Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.83.66.51 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Mira

Návštěvník
Mira

Neznáte někdo v Holicich a okolí automechanika který není arogantní,předražený a který si na vás udělá trochu času?

Michal

Návštěvník
Michal

Zkus uciliste automobilky. ☺️

Martin

Návštěvník
Martin

Asi nové sci-fi..
Jestli takový opravdu žije, bude to za pěti potůčky , osmi kopečky a třemi houštinami..
Myslím si, že by jej chtělo poznat hodně lidí, to by si však už nemohl udělat ani trochu času ..
Hodně štěstí při hledání a nesmíte to prozradit, najdete-li takového …

Frňákovník

Návštěvník
Frňákovník

Jaké jste všechny zkoušel? Přidal bych i jiné nešvrary, zejména ohledně kvality práce. Také marně hledám 🙂

Mira

Návštěvník
Mira

Nemá smysl jmenovat Holice jsou p…l ale je jich drtivá většina.

Carlos

Návštěvník
Carlos

Ne. Takoví už u nás nejsou. Najít takového, co něco umí je zázrak nebo jen náhoda.

Mira

Návštěvník
Mira

Máte asi bohužel smutnou pravdu..

Josef

Návštěvník
Josef

16.11.
1893 – založen fotbalový klub Sparta Praha (jako Athletic Club Královské Vinohrady)
1632 – bitva u Lützenu, padl v ní švédský král Gustav Adolf II.,
1810 – narodil se Karel Hynek Mácha – Máj
1900 – narodila se Eliška Junková, automobilová závodnice
42 př.n.l. – Tiberius – v letech 14 – 37 císař římský
1892 – Tazio Nuvolari, motocyklový a automobilový závodník. Porsche o něm řekl: Je to největší jezdec
minulosti, současnosti a budoucnosti.

Michal Rosenberger

Návštěvník
Michal Rosenberger

Opravdu super. Policie ČR chytá auta jedoucí po Staroholické ul. směrem do centra. Chápu že je tam jednosměrný provoz kvůli opravě silnice, ale proč to večer neotevřou když skončí s prací? A naše „pomáhat a chránit“ se tam zašijou do vjezdu a chytaj bez práce. Kdyby tam stáli během prací tak prosim. Nehledě na to že kamiony jezděj do „seky“ přez zákaz ulicí K zastávce a policajta jsem tam v životě neviděl! V Hanzlovce s autama do cihelny ( včetne náklaďáků) to samé… Páni policajti SUPER!!!

Martin

Návštěvník
Martin

Stěžujte si a pak tam budou stát také..

jojo

Návštěvník
jojo

Už včera večer byl odchyt aut kdo jel přes zákaz. Ale jen by mě zajímalo, zda dostane i pokutu kdo bydlí v ulici Staroholická a okolní ulice a potřebují se dostat do centra.

Josef

Návštěvník
Josef
5.11. 1985 – v Bečově objeven relikviář sv.Maura 2011 – pilot Petr Mára přeletěl z Pardubic do Prahy s replikou letounu Jana Kašpara Narodili se: 1920 – Václav Lohniský, herec a režiser, filmy – Marešku, podejte mi pero, Jáchyme, hoď ho do stroje, Dařbuján a Pandrhola 1952 – fotbalista Pleg Blochin, dlouholetý hráč Dynama Kyjev 6.11. 1611 – Petrem Vokem vymírá rod pánů z Rožmberka 1836 – zemřel Karel Hynek Mácha, autor sbírky Máj 1951 – zemřel herec a spisovatel Jindřich Plachta 7.11. 1917 – revokuce v Rusku svrhla Prozatímní vládu, moci se ujali bolševici 1941 – německý letoun potopil… Číst více »
Michal

Návštěvník
Michal

Penny je katastrofa. S lidlem.se nedá srovnat. Co je blbý je že do Lidlu odešli prodavačky z Penny a dotaklibtam s sebou Penny manýry a od ty doby tam jsou uličkách naskládány nevybalene palety se zbozim a s prázdnými obaly takže sotva projede jeden vozík a když tam zastavíte tak ostatní vám stepujou za zády no nemohou projet. Ale jinak super . Prostě jiná liga.

