Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.226.23.160 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


K.E.F.

Návštěvník
K.E.F.

Dobry vecer, strasne me zajima vyznam tech "plotu" s fotkami. Nemuzu si pomoc, ale konkretne ty na namesti dosri kazi dojem a vypadaji skutecne jako odlozeny, nepotrebny plot nebo zabrana. Mozna nerozumim soucasnemu umeni nebo autor se rozhodl udelat radost psum a vytvorit verejny pisoar pro ctyrnohe milacky? 😉 no nevim, ale rada bych se o tom "vylepseni" mesta dozvedela vic 😀

K.E.F.

Návštěvník
K.E.F.

Ano, obrázky i fotky sem si prohlédla. Proti "výstavě" umístěné v okolí škol nic nemám, ale to náměstí to prostě hyzdí. Podle mě hodně špatně zvolená forma prezentace čehokoliv. Ten, kdo městem jen projíždí, a nekouká na to z blízka, musí si myslet, že to tam zřejmě technické služby nebo stavbaři něco zapomněli …no ale je to můj názor.

KS

Návštěvník
KS

Což o to, samotná "výstava" je fajn, ale její forma se mi ano trochu nelíbí a souhlasím s K.E.F…

Anonym

Návštěvník
Anonym

Jen nevím co znamená "dosri" , ale jaký dojem může kazit na našem náměstí kari síť s obrázky.. Ta ho jen může vylepšit.. Vše jiné může být jen horší.. A pokud je pejskaři nechají očůrávat, tak jsou pěkní čuňata, protože nazvat je prasetem by bylo pro prase urážka, jelikož to si pod sebe jako člověk nena……. Rozhodně to je zajímavý nápad prezentace a kdo dá lepší než plkat??

Nikol

Návštěvník
Nikol

To K.E.F.: A prohlédla jste si i fotografie nebo výkresy dětí? Či Vás jen upoutaly ploty a byl to pro Vás pouhý impuls ke kritice? Netvrdím, že tyto ploty jsou šťastně zvolené, ale mě osobně více zajímalo to, co na plotech je než ony samotné. A výstavka výkresů i fotografie z r. 1989 mi přijdou jako dobrý nápad a líbí se mi. 🙂

Pařez

Návštěvník
Pařez

mi to přišlo jako hezký pokus o prezentaci dílek našich ratolestí ze školek a škol,bohužel servírovaný trochu neštastným způsobem.Za jehož příčinou se zřejmě skrývá prostý nedostatek ploch k pobobným věcem určených.Ale upozornuju,že tato teorie může mít sklony k vymýšlení:P přeju hezký den a večer U Holuba naschle

Iveta Prokopová

Návštěvník
Iveta Prokopová

Dobrý večer, ráda bych informovala o dění ohledně jednosměrky a parkování v ulici Dukelská.Tímto děkuji všem,kdo podpořil žádost svým podpisem. Předala jsem ji panu starostovi. Dostala jsem již odpověď." Rada města vzala žádost občanů ulic Jiráskova a Dukelská na vědomí a uložila odboru správy majetku a výstavby města připravit výběrové řízení na zpracování studie týkající se parkování v celém městě. S návrhem bude veřejnost seznámena v HN a na webových stránkách města."Tak uvidíme o_O

Tomáš

Návštěvník
Tomáš
Tak jsem si přečetl článek B.Horáka a musím na něj reagovat. Když jsem si přečetl kandidátky a objevil jeho jméno v čele kandidátky ANO, byl jsem opravdu překvapen. Říkal jsem si, co člověka, který je výborným hudeníkem a architektem, vede k tomu, aby se potýkal se současnými dinosaury na naší radnici, kteří tam docházejí již hodnou řádku let? Proč nedělá to co dobře umí a cpe se někam, čemu s odpuštěním nerozumí. Usoudil jsem, že chce změnu a zakřížkoval jsem ho i přesto, že o ostatních kanidátech z ANO mám mínění, že se chtějí svézt na příznivé vlně, kterou toto… Číst více »
Denisa

Návštěvník
Denisa

Milý Tomáši, já si nemyslím, že pan Horák čekal, že si před ním někdo sedne na zadek. Obávám se, že při svých morálních hodnotách a férovosti jednoduše očekával to samé od protistrany. Politika je špína (bohužel i tady na tom našem malém písečku) a ne každý to ustojí. Taky mě mrzí, že to vzdal a ještě k tomu tak brzy, ale na druhou stranu musím říct, že se nedivím. Každopádně je to velká škoda.

