Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.80.82.9 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Josef

Návštěvník
Josef
10.2. 1962 – proběhla výměna amerického pilota F.G.Powerse za sovětského rozvědčíka Rudolfa Abela (most Glienicker Brücke – most špionů) 2006 – zahájil vysílání kanál ČT 4 Narodili se: 1878 – Zdeněk Nejedlý, muzikolog, literární historik, politik 1929 – František Nepil, spisovatel, rozhlasový redaktor – Střevíce z lýčí, Jak se dělá chalupa 1893 – Bill Tilden, americký tenista (Tildenův gam) 1903 – Matthias Sindelar (Matěj Šindelář), Kozlov u Jihlavy, rakouský fotbalista přezdívaný „Papírák“, podle žebříčku IFFHS 22.nejlepší fotbalista 20.století, 32. – Ladislav Kubala, fotbalový světoběžník, 34. – Josef Bican, 41. – Josef Masopust, mezi brankáři je František Plánička na 9.místě jsou… Číst více »
Rosta

Návštěvník
Rosta

Rad bych upozornil majitele C-Jeje (pitbula ktery vcera napadnul meho psa), ktery nebyl uvazany a navolno pobihal u fotbaloveho hriste. Uz to bylo podruhe!!! Odedneska u sebe nosim paralyzer nastaveny na MAX…

Martin

Návštěvník
Martin

Zastřelte ho, dokud to jde, až vás pokouše bude pozdě…

Lucie

Návštěvník
Lucie

Zdravím, doporučíte mi prosím nějaké dobre kadeřnictví nebo kadeřnic z okolí Holic?

Petr

Návštěvník
Petr

Dobrý den, prodám 6 lístků na fotbalový ples, který se koná teď v pátek 2. 2. Jeden lístek prodám za 90 Kč (původně 120 Kč). V případě zájmu mě kontaktujte na tel.: 732 258 721. Děkuji.

Ondřej

Návštěvník
Ondřej

Nevíte prosím někdo, co je s paní doktorkou Jansovou? Již od 17.1. mi nebere telefon… Děkuji za info.

Martin

Návštěvník
Martin

jiné číslo

Karel

Návštěvník
Karel

737 600 454

Josef

Návštěvník
Josef
20.1. od r.1953 se ujímá úřadu prezident USA Narodili se: 1292 – Eliška Přemyslovna, manželka Jana Lucemburského, matka Karla IV. 1841 – Eduard Albert, chirurg, rodák ze Žamberka, působil v Innsbrucku a ve Vídni zemřel v rodném Žamberku (1900), po roce nechal jeho syn přenést jeho ostatky do Vídně, je pohřben na Ústředním hřbitově ve Vídni – oddělení 14A, hrob č. 5, připomínají ho názvy Albertina a Albertov 1910- Joy Adamsová (v Opavě), Příběh lvice Elsy 1928 – Vlasta Fialová, hereška, představitelka Báry z filmu Divá Bára, kněžna z Lucerny 1940 – Jana Brejchvá, herečka 1964 – Luboš Kubík, fotbalista… Číst více »
Josef

Návštěvník
Josef

11.1.
1158 – Vladislav II. korunován králem
1922 – v Kanadě poprvé použit inzulín k léčbě cukrovky
2001 – z funkce ředitele ČT odstoupil Jiří Hodač

Narodili se:
1875 – Terezie Brzková, herečka, představitelka filmové babičky, babička ve filmu Byl jednou jeden král
1880 – Otakar Novotný, architekt, pro Holice projektoval sokolovnu a obytný dům s ordinací pro dr.Zemánka
na náměstí (č.p. 24 – Zetko)
1947 – Michal Tučný, zpěvák, pohřben v Hošticích (filmy Slunce, seno …)
1947 – Martin Štěpánek, herec, politik
1961 – Jiří Kajínek

