o novém místě, ale já jim nevěřím (kontaktoval jsem 3 majitele domu na náměstí a ti o ničem nevědí, jednání na majetku města banka přerušila). Můžete si stěžovat na pobočce v Pardubicích 466 855 111 nebo napsat na reklamace@csob.cz nebo ombudsman@csob.cz. Jediným účinným řešením je převést účet k jiné bance. Braňme se a zrušme účty!!! Nebuďme ovce. (Jením z důvodů proč mají u nás banky takové zisky, jsme mi klienti, kteří se… Číst více »
M.Schejbal

Návštěvník
M.Schejbal
Nejste jediný, koho zrušení bankomatu ČSOB naštvalo. Volal jsem na Callcentrum ČSOB v Pardubicích a pán mi doporučil poslat stížnost písemně na reklamační oddělení ČSOB. Tak jsem tedy poslal do ČSOB na adresy reklamace@csob.cz a ombudsman@csob.cz následující dopis : Vážení, Před několika měsíci jste zrušili ve městě Holice v Č. pobočku Vaší banky s odůvodněním, že nám, Vašim klientům nabízíte komfortnější služby na pobočce v Pardubicích (zdůvodnění tedy víc než pochybné). S tímto faktem se Vaši zákazníci v Holicích museli nějak vyrovnat, a své záležitosti vyřizují v Pardubicích. Nyní ovšem, od počátku května jste zrušili zde ve městě i jediný… Číst více »
Mythbuster

Návštěvník
Mythbuster

Člověče! Kde jste přišel na to, že Holice jsou se svými 6 573 obyvateli 3. největším městem Pardubického kraje? Stačí chvíle na Wikipedii a zjistil byste, že Holice nejsou ani vc první desítce.

M.Schejbal

Návštěvník
M.Schejbal
Zde uvádím odpověď ČSOB na moji stížnost ze 16.5.2019: Vážený kliente ČSOB, děkujeme Vám za důvěru, s níž jste se obrátil na Československou obchodní banku, a.s. (dále jen ČSOB) ve věci bankomatu ČSOB v Holicích. Z důvodu ukončení provozu pobočky ČSOB byl následně ukončen i provoz bankomatu. V současné chvíli je uvedená situace v řešení a zajišťuje se nové umístění bankomatu ČSOB v Holicích. Informace o umístění bankomatu budou v nejbližším možném termínu dostupné na stránkách http://www.csob.cz. Možnou alternativou pro hotovostní služby je obchodní místo České pošty, s. p., Hradecká 502, Holice. Velice si vážíme Vás i Vašeho názoru, který… Číst více »
Michal

Návštěvník
Michal

Bankomat bude předběžně v druhé polovině června u benzinky moll. Pokud nyní vyberete peníze z jakéhokoliv bankomatu v Holicích, můžete podat reklamaci na poplatek za výběr a peníze za výběr dostanete nazpět z důvodu zrušení bankomatu. Reklamaci lze podat přes internetové bankovnictví nebo stránky ČSOB.

Kverulantovi

Návštěvník
Kverulantovi

Máte pravdu, ale otázka zní, když má ČSOB z klientů takové zisky, proč u ni klienti jsou. Kdyby v Holicích nezrušili bankomat a pobočku, zřejmě byste se nad možností přechodu k jiné bance ani nezamyslel. Stejné je to s mobilními operátory a poskytovateli internetového připojení.

Lukáš

Návštěvník
Lukáš

Dobrý den, Lukáši, mám pro Vás dobrou zprávu 🙂 . Našli jsme pro bankomat umístění a to na ulici Nádražní 330 – TOM. Bude umístěn vpravo od vchodu do prodejny. Předpokládaný termín instalace je 2.7.2019 a věříme, že nenastanou žádné komplikace, kdybychom museli provoz bankomatu oddálit. Hezký den, Renata

Lokot

Návštěvník
Lokot

Kam asi přestěhovali bankomat ČSOB ? Tušíte někdo ?

Melmec

Návštěvník
Melmec

Oni to ti mimozemšťani / ky z Lidlu taky nemají jednoduché 🙂

Jiná paní učitelka

Návštěvník
Jiná paní učitelka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo neví, jak je to s novým parkovištěm u ZŠ Komenského naproti parku? Zda už je takhle dostavěné a může se normálně používat? Nikde žádná cedule…. Děkuji

David Urbánek

Návštěvník
David Urbánek

Dobry den,
Parkoviste je hotove a muze se pouzivat.
David

Martin

Návštěvník
Martin

Jako paní učitelka, by jste snad měla vědět, že když se na něco ptám, tak se ptám, zda někdo ví, nikoli, že neví.. Pokud jste ovšem učitelka.. Fajn den..

Karel

Návštěvník
Karel

Šušká se, že se v Holicích rapidně zvýšil počet invalidních osob s duševním postižením typu „bezohledný grázl“. K vidění jsou tito exoti pravidelně na parkovišti u Lídlu. A jak je poznáte? Jednoduše! Nemají příslušnou kartu. Pozor, neplést s oprávněnými parkujícími, v tom je bohužel ta zákeřnost.

L.S.

Návštěvník
L.S.

Od doby této zprávy řešeny pouze 2 osoby. Není to zase tak hrozné… Ale díky za bdělost.

Práskač

Návštěvník
Práskač

Informaci jsem předal městské policii 😉

Ten co si všímá.

Návštěvník
Ten co si všímá.

Omlouvám se, řešíte.

Ten co si všímá.

Návštěvník
Ten co si všímá.

A proč to těšíte tady? Zajděte si stěžovat na MP.

Karel

Návštěvník
Karel

Ona je otázka, zda má k tomuto MP na pozemku obchoďáku právo.

L.S.

Návštěvník
L.S.

Ano, MP má právo na tomto pozemku řešit tuto situaci. Paradox je, že třeba odstavený vrak na tomto pozemku – nemyslím tím místo pro O1 řešit MP nelze. 🙂

Práskač

Návštěvník
Práskač

Náhodou toto je podnětný komentář, který k „šuská se“ sedí. Doporučuji Vám už nyní parkovat raději správně. 😀

Karel

Návštěvník
Karel

Ono se to netýká jen Holic, podobné případy jsou k vidění např. i u Globusu v Pardubicích apod. Poslední dobou se prostě urodilo … Je to jen takový povzdech.

Simulantenbande

Návštěvník
Simulantenbande

Tak nevzdechej, Holičáku uvzdechaná! Svoje vzdechy si nechej laskavě pro sebe.

Karel

Návštěvník
Karel

Že bych se stal přejícím člověkem a přál Vám, abyste byl nucen požívat výhod ZTP pro sebe, nebo členy své rodiny? Ale to by asi bylo hnusné, že?

Práskač

Návštěvník
Práskač

pro Karla: beru zpět… pardon, ona tu ta diskuse je trochu nepřehledná v reakcích na druhého….

Práskač

Návštěvník
Práskač

Koukám, že jste nepochopil původní příspěvek ani moji reakci. :)))))

wpDiscuz