Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 3.234.214.113 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Roman

Návštěvník
Roman

Může nám tady někdo prosím vysvětlit, proč nová světla na rekonstruovaném stadionu tak nesmyslně svítí do okolí? Děkuji.

Pavel

Návštěvník
Pavel

Že by bílá tma

Pavel

Návštěvník
Pavel

Tak jsem zvedavy kdo nahradí odstupujícího Hojku

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Nabídku dostane nejspíš první náhradník, pak druhý náhradník atd…

Ten

Návštěvník
Ten

Hojka odstupuje?

Milan udržal

Návštěvník
Milan udržal

Já jsem vážně zvědavej, co budete dělat, pokud sem ty tanky zas jednoho dne přijedou. To vám ty drátky a zorná očka nebudou přestřihávat. Prostě vystřelí a je šmitec. My jsme mívali maketu střely jako závaží nad kuchyňskou linkou, aby na mě nespadla deska s diody a přejídal se na kuchyňské lince, když jsem byl zraněnej a říkali mi necpi se tolik, budeš to muset vše pak vyběhat, a tak jsem za měsíc dal 12 kilo dolů a zase makal.

Milan udržal

Návštěvník
Milan udržal
Dobrý den, na ministerstvu školství proběhla diskuze, jak zlepšit školství. Začal bych od knihoven, kam se chodí číst nebo půjčit knihu. Já se nedivím, že dnes odchází kantoři nebo se mění školní sbory. Za nás když učitel zvýšil hlas, já si nechodil stěžovat domů, ale poslechl jsem. Když mi řekl, ať dám ruce za židli, tak jsem dal ruce za židli. Jenže někteří dnešní rodiče to nepochopí. Je to v kompetenci školního sboru a ne rodičů, rodiče mohou vznášet podněty, ale určitě ne rozhodovat o určitých věcech. To je stejné jako trenér na fotbale a trenér na hokeji, znám hodně… Číst více »
Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Ve čtvrtek zemřel Karel Malich.
https://denikn.cz/minuta/221154/

Petr

Návštěvník
Petr

Tak to vypadá, že pan prezident si vybírá svou daň, a kape mu na kahánek.

Tom

Návštěvník
Tom

Že se nestydíte vážení. Sami se chováte jako zvěř. Napadáte starého člověka i vzájemně mezi sebou se napadáte. Jednou byl zvolen, tak to respektujte. Můžete ho kritizovat, ale ne mu přát smrt a urážet ho. Pokud to děláte, pak se chováte stejně jako on a zasloužíte si odsouzení.

Miroslav

Návštěvník
Miroslav

Tato existence se nikdy neměla stát prezidentem zostudil ČR před celým světem, budiž mu lehká zem!

Koroner

Návštěvník
Koroner

Tak. Náš prezident je v posledním tažení. Přejme jemu i tomuto národu, aby utrpení obou stran nemělo dlouhého trvání.

Lenka

Návštěvník
Lenka

no, tak to už asi nepřijede do Holic, jedině dobře. píše dopisy diktátorům

jana

Návštěvník
jana

Už aby tam byl, lhář prolhanej. nohu má umělou a ani to nepřizná

Ten.

Návštěvník
Ten.

Seš debil, je jedno jakej je, ale tohle se o nikom napíše.

Nějak se drží

Návštěvník
Nějak se drží

Jdi se někam zahrabat, ty zemanovskej trolle. Neměl jsi ho dvakrát volit, ty „vole“. Zeman si může z postu prezidenta ČR říkat co chce, tak my tady budem psát co chcem. Dokud to není nížší než prezident sám, je to v pohodě. Klidně mu budeme přát i smrt (a s chutí), když ji on veřejě přeje jiným.

Tamten

Návštěvník
Tamten

Úplně ne. Pan przident předvedl, že je možné úplně vše, i to, co je protiústavní, nebo alespoň na hraně ústavy. Takže tohle je naprosto v pořádku. Je to snad zakázané?

Ten.

Návštěvník
Ten.

Nepíše…

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Pokud někdo něco chce, tak si má o to říct. Poté může ukázat čas a nebo člověk vše zváží.
I já si o vše musel celý život říkat, když jsem něco chtěl. (Verbálně a fyzicky výkony)
Já když běžím 500 kilometrů,1500 kilometrů nebo jdu 2000 kilometrů tak běžím, protože chci skutečně běžet a jdu protože chci skutečně jít, když chci jít s někým na kafe, tak se ho prostě zeptám, ale nepřemýšlím, co když mi řekne ne.