Nh

Návštěvník
Nh

Řešení naprosto nevyhovující úrovně služeb místní posty by melo byt jedním z prvních úkolů nove zvoleného zastupitelstva. Z vlastni zkušenosti vim, ze v mnoha podobně velkých měst je pracovní doba nepřetržitá az do 18 hod.

Anonym

Návštěvník
Anonym

Je jen otázka do jaké míry s tím může něco zastupitelstvo dělat..

Franta

Návštěvník
Franta

Po dlouhé době jsem byl na poště a vůbec se nic nezměnilo. Všechny přepážky zavřené jenom otevřená jedna na levé a pravé straně a fronta skoro až ke dveřím. A o ochodě není ani mluva 🙁 . Jaký máte názor Vy?

-- ADMIN HN --

Návštěvník
— ADMIN HN —

Příspěvky ve všech sekcích HN již jdou bez problémů ukládat i v Mozille. Chyba napravena. Děkujeme za trpělivost.

Vývoj

Návštěvník
Vývoj

Hezký den všem, problém s ukládáním příspěvků ve Firefoxu byl odstraněn. Můžete dál vkládat zprávy z vašeho oblíbeného prohlížeče.

volic

Návštěvník
volic

Tak čtu ty řádky,a věřím,že to ANO nevzdá,ale bohužel byl dán příslib,jak čtu a to není hanba ,jak můžeme věřit úřadům,když hlavní nedodrží slovo.Ochota na našem úřadě je více ,jak zarážející vlídnost tam moc chybí a spoustu jiných věcí,dívala jsem se na stranu soukromníku,hm hezký je tam víc zaměstnanců ,jak živnostníku.No počkejme snad ANO nezklame.

Martin

Návštěvník
Martin

I mě nepřijde první věta útočná a neuctivá.. Jen oznamuje jistý fakt či domněnku, že někdo si buď něco nepřečetl nebo neví nějaká fakta či nemá informace o něčem a o tom píše.. Ale možná je to úplně jinak.. Hezký den a dobrou noc..

Anonym

Návštěvník
Anonym

Já jsem se vůbec nechtěl dotknout autorky příspěvku.Jen jsem konstatoval,že v případě přečtení našeho programu by věděla proč za nás kandidují i zaměstnanci nic jiného za mým vyjádřením nehledejte.A to,že by voliči měli být kritičtí i ke stranám,které volí je snad běžné?Rozhodně jsem nechtěl nikoho napadat.Kdo mě zná ví,že takový nejsem,pouze jsem slušně reagoval na příspěvek neznámé voličky.Petr Bajer

Luboš

Návštěvník
Luboš

hm, pokora vůbec v politice chybí, Holice nejsou bohužel výjimkou.

Denisa

Návštěvník
Denisa
Dobrý den, pane Bajere, docela aby mě zajímalo, zda byste stejným tónem reagoval i před volbami? Nenašla jsem snad jediný Váš příspěvek z předvolebního období… Vaše první věta mi přijde dost útočná a neuctivá, musím říct a nejsem si jistá, zda by budoucí místostarosta měl "hovořit" s občany tímto tónem… To, že pisatelka volila ANO a nyní je zklamaná z toho, jaká se vytvořila koalice a že ANO nebude mít na radnici žádný z významnějších postů, je snad pochopitelné. Pokud Vám jde o kritiku ANO, tak si sjeďte o pár příspěvků níže – byla to tu snad nejpropíranější strana. Snad… Číst více »
Petr Bajer

Návštěvník
Petr Bajer

Je evidentní,že o SsČR,jejím programu a zaměření nevíte vůbec nic.Pro mě osobně je potěšující,že do SsČR vstupují i zaměstnanci,kteří chápou a souhlasí s tím,proč tu je.Z místního klubu,čítajícího cca padesát členů,je zaměstnanců asi čtvrtina.Asi proto,že se to neustále mění.Někdo ukončí podnikání a někdo začíná. Na kandidátce bylo 13 kandidátů s vydaným ŽL. Byla tvořena z členů a sympatizantů,kteří pracovali nejen pro SsČR celé čtyři roky a já jim za to ještě jednou děkuji.Chápu,že jste příznivec jiné strany,či hnutí a neberu vám to.Škoda však,že stejně kriticky nerozebíráte všechny kandidátky i tu,kterou volíte.

