Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.161.49.216 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Staroholičák

Návštěvník
Staroholičák

Prohoha, udělá už někdo něco s tím nepořádkem na silnici u výjezdu z bývalého jzd? Už dva dny tady máme několika set metrové bahniště!! A rozhodně to není ojedinělý stav, vždyť je to každou chvíli. Zajímalo by mě, jestli by takový nepořádek a zároveň i nebezpečný stav silnice prošel civilním osobám nebo malým podnikatelům. Hanba!

Pavel

Návštěvník
Pavel

Vážená paní Hanko, můžete sdělit, o kterou ulici se jedná?

K.E.F.

Návštěvník
K.E.F.

Mohlo by město nějak vyřešit problematiku stále se rozrůstajícího počtu psích výkalů povalujících se na trávnících i chodnících? Začíná to být poněkud nesnesitelné, a to jak pro běžné uživatele prostor, tak i pro tu hrstku psích majitelů, kteří po svým psech uklízejí. Prostě mělo by se tu pohybovat víc policistů, kteří by už svoji přítomností (snad) varovali případné nepořádné majitele psů. Člověk aby se bál venku projít!!!

Souhlas

Návštěvník
Souhlas
Jsem majitelka malých psíků a nikdy v životě by mě nenapadlo nechat nějaký bobek po svých pejscích ležet na trávníku nebo na chodníku. Musela bych se hanbou propadnout. Bohužel většina páníčků je toho názoru, že když platí poplatek ze psů, nemusí nic po nich uklízet. Měli by si uvědomit, že to není jen odporné a bezohledné vůči lidem, ale i vůči ostatním pejskům. Šíří se mezi pejsky patraziti, ale i průjmy a další trávicí problémy. To potom leze pořádně do peněz. I já bych brala větší aktivitu městské policie, třeba by si to po první pokutě nezodpovědní páníčci rozmysleli a… Číst více »
Souhlas

Návštěvník
Souhlas

Zrovínka včera jsem si přnesl domů na podrážce smrdící dáreček z holického okruhu.Kdyby jsem si ulevil na tento způsob uprostřed náměstí já, tak mě pověsí za uši na pranýř a budu platit tučnou pokutu…..je tak?

lenka

Návštěvník
lenka

ROGERS, jste dobří!

Rogers

Návštěvník
Rogers

Díky 🙂

Smrťák

Návštěvník
Smrťák

Raději snímejte pejskaře na hřbitově . Taky tam skončíte a nebude se Vám líbit očůrávání hrobů !!!

Hrubý

Návštěvník
Hrubý

Rozhodli jsem se,že od zítřka začneme snímat veškerá vozidla, parkující blokující – to jest všechny ty, kteří neoprávněně blokují chodníky a ostatní prostory k parkování neurčené. Tyto snímky a záznamy budu pravidelně zasílat PČR a MÚ v Holicích. Uvidíme, nakolik se tohoto problému odpovědní zhostí a zjednají nápravu.

Radek

Návštěvník
Radek

Bonzovat a práskat. To je specialita některých holických občanů. Nechtěli by jste Vaše výsosti nechat tuto práci policii, která je za ni placená a zodpovědná? Najděte si lepší využití času. Nebo se nám už snad vrací doba PSVB?

lucie

Návštěvník
lucie

udavacstvi…to je prvni,co me napadlo…taky mne nektere veci vadi..ale z udavacstvi bych zvracela….hnus

Kamil

Návštěvník
Kamil

Vidím, že Vám chybí doba kdy jste mohl každého udávat :). Škoda, že nemáte nic lepšího na práci.

Hanka

Návštěvník
Hanka

S nápadem souhlasím, dvakrát jsem v naši ulici dávala autu na chodníku cedulku za stěrač,že neprojedu s kočárkem a musím to objíždět a pořád tam parkují.

Alfa

Návštěvník
Alfa

Ty ****, jak za komárů….jděte se ******

Jemný

Návštěvník
Jemný

Prdlajs ředitel jen ********* Stbák je to)) no ale v každým případě si koleduje o pořádnej průser))))))

Smrťák

Návštěvník
Smrťák

Raději snímejte pejskaře na hřbitově . Taky tam skončíte a nebude se Vám líbit očůrávání hrobů !!!

Pavel

Návštěvník
Pavel

Rozhodli jsem se ????????? My ředitel zeměkoule vám to teď ukážeme.

Jan

Návštěvník
Jan

Dobrej nápad! Uvidíme, jak se k tomu ouřadové postavěj!

Smrťák

Návštěvník
Smrťák

Pravě jsme se s dětmi vrátili z procházky.Nevím, jestli je to každodenním pravidlem, ale tolik pejskařů na hřbitově mezi hroby, to se jen tak nevidí . Asi Holická specialitka chodit venčit na hřbitov . Kdo nemá úctu k mrtvím tak nemá úctu k ničemu!

Anonym

Návštěvník
Anonym
Krátký

Návštěvník
Krátký

Je to tak pane Smrtko, ale pokud to správě hřbitova nevadí, pak bych se za němé tváře přimloval i za volný vstup na mši Půlnoční, křtiny a podobné obřady na místech posvátných pořádané.

Klasný

Návštěvník
Klasný

Kdo by měl zájem, tak od 11.12. je k prodeji nově zrekonstruovaný pečovatelský dům z bývalé vojenské nemocnice. Cena 110 mil. Kč.

Procházka

Návštěvník
Procházka

Pravě jsme se s dětmi vrátili z nedělní procházky. Vzali jsme to přes náměstí a čekali, až se rozsvítí strom. Nevím, jestli je to každodenním pravidlem, ale projít zadní částí náměstí si žádá použití plynové masky. To je Odboru životního prostředí jedno jak nám někteří spoluobčané zamořují vzduch spalováním bůhví čeho? Je to pro Holice ostuda, když si k tomu povolaní nedovedou poradit s těmito sobci a slušní obyvatelé jsou obtěžováni dusivým smradem. Děkujeme.

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

Reakci z Městského úřadu v Holicích na toto téma naleznete v AKTUALITÁCH.

Katka

Návštěvník
Katka

Tak by mě zajímalo, jaký inteligent zase vymyslel, že se vykácí všechny stromy na autobusovém nádraží? Nechcete z Holic rovnou udělat planinu bez stromů? Co teď bude zadržovat ten humus z autobusů a komínů? … 🙁

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

Katko, podle našich informací šlo o plánované kácení. Odborná firma provedla průzkum a právě břízy na autobusovém nádraží bylo doporučeno pokácet z důvodu jejich špatného stavu a tím i možného nebezpečí pro občany. Místo bude v dohledné době opět osázeno. Toť vyjádření Městského úřadu v Holicích… Vaše HN.

Jana

Návštěvník
Jana

Prosím vás Holičáci, topte něčím normálním, někde jde z komínů takové svinstvo, že se v širokém dalekém okolí nedá dýchat. Myslete i na ostatní, když už je vám fuk vlastní zdraví.

František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Přidávám se k vaší prosbě, ale obávám se, že je to těmto zatápěčům fuk. Je velmi povzbuzující přečíst si v holickém periodiku články o nápravě neukázněných parkujících, nebo o sankcích a pokutách pro sviniče ovzduší. Obávám se, že to zůstalo pouze na papíře………..

wpDiscuz