Hezký den.

Gosia

Návštěvník
Gosia

A jednak żyjesz. Od razu widać po tym tekście, że to ty.Nie reagujesz na meila, to pozdrawiam tym sposobem.
Ps.Dobrze, że kasztan Cię nie zabił.

Michal

Návštěvník
Michal

Jste na drogách???

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Dbejte zvýšené opatrnosti pokud by jste chtěli ochutnat kaštan. Okusil jsem asi 1cm ořechu a během dvou minut alergická reakce.
Posloupnost příznaků- pocení, mírná bolest hlavy, bolesti na plicích, vysoký tlak v uších, zarudnutí očí, oteklý ret, stálá nevolnost až do odeznění. Délka nevolnosti asi 1h30 minut.
Na utlumení jsem vzal 3dcl Coca Cola, čaj a zajedl to polévkou.

Jirka

Návštěvník
Jirka

Městská policie další minel.Dnes zastavili řidičku primo v križovatce u komerční banky,postavili tam auto také,tak že se nedalo témeř projet.

Libor

Návštěvník
Libor

Jistě měli zapnutý maják, co z toho znamená pro Vás? Že jste povinen zpomalit, případně zastavit vozidlo. Celá situace šla objet přes poloprázdné parkoviště. Nechápu Vaše info zde. Jistě víte, proč byla řidička zastavena a o koho se jedná. Přeji hezký den.

Michal

Návštěvník
Michal

Zastavili tam řidičku zcela oprávněně a stát tam po dobu nezbytně nutnou není na škodu. Spíš když už tam byli tak mohli rozdat i pokutu všem co tam na zákazu zastavují u krajnice když vedle je parkoviště pro xy aut a to samé na malém parkovišti. Nechápu jak řidičům může procházet zastavovat podél chodníku, kde je žlutá čára – takže zákaz.

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Pokud se jedná o případ, který byl popsán na facebooku a jistou holickou občanku v autě s gumami, které jsou hladké, jak led na Hlubaku, tak jsem rád, že MP dělala svou práci i kdyby zablokovala hlavní křižovatku.

Magda

Návštěvník
Magda

Není spíš horší to, že paní řidička jezdí ve voze v dezolátním stavu, se zákazem řízení a vozí tam dítě?
A jestli se jedná o individuum, které mě napadlo jako první, tak tato ,,osoba“ patří spíše na psychiatrii, než za volant.

Mirek

Návštěvník
Mirek

ty si debil :))))))

Mirek

Návštěvník
Mirek

Chovají se jako za minulého režimu je to banda dobytka nechápu co sem vůbec lezou to nemají v Pardubicích nic na práci?

Jirka

Návštěvník
Jirka

Ty jsi taky debil :))))))

Člověk s výhradami

Návštěvník
Člověk s výhradami

A co čekáte od Pardubic? Copak někdy Pardubice člověka příjemně překvapily? Celá existence Pardubického kraje je zcela zbytečná, jednalo se jen o zvýšení počtu byrokratů, kteří jsou v Pardubicích mimořádně neschopní, líní a zkorumpovaní. Copak že soud stačí v Hradci? Pardubice se nikdy neměly stát krajským městem. Je to špinavé a ošklivé město, nejošklivější že všech krajských měst. Je vůbec divné proč se Holice k Pardubicím vždy tak odporně lísaly.

Pavel Welsch

Návštěvník
Pavel Welsch

Pardubice nikdy nebyly a nikdy nebudou přirozeným krajským městem.

Jirka s Mirkem

Návštěvník
Jirka s Mirkem

A ty jsi totální kretén :)))))))

Josef

Návštěvník
Josef

26.9.1900 zemřel v rodném Žamberku MUDr. Eduard Albert (1841 – 1900). V žamberku byl pochován, po roce
nechal jeho syn přenést jeho ostatky do Vídně. Je pochován na Ústředním hřbitově ve Vídni v oddělení 14A.
hrob č.5 Tudy se procází i khrobu dr.Emila Holuba.

wpDiscuz