Dominik

Návštěvník
Dominik

Cože? Dohoda o koalici podepsána v pondělí 13.10 a Efa ještě v sobotu 18.10. tvrdí, že se bude jednat a uvidíme, která varianta dopadne?? Co to je? To je snad možný jen u nás v Holicích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

další poctivý volič

Návštěvník
další poctivý volič

Ano, koaliční dohoda byla podepsána. Já osobně si tak trochu oddychl (a), hnutí ANO si pro olíznutí medu bude muset počkat na 4 roky práce pro město a pak ať voliči jejich mandát potvrdí. (Volit lidi, kteří pro město zatím nic neudělali a jen se vezou na vítězné vlně státní popularity pana Babiše je pouhý alibismus…) Ale k tomu lavírování pana E.: Dohoda podepsána sice jest, ale proč nepodepsat její zrušení, když se něco v tichosti nevykrystalizovalo… To je v našem státě běžné a za pár dní již občan ani nevzdychne…

Lenka

Návštěvník
Lenka

aspon vidite, jak to pan starosta s lidma v Holicich vede…

Ondra

Návštěvník
Ondra

Budou na radnici na světelném panelu také výsledky extraligy? Proboha co je to zase za výmysl?

kalif

Návštěvník
kalif
Nenazval bych to ploty, jelikož plot ohraničuje nějakou plochu nebo brání či zamezuje přístupu, ale nazval bych to přenosné panely i když by někdo mohl namítat, že panel je celoplošně jednolitá plocha, ale co se dnes nazývá stejně pro dvě i více věcí.. Možná, že omezují trochu pohyb v daném místě, ale nezabraňují v pohybu v lokalitě.. Možná to není šťastné řešení, ale asi nejlevnější.. Plocha z nějaké hobradesky, překližky nebo jiných materiálů by musela dobře odolávat vodě a ve větru by celistvá plocha měla veliký odpor a skončila by na zemi.. Také ti hovadští kreténci co zápasí s popelnicemi… Číst více »
estét

Návštěvník
estét
ANO – naše náměstí má ráz opravdu odstrašující – odstranění oddělujícího živého plůtku mezi parkovištěm a silnicí, po zrušení klidného zákoutí (z přerostlých tůjí, které se mohly vyměnit za něco mladšího) u dolního křížku, po vybudování přechodů ihned u hrany křižovatek, aby u nich auta musela brzdit ještě zadem v hlavní silnici, po asi opět náročném vyprojektování interesantní městské kašny atd, po instalaci nehezky vysokých a příliš hustých lamp od Albertu nahoru…Prostě co se ve městě poslední dobou děje, je většinou ke zlosti…Ale ty ploty, to mi prosím netvrďte, že se někomu líbí. (pokud jste je tam nedal sám 🙂
pro estéta

Návštěvník
pro estéta

Dost dobře by mě zajímalo jaký estetický ráz má naše náměstí?? Tak, že dva kousky plotu s obrázky mu nemohou v žádném případě ublížit.. Ba naopak, mu prospějí, alespoň naní tak fádní a několik obrázků sice nepřebije šedost, ale zkrášlí jeden kout náměstí, navíc ten, kde je nejvíce živo.. Jen nějací bl-beč-ci si nedávno zkoušeli sviji sílu a zápasili s nimi.. Jen škoda, že jim nemohly nakopat pr-del a to hned dvakrát a i z předu..

Estét

Návštěvník
Estét

Diody na radnici – bez komentáře, snad to noví radní odsoudí, ale kdo vymyslel a schválil ty ocelové ploty na náměstí a u Holubovky s obrázky – školská komise společně se stavebním úřadem? Náměstí má nějaký ráz, prostor před školou se mi dokonce i líbí, ale ty ocelové stavební zábrany – že by opět výtrysk pana Malicha? Když si požádám o složení stavebního materiálu na stavbu plotu, tak mám problémy…

Mirek S.

Návštěvník
Mirek S.

…zase někdy budu volit ANO! 🙁 Jestliže opravdu dva a možná že nakonec i tři zvolení zastupitelé ze čtyř odstoupí a nechají své mandáty někomu jinému, tak je to výsměch demokracii a hlavně výsměch lidem, kteří jim ve své dobré víře svůj hlas dali. Že se nestydíte! Co vám pak máme věřit? Jdete čelem do voleb, slibujete změny, my si vás zvolíme a vy hned po volbách utečete jako malí kluci? Tak to teda pěkně děkuju!!! To by mě zajímalo, jestli je tohle oficiální tvář ANO posvěcená panem Babišem. Pochybuju!

Volič

Návštěvník
Volič

Ale to je přeci v Holicích stejná píseň, lidi na kandidátkách jsou jen sběratelé bodů a do zastupitelstva pak zasednou dinosauři, kteří pro Holice nic nedělají a jen se drží koryt. Možná jsou ale hodně slyšet na stranických schůzích za zavřenými dveřmi… Ano a ČSSD je letošní příklad. Jít volit je velká neznámá…

wpDiscuz