Josef

Návštěvník
Josef
10.1. 49 př.n.l. – Caesar překročil říčku Rubikon, začala občanská válka (Kostky jsou vrženy, Alea iacta est) 1055 – v Crudimi zemřel kníže Břetislav I. vydal stařešinský zákon 1863 – v Londýně otevřen první úsek metra 1920 – Společnost národů ratifikovala Versailleskou smlovu – oficiální ukončení I.světové války Narodili se: 1913 – Gustáv Husák, prezident ČSSR 1975 – 1989 1930 – Bronislav Danda, hokejový reprezentant, obvykle hrál v útoku s Vl.Bubníkem a Bartoněm, později s Pantůčkem 1951 – Tomáš Töpfer, herec řeitel, režisér, politik 1869 – Grigorij Rasputin, mystik, měl velký vliv na carskou rodinu Zemřeli: 1986 – Jaroslav Seifert,… Číst více »
Udrzalova

Návštěvník
Udrzalova
Dobrý den,četla jsem článek ohledně parkování v Holicích , občané si stěžují ,ze v přilehlých uličkách je plno aut ,poněvadž řidiči vyhledávají místa neplacené.Ani se tam tem řidičům nedivim. Lidé dojíždění za práci a parkovne je drahé.Poplatek pro občany Holic celoroční poplatek 1200 není zrovna levný.Pokud se prokáže ze ma trvalý pobyt v Holicích , měl by být ten poplatek levnější.Myslím si ,kdyby poplatek byl např.750 kc ,nikdo by to určitě neresil a skoro každý by si parkovací lístek zakoupil.Občanům Holic je potřeba vycházet vstříc a ne na nich těžit.Lidé dojizdeji k lékaři ,nebo na rehabilitace ,zakoupí lístek na 2… Číst více »
Michal

Návštěvník
Michal
Myslím že to v holicich je delší dobu pravidlem dělat si z občanů dojne krávy. Nikomu že zastupitelů nejde o občany ale spíš o vlastní zájmy a svatostánky. Jenom namátkou – zpoplatnime kdejakou uličku kde se dá zaparkovat přestože tam většinou parkuji občané mesta, instalovat po půlce města retardery i když je lidí kritizují a nechtějí, postaví se Umělecká škola za víc jak 50mil. s utrzenym okapem za statisíce naprosto zbytečně., jako novinka další sportovní hala pro několik málo sportovců ktery chtějí pinkat tenis i v zimě. To že drtivé většině občanů chybí třeba v zimě kvalitní kluziště nebo v… Číst více »
Martin

Návštěvník
Martin
Nemyslím si, že nic nedělají.. Co jen úsilí musí vydat, něco vymyslet, aby to za houbelec stálo.. Ještě nedávno v uličkách okolo náměstí bylo téměř pusto.. Jděte se podívat dnes.. Od Skrblíka směrem ke škole po levé straně řada aut a v ulici k Ervínovi opět řada aut.. Na Pardubické od přechodu u hospody jedno auto zadruhým a to i ještě v zatáčce a na plné čáře.. Při přestavbě si bydlící v ulici stěžovali, že tam parkují auta, dělají rámus a je nedýchatelno .. Jen co dali značku zákaz zastavení, titíž si stěžovali, že nemohou parkovat na silnici před barákem..… Číst více »
Mirek

Návštěvník
Mirek

Sami jste si je zvolili 🙂 Já bych to tam všechno vyměnil! Na podzim bude možnost. Je to banda nýmandů a nikomu se nechce číst, co schvalují. Podle toho to pak takhle vypadá.

Josef

Návštěvník
Josef

31.12.
1992 – zaniklo Československo
2002 – u nás se přestává užívat název rum, užívá se tuzemák

Narodili se:
1877 – Viktor Dyk, básník a politik, Krysař, Země mluví ( Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne, zahyneš!)
1880 – George C.Marshall americký generál, politik, Marshallův plán
1908 – Simon Wiesenthal – přezdívaný lovec nacistů, později byl kritizován

Zemřeli:
1950 – Karel Renner, první poválečný prezident Rakouska, rodák z Dolních Dunajovic

wpDiscuz