Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 207.46.13.49 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Lokot

Návštěvník
Lokot

Kam asi přestěhovali bankomat ČSOB ? Tušíte někdo ?

Melmec

Návštěvník
Melmec

Oni to ti mimozemšťani / ky z Lidlu taky nemají jednoduché 🙂

Jiná paní učitelka

Návštěvník
Jiná paní učitelka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo neví, jak je to s novým parkovištěm u ZŠ Komenského naproti parku? Zda už je takhle dostavěné a může se normálně používat? Nikde žádná cedule…. Děkuji

David Urbánek

Návštěvník
David Urbánek

Dobry den,
Parkoviste je hotove a muze se pouzivat.
David

Martin

Návštěvník
Martin

Jako paní učitelka, by jste snad měla vědět, že když se na něco ptám, tak se ptám, zda někdo ví, nikoli, že neví.. Pokud jste ovšem učitelka.. Fajn den..

Karel

Návštěvník
Karel

Šušká se, že se v Holicích rapidně zvýšil počet invalidních osob s duševním postižením typu „bezohledný grázl“. K vidění jsou tito exoti pravidelně na parkovišti u Lídlu. A jak je poznáte? Jednoduše! Nemají příslušnou kartu. Pozor, neplést s oprávněnými parkujícími, v tom je bohužel ta zákeřnost.

L.S.

Návštěvník
L.S.

Od doby této zprávy řešeny pouze 2 osoby. Není to zase tak hrozné… Ale díky za bdělost.

Práskač

Návštěvník
Práskač

Informaci jsem předal městské policii 😉

Ten co si všímá.

Návštěvník
Ten co si všímá.

Omlouvám se, řešíte.

Ten co si všímá.

Návštěvník
Ten co si všímá.

A proč to těšíte tady? Zajděte si stěžovat na MP.

Karel

Návštěvník
Karel

Ona je otázka, zda má k tomuto MP na pozemku obchoďáku právo.

L.S.

Návštěvník
L.S.

Ano, MP má právo na tomto pozemku řešit tuto situaci. Paradox je, že třeba odstavený vrak na tomto pozemku – nemyslím tím místo pro O1 řešit MP nelze. 🙂

Práskač

Návštěvník
Práskač

Náhodou toto je podnětný komentář, který k „šuská se“ sedí. Doporučuji Vám už nyní parkovat raději správně. 😀

Karel

Návštěvník
Karel

Ono se to netýká jen Holic, podobné případy jsou k vidění např. i u Globusu v Pardubicích apod. Poslední dobou se prostě urodilo … Je to jen takový povzdech.

Simulantenbande

Návštěvník
Simulantenbande

Tak nevzdechej, Holičáku uvzdechaná! Svoje vzdechy si nechej laskavě pro sebe.

Karel

Návštěvník
Karel

Že bych se stal přejícím člověkem a přál Vám, abyste byl nucen požívat výhod ZTP pro sebe, nebo členy své rodiny? Ale to by asi bylo hnusné, že?

Práskač

Návštěvník
Práskač

pro Karla: beru zpět… pardon, ona tu ta diskuse je trochu nepřehledná v reakcích na druhého….

Práskač

Návštěvník
Práskač

Koukám, že jste nepochopil původní příspěvek ani moji reakci. :)))))

Iveta

Návštěvník
Iveta

Pronajmu byt v Holicích na Mušce 3+1+lodžie,pod bytem se nachází garáž.Byt je volný od 1.4.
Bližší informace 731852769.
Volat po 18hod

Martin

Návštěvník
Martin

To, že je tam garáž pod bytem je fajn, ale je to jen to, že je tam garáž.. Nic víc.. Neznamená to, že patří k bytu nebo, že je volná k pronajmutí..

Katka

Návštěvník
Katka

Dobrý den, je inzerát stále aktuální? Děkuji za info Katka

Pavel do pekla zajel

Návštěvník
Pavel do pekla zajel

Nevíte kdo má na městě na starosti umístění usnesení rady na stránky? Člověka by zajímalo kdo je ředitel kulturáku, ale po třech dnech od jednání rady stále nic … V dnešním světě kompjůtrů docela nic moc výkon.