Mila

Návštěvník
Mila

Dobry den ,musim na Váš článek reagovat.Jako bývalá vedouci Penny s Vami nemůžu nesouhlasit je to tam holá katastrofa ,ale podle vedení Penny Marketu jsme svoji praci neodváděli dobře za to teď jsou asi spokojení.Celé roky co jsme se snažili aby zákazník byl spokojen je fuč.Je me to moc lito ale lidl si alespoň pomohl .

salamandr

Návštěvník
salamandr

Máš pravdu,holické Penny,to je opravdu hrůza,já vím,že je to prodejba ve stylu prodeje německého Aldi,ale byl jsem nakupovat v Týništi n.O. také v Penny,ale tam je to něco jiného,široká uličky,místa dost,proč to jinde jde a tady ne? Salamandr

Libor

Návštěvník
Libor

Vážení spoluobčané, chodíte ještě někdo rád do Penny Marketu? Tak to Vás obdivuji. Poslední dobou to je neskutečné. Nechci dělat reklamu Lídlu, ale to srovnání – nebe a dudy… V Penny jedna kasa, deset a více vozíků před kasou a nic se neděje. Po 16-té hodině žádné pečivo. Několikrát se mi stalo, že jsou ceny u zboží odlišné s cenami na stvrzence! Klamání spotřebitele? To s tím není nikdo schopen něco udělat? V Lídlu, mazec, klidně se rozjede 5 kas na jednou. Byl jsem toho svědkem. Nehledě luxusní možnost vrácení zboží. Klobouk dolů.

Venca

Návštěvník
Venca

Od doby co lidl přestavěly je to děs a hrůza. Všude v uličkách bordel. Proč dřív se tam tak krásně nakupovalo a vše se uklidilo a teď toto? Penny – obchod pro nenáročné. Fronty až k pití, na druhou stranu mnoho věcí levněji než jinde. Bohužel už několikrát se mi tam stalo, že zboží bylo o mnoho dražší než bylo uvedeno na regálu a kolikrát to bylo opravdu znát. Nicméně myslím, že v obou obchodech nabírají i na vyšší posty tak neváhejte a šup na vedoucího.

Honza

Návštěvník
Honza

Penny Market u mě skončil asi před dvěma lety od té doby jsem tam nevkročil a jedině Lidl!!!

Josef

Návštěvník
Josef
2.11. 1892 – byl u nás založen první sportovní klub Slavia Praha Narodili se: 1755 – Marie Antoinetta, francouzská královna, dcera Marie Terezie, popravena 16.10.1793 1766 – Josef Václav Radecký z Radče, rakouský vojevůdce, vypracoval plán bitvy národů u Lipska, pohřben na Heldebergu (vesnice Kleinwetzdorf, okres Hollabrunn). Do Vídně přivezl řízek (z telecího) – Wiener Schnitzel, Radeckého pochod J. Strausse staršího. 1914 – Josef Valčík, člen skupiny Siver A – atentát na Heydricha 1928 – jugoslavský brankář Vladimír Beara, ve své době považován za jednoho z nejlepších fotbalových brankářů
Jitka

Návštěvník
Jitka

Prosím, má někdo kontakt na dobrou nehtařku v Holicích a okolí? Díky.

Klára

Návštěvník
Klára

Blanka Fleglova, salón cavallino

Alca

Návštěvník
Alca

Jitka Drábková z velin. Na FB Nails by Jitka

Verca

Návštěvník
Verca

Veronique nails v průchodu u bývalé Kobry

Lucka

Návštěvník
Lucka

http://veroniquenails.webnode.cz/fotogalerie/

Veronika Šmidtová, má salonek na náměstí, je moc šikovná, obrovský výběr barev, zdobení, nehty od ní drží perfektně.

Jana Konečná

Návštěvník
Jana Konečná

Skrblíkova restaurace hledá zaměstnance

Skrblík FB.JPG

Lucka

Návštěvník
Lucka

Poví mi prosím někdo,proč tak strašně smrdí Pacifik?Díky.

Martin

Návštěvník
Martin

A smrdí po čem ??
Neboli co jako je to za smrad ??

Lucka

Návštěvník
Lucka

Myslím, že je to čpavek.Mam syna alergiky a ten je z toho úplně vyřízený.

wpDiscuz