Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 2a02:598:2::169 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Vuk

Návštěvník
Vuk

Nevíte někdo jak to vypadá s Mudr.Kasalem,udajně skončil.

Josef

Návštěvník
Josef
1,5. Svátek práce – připomíná události v Chicagu z r. 1886, od r. 1890 je ustaven jako Svátek práce Svátek zamilovaných Globální den lásky 1953 – zahájeno vysílání ČST 1955 – na Letné odhalen pomník J.V.Stalina, odstřelen 1962 2004 – ČR vstoupila do EU Narodili se: 1218 – Rudolf Habsburský, vítěz nad Přemyslem Otakarem II. 1769 – Arthur Wellesley, 1. vévoda z Wellingtonu, diplomat a vojevůdce, vítěz nad Napoleonem v bitvě u Waterloo 1894 – Marie Restituta (Navrácená), pův.jménem Kafková, řeholnice, zdravotní sestra, popravena, přezdívka sestra Resoluta, v MF byl o ní otištěn článek Milovala guláš a pivo 1961 –… Číst více »
Josef

Návštěvník
Josef
27.4. 1940 – zemřel v Paříži pilot František Novák. Přezdívali mu “ král vzduchu“. 28.4,1888 – narodil se architekt Ladislav Machoň – pasáž v Pardubicích, budova reálky v Pardubicích, nyní SPŠE, úprava Památníku J.A,Komenského v Naardenu 29.4. 1978 – přišel na svět kůň Železník, čtyřnásobný vítěz Velké pardubické 29.4. 1907 – narodil se Fred Zinnemann, rakousko-americký filmový režisér, film V pravé poledne 30.4. 1789 – George Washington se stává prvním prezidentem USA 30.4. 1870 – narodil se skladatel Franz Lehár, je znám zejména jako skladatel operet – Země úsměvů, Veselá vdova, Carevič, Paganini
Reprodukční odporové pnutí

Návštěvník
Reprodukční odporové pnutí

Komu dáme letos hlas? Tomu, kdo má tmavý vlas!

Petr

Návštěvník
Petr

Ten už přece kandidovat nebudeeee… nebo aspoň to při posledních komunálkách celkem veřejně prohlašoval….

Jirka V.

Návštěvník
Jirka V.

Myslíte barvený nebo přirozeně tmavý? 🙂 🙂 🙂

Josef

Návštěvník
Josef
15.4. 1818 – založeno Národní muzeum 1861 – začátek občanské války v USA (Sever proti Jihu) 1912 – potopení Titanicu ( v noci ze 14. na 15.4.) Narodili se: 1452 – Leonardo da Vinci, polyhistor, malíř, Poslední večeře, Mona Lisa 1771 – Schwarzenberg Karel Filip, polní maršál, diplomat, velel spojeneckým armádám v bitvě národů u Lipska, pomník Schwarzenberga na Schwarzenbergově náměstí ve Vídni, plán bitvy vypracoval generálmajor Radetzki (Radecký)) 1873 – Antonín Švehla, statkář, politik, předseda několika vlád ČSR 1899 – Eman Fiala, skladatel, dirigent, herec – Muži v offsidu, Plavecký mariáš 1934 – Josef Somr, herec – Ostře sledované… Číst více »
Uživatel

Návštěvník
Uživatel

Zdravím, nevíte někdo o možnosti ježdění na koni v Holicích nebo blízkém okolí, pro pokročilého jezdce?

Sandra

Návštěvník
Sandra

Dolní Jelení…

zdena hoffmanova

Návštěvník
zdena hoffmanova

zkuste na poběžovicích pan Drahoš

Roman

Návštěvník
Roman

Myslím, že na Koudelce.

šája

Návštěvník
šája

Teda, to vlakový nádraží vypadá fakt příšerně -Žádná čekarna, žádná tabule, žádné WC. Ostuda Holic…. Divím se, ze ta budova ještě nespadla někomu na hlavu. Zasloužila by si opravit……

Pivo

Návštěvník
Pivo

Zdravím, nevíte zda se dnes bude někde čepovat zelené pivo v Holicích? díky

Michal

Návštěvník
Michal

Dobrý den, neví někdo o někom kdo v Holicích doučuje angličtinu za rozumný peníze? Děkuji za doporučení.

Ian

Návštěvník
Ian

Dobrý den,

jestli by Vám stačil student vysoké školy doučující příležitostně angličtinu okolo úrovně B2, tak můžete zavolat na číslo 731 381 386.

Jirka

Návštěvník
Jirka

Dobrý den. Nevíte o někom kdo by měl v průběhu roku 2018 zájem o trávu na krmení . Zdarma za posekání a odvoz. Plocha cca 3500 m ve Starých Holicích.

wpDiscuz