Martin

Návštěvník
Martin

Raději bych začal : “ Kdo víte……. „. Začít “ Nevíte není vhodné ….. ..

L.S.

Návštěvník
L.S.

Rada města Holic na svém zasedání dne 18. března jmenovala do funkce ředitelky Kulturního domu města Holic paní Barboru Vohralíkovou. Tu doporučila jmenovat odborná komise složená ze dvou zástupců města, ředitele Východočeského muzea v Pardubicích, ředitele ZUŠ Karla Malicha Holice, zástupkyně ředitelky krajské knihovny v Pardubicích, ředitelky Vysokomýtské kulturní, o.p.s. a zástupkyně odboru kultury krajského úřadu Pardubického kraje.

Občan

Návštěvník
Občan

A Roveňsko je bez hřiště..

Karel

Návštěvník
Karel

Hřiště, které nebylo skoro využíváno…

Karel

Návštěvník
Karel

Zdravím,

nenalezl jste prosím někdo v Holicích klíče od bytu? Jeden klíč, štípadlo na nehty a ještě jedna věc, kterou případně sdělím nálezci. Díky

Martin

Návštěvník
Martin

Raději bych se ptal : “ NALEZL někdo klíče ….. „.
Začnete-li NEnalezl, tak rozhodně NEnalezl ….

Všímavý Občan

Návštěvník
Všímavý Občan
Dobrý den, obracím se tímto na vedení města s malou žádostí. Normálně bych tuto žádost přednesl panu starostovi na „kávě se starostou“, ale toto je spíše na akci typu „silná káva se starostou“. Myslím, že i taková akce by byla na místě, u nás v Holicích. Po náměstí T. G. M. se pohybuji poměrně často, ale protože jsem Holičák, nečtu „hnědé“ městské cedule sloužící cizincům pro orientaci v našem městečku. Když jsem ale nedávno zvedl hlavu vzhůru podél sloupu lampy před „casinem“ hned vedle drogerie Pluto, zůstal jsem stát v němém … studu že jsem z Holic. Na ceduli totiž… Číst více »
Petr

Návštěvník
Petr

Tak tohle mě baví. Jednou se najde někdo, kdo slušně upozorní na nedostatek (a v tomto případě je to opravdu drobnost), upozorní na něco co není přízemní, a opět je terčem.
Jak to není hala, Hojka, bazén nebo bůh ví co, tak to nestojí za řeč?
Nechápavost některých v tomto vláknu (zejména p.k.) nebudu vůbec komentovat.
Vedení města se sice změnilo, ale staré špatné Šušká se zůstává dál.

Baba Jaga

Návštěvník
Baba Jaga

No co,kdyz potřebuju na malou jdu se vymočit mezi auta na parkoviště,a když chci na velkou,dřepnu si na naměstí v parčíku za sochou,a vytřu si zadek ponožkou.

U nudle. Cz

Návštěvník
U nudle. Cz

Veřejné WC je hned vedle drogerie Pluto, vybíráme 10 Kč toaleta. Tak pro příště.

p.k.

Návštěvník
p.k.

Já teda nevím, ale já bych byla ráda ,kdybych věděla kam se vrtnout,když zrovna mám potřebu, a obcházet hospody,když si nechci dát nic k jídlu? A už vidím jak hledám na mapy.cz…přeji Všímavému občanu aby nikdy nezažil perné chvilky při hledání wc

pro p.k.

Návštěvník
pro p.k.

Paní, tak vy jste vyloženě tupá a nechápavá 😀 Nikdo tady nenapsal nic o hledání WC na mapy.cz, Všímavý občan jen psal, že je na těch mapách vidět ta cedule. Perné chvilky při hledání WC jste možná zažila proto, protože jste evidentně inteligenčně indisponována, nedivím se tedy, že jsou pro Vás podobné situace krizové. Možná bych doporučil plínu.

