Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 3.234.214.113 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Tomáš

Návštěvník
Tomáš

Dobrý den, může mi někdo vysvětlit proč otevření stadionu a výročí gymnázia se naplánovalo v 1 stejný den? 2 akce a skoro ve stejnou hodinu, přemýšlí tu někdo vůbec.

David

Návštěvník
David

A teď si představte, že do toho slaví Máňa s Rudou zlatou svatbu 😀 Jak to jeden má všechno stihnout??

Důvodem bude, že obě akce organizují různé organizace. Stadion je města, gymnázium kraje a tohle si asi organizuje gympl sám.

kibic

Návštěvník
kibic

to je dost, že se gymnázium rozhodlo dát do pořádku zeleň okolo budovy, prázdninový pohled na zarůstající školu byl děsivý… plevel se mísil se zasazeným živým plotem, bodláky trčely až na chodník a nic se nedělo… je vidět, že má kraj asi peněz dost, když to dává do pucu znovu po roce… to tam ten školník nefunguje? snad se podaří zlikvidovat i plevel na atletickém stadionu za budovou, protože nyní bych tam hledat zakutálený míček nechtěl

Franta Novák

Návštěvník
Franta Novák

tak idealistický bych nebyl…….gymnáziu Holice chcípla i slavnostně zasazené lípa ke 100 letům výročí republika. Zbyla po ní jen pamětní deska. Jak dopadne nové ozelenění okolo gymnázia když to budou ošetřovat jako chudáka lípu? Zbyde po něm pamětní deska …..

Milan Udržal

Návštěvník
Milan Udržal

Dobrý den,
běda Vám, jak uvidím někoho záměrně pohazovat střepy na lesních cestách a všelijaké odpadky a zamezit tak bezpečný průjezd cyklistům a průchod zvířatům, běda Vám. Buďto jen zametám nebo to krok, co krok sbírám. V tuto chvíli mám na mysli okolí kempu Hluboký. Pokud se někdo některé cesty snaží udělat nedotknutelnými, kvůli většímu výskytu lidí, běda Vám.

bandak

Návštěvník
bandak

Rumcajs,jen jim dej !!

Voda ve sklepě

Návštěvník
Voda ve sklepě

Mám dotaz, zná někdo odpověď? Při přívalovém dešti, otevření komory, pod nadjezdem u Podhráze, aby voda rychle odtékala a nehnala se přes čističku. Děkuji

Tom

Návštěvník
Tom
Já pamatuji ještě horší situaci cca před 35 lety. Pršelo silně o trochu déle…..Problém je že se u autobusového nádraží setkává kanalizace od starých Holic (kam před Černým koněm přibyla kanalizace z náměstí a z Holubovy ulice) s kanalizací z Husovy ulice a přilehlých částí. A také kanalizace od kostela z celého jižního cípu Holic. A pokud jdou tyhle 3 přípojky plné a snaží se narvat do jedné, která je sice o něco větší, ale ne 3 násobná, tak dochází vlivem tlaku tryskání z kanálů a zaplavování níže položených částí. Určitě jde kanalizaci předimenzovat. Počítejme však s tím, že to… Číst více »
Občan

Návštěvník
Občan

Odpověď na dotaz: komory pod nadjezdem jsou průchozí. Je zde přeliv a odlehčení, kterým voda protékala v plném profilu. Nikde nedošlo k žádnému ucpání kanalizace, voda byla plně průchozí. Holt pršelo tak, že i kanalizace má nějakou svoji kapacitu a nestíhala odtékat. Proto došlo k zatopení. Za tu dobu co tu bydlím žádný takovýhle déšť nepřišel v takové intenzitě jako včera.