Karel

Návštěvník
Karel

On nemá nic proti značení, jen prska kvůli použitemu popisku

Obcan

Návštěvník
Obcan

Tak takove starosti chci taky 😀 Pan je druh vysiraka co chodi a hleda hovadiny. Priste mu bude vadit barva cedulky.

paní učitelka

Návštěvník
paní učitelka

takovej dlouhej výšplech… :)) stačilo to napsat pár větami
když už se to tedy člověk stydí říci to veřejně a z očí do očí a raději to napíše do holické „drbárny“
fakt tragédie, takový nápis… je vidět, že se máme v Holicích dobře, když řešíme tyto hovadiny! 🙂

Zastánce morálních kodexů

Návštěvník
Zastánce morálních kodexů

Jo, však jo. Přístě až se někde objeví cedule „Veřejné hajzly“ tak to necháme plavat. Vždyť jsme holičáci a víme, kde jsou. Žejo. Kdo z nás ty cedule čte… typická hlupácká krátkodohledovost.

Jirka

Návštěvník
Jirka

Ty si ale se debil ( a tím myslím diagnózu ).

Jenda

Návštěvník
Jenda

„To jsem ale debil“, řekl si Jirka, když odeslal reakci na příspěvek Všímavého občana.

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal
Dobrý den, v Holicích kempu Hluboký jsem byl o tomto víkendu osloven jedním občanem města Holic, vedli jsme debatu o struktuře města, nic moc jsem k věcem nenamítal, pouze jsem podal letitou zkušenost s podobnou angažovaností, co se týče sportovišť. On sám vyzdvihl koupaliště, tím bylo zřejmě myšleno aqua centrum s vnitřními prostory a bazénem o velikosti 25m. Není to poprvé, co se na toto téma dostalo. Již v minulosti se téma aqua centrum řešilo, je to tuším možná dobrých 5-6 let zpátky… Většinou se jednalo ale asi jen o výkřik do tmy. Jsem ochoten případně tyto věci s někým… Číst více »
Martin

Návštěvník
Martin
Mnoho krásných slov, ale.. Ani kamery neochrání majetek.. I zde platí za peníze kvalita.. Město místo pořádné sportovní haly na úrovni a tak trochu i s vizí do budoucna chce postavit jakési zastřešené cvičiště za pár korun.. Už co je povídání kolem hudební školy, natož bazén.. Možná není o tom ho postavit, ale také ho udržovat a financovat provoz.. To že si koupíte auto není to poslední vydání a s bazénem je to samé a na to všichni zapomínají.. A co by takové centrum mělo mít ??? Jen jeden bazén pro všechny, nebo také pro malé děti, větší děti, dospělé,… Číst více »
Jenda

Návštěvník
Jenda
O víkendu jsem navštívil město Čáslav, které je dle počtu obyvatel sice o něco větší než Holice, nicméně se nachází na Kutnohorsku, kde donedávna byla dramaticky větší nezaměstnanost než na Holicku. Kromě toho není na území města Čáslavi žádný velký průmyslový podnik. Navštívíte-li však toto město, uvidíte kromě upraveného historického centra také rozsáhlý sportovní areál Vodranty, s moderním atletickým stadionem, krytou halou s ledovou plochou, městskými lázněmi, tenisovými kurty s nafukovací tréninkovou halou, fotbalovým stadionem a hřištěm s umělým trávníkem. A tak se ptám, proč se v Holicích s pravděpodobně vyššími daňovými příjmy nedokázalo za posledních 30 let vystavět kromě… Číst více »
Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava
Dobrý den, je fajn že tu je zase nějaké téma k diskusi. Ono jít s kůží na trh (na Šušká se) většinou není jen tak. Vzhledem k tomu, jak to vypadá s rekonstrukcí stadiónu, postupem prací, dalšími potřebnými úpravami a dodělávkami či vícenáklady, které město ještě čekají, je zjevné, že budeme rádi, když v roce 2019 město zvládne dotáhnout do konce (či uspokojivého stavu) alespoň tento projekt. Pokud mám správné informace (ze sportovní komise, od radních a od starosty města), tak si město nemůže dovolit ani novou multifunkční halu, natož aquacentrum. Prostě na to nejsou peníze. Navíc si musíme uvědomit,… Číst více »
Alena

Návštěvník
Alena

Držím palce ať už to dopadne. Věřím že by to bylo tak vyžito,že by se nenašel žadnyvolný termín. Holice jsou spádová obec a škol a školek tu je mraky. Všichni musí někam dojíždět.

wpDiscuz