Vodník Česílko

Návštěvník
Vodník Česílko

Tak jsem dnes s nohama ve vodě zavzpomínal na rybník pod Velinským kopcem, který pan Hladík koupil jako ochranu proti velké vodě. Když se mi zdálo, že se voda z rybníka přesunula na autobusové nádraží, jel jsem se přesvědčit o skutečnosti, a zjistil jsem, že rybník je zcela vypuštěný, je celý zarostlý a zjevně v něm už dlouhou dobu žádná voda nebyla. Kdyby tehdy ty miliony za rybník a hráz zvlášť raději investovali smysluplněji. Jsem zvědavý na glosy pana Hladíka v Holických listech. Kde udělali soudruzi chybu?

Ten co si všímá

Návštěvník
Ten co si všímá

Opravdu vám připadá, ze ta voda prisla z Velin?

Pepik

Návštěvník
Pepik

Z Velin prece tece voda na uplne druhou stranu.

Někomu teče do bot

Návštěvník
Někomu teče do bot

Nepřišla. Z lesíka pod Velinským kopcem ani nikdy žádná voda nepřijde. Je to plýtvání veřejnými prostředky. Rybník je zarostlý, nevyužívá se ani k chovu ryb, k zadržování dešťové vody pro případ sucha, a nemá význam ani jako ochrana proti povodním. Když si zjistíte kdo ten rybník komu prodával, hned Vám dojdou souvislosti.

Ten co si všímá

Návštěvník
Ten co si všímá

Kdo komu?

Anna

Návštěvník
Anna

Děkujeme SDH Býšť za odčerpání vody po sobotním dešti.

Alesh

Návštěvník
Alesh

Nevíte někdo, co to jezdilo v sobotu po Holicích za ožralou fetku v tmavěmodrým shnilým Mercedesu?

Kanimůra

Návštěvník
Kanimůra

Vcera po me chtela vodkova kralovna petku a Antonin jedno cigaro.Tak to dostali.Ale pak sem se dsl na utek.

Občan

Návštěvník
Občan

Parkoviště mezi Mládežnickou a Pardubickou v Holicích?To snad nemuze být ani pravda. Jediný pořádný travnatý kus v Holicích a má ho pokrýt zámková dlažba??

Blahorodí

Návštěvník
Blahorodí

A kdo vubec jezdi na kole,autobusem,kdo chodi pesky?Kvuli zhýčkanosti samej beton,asfalt…modlete se…brzy se vsichni upečete!

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Na včerejším zastupitelstvu jasně zaznělo, že tato myšlenka vzešla z dopravní komise a je to jen úvaha, která je k diskusi. Není to žádný konkrétní záměr a už vůbec ne naplánovaná realizace. Pokud by se to dostalo do další fáze, pan starosta ujistil všechny přítomné, že to bude určitě diskutováno s občany, kterých se to týká. Takže můžeme být zatím klidní.

Mirek

Návštěvník
Mirek

Proč se nejprve udělí povolení na akci aby se pak 3 dny před akcí rušilo? Pecky do půlnoci? Vodvaz. 😀

Pavel do pekla zajel

Návštěvník
Pavel do pekla zajel

Buďme radi, příště bude na Hlubaku maximálně čaj o páté a dny Holicka budou končit taky o půlnoci, pravidla platí přece pro všechny. Mě osobně dny Holicka ruší víc, takže to vítám.

Mirek

Návštěvník
Mirek

Dny Holicka? Ruší? Vy musíte být hodně nespolečenský, když nezvládnete jednou za rok kulturní událost pro místní občany… :))))

Martin

Návštěvník
Martin
A VY budete zdatný trotl… I kdyby to bylo jednou za deset let , tak to vždy bude někoho rušit , ať je nebo není společenský.. Asi si vůbec neuvědomujete , že jsou lidé , kteří musí do práce , ať je svátek nebo úterý a někteří chodí na dvanáctky , tedy od 06 -18 hodin a od 18-06 hodin , pokud by pan inteligent nevěděl.. Tak bych byl dost opatrný vynášet nějaké soudy.. Ona to zase není taková hitparáda.. Asi by jste byl také velice nadšený , kdyby vám řvali opilí pod okny a vy musel vstávat do kolbenky..… Číst více »

wpDiscuz