Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 54.162.151.77 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Katka

Návštěvník
Katka

Tak by mě zajímalo, jaký inteligent zase vymyslel, že se vykácí všechny stromy na autobusovém nádraží? Nechcete z Holic rovnou udělat planinu bez stromů? Co teď bude zadržovat ten humus z autobusů a komínů? … 🙁

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

Katko, podle našich informací šlo o plánované kácení. Odborná firma provedla průzkum a právě břízy na autobusovém nádraží bylo doporučeno pokácet z důvodu jejich špatného stavu a tím i možného nebezpečí pro občany. Místo bude v dohledné době opět osázeno. Toť vyjádření Městského úřadu v Holicích… Vaše HN.

Jana

Návštěvník
Jana

Prosím vás Holičáci, topte něčím normálním, někde jde z komínů takové svinstvo, že se v širokém dalekém okolí nedá dýchat. Myslete i na ostatní, když už je vám fuk vlastní zdraví.

František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Přidávám se k vaší prosbě, ale obávám se, že je to těmto zatápěčům fuk. Je velmi povzbuzující přečíst si v holickém periodiku články o nápravě neukázněných parkujících, nebo o sankcích a pokutách pro sviniče ovzduší. Obávám se, že to zůstalo pouze na papíře………..

Ferda

Návštěvník
Ferda

Zajímalo by mě, proč nám (a nejen nám) přišly Holické listy s programem a pozvánkou na rozsvícení stromu, které se konalo v neděli 1. prosince včera navečer (úterý 2. prosince)?? Fakt díky za super roznos a informovanost občanům!! 🙂

František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Máte pravdu, v textu pana starosty skutečně zmínka o čase rozsvícení stromu byla. Měl jsem na mysli informace v rámečku dole na stránce. Tam tento údaj chyběl, takže kdo vynechal sloupek starosty, mohl si čas rozsvícení pouze odhadnout. Prostě to stačilo připojit k ostatním informacím dole.

Petr

Návštěvník
Petr

Veroniko, pan tazatel má asi na mysli to, že předem program skutečně nikde nebyl zveřejněn (bodový program) a navíc rozhodně nezačínal v 16:00 hodin ale mnohem dříve. A to nemluvím o jarmarku, který byl na náměstí od rána…

verča

Návštěvník
verča
Dobrý den pane Karásek, nevím co jste přesně myslel "pod čarou", ale na první straně listopadového čísla, v sloupku "slova starosty", je v posledním odstavci napsáno toto: Preji nám všem poklidný i když trochu zamlžený a listím zasypaný listopad. Nezapomínám na blížící se prosinec, cas adventní a vánocní, a tak bych Vás rád pozval ve ctvrtek 28. listopaduv 18.00 hodin do kulturního domu na adventní koncert a v nedeli 1. prosince v 16.00 hodin na námestí k tradicnímu rozsvícení vánocníhostromu a svátecního osvetlení mesta.Pokud to není informace o tom, kdy budou rozsvěcet stromek, tak už pak nevím co by tam… Číst více »
ver

Návštěvník
ver
František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Máte pravdu paní Veroniko, dole pod čarou informace o programu "Zahájení adventu byly".Leč pro mnohé čtenáře a adventní natěšitele chyběl řádek, informující o rozsvícení stromku.

verča

Návštěvník
verča

Zapomněla jsem dodat….bylo to hned v úvodníku pana starosty.

verča

Návštěvník
verča

Informace o rozsvěcení vánočního stromku byly již v předchozím vydání.

Ferda

Návštěvník
Ferda

No to každopádně…!!!

František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Nám přišly také až včera. Měli bychom trvat na opakování ceremoniálu 🙂

František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Tak dřevo je fuč, ani polínko na mě nezbylo a tak rád bych ho zaplatil.Nejspíš se nebratřím s těmi správnými dřevorubci….

Rát

Návštěvník
Rát

…a nebo koukat, komu se okatě nafukuje dřevník

Josef

Návštěvník
Josef

Rozhodne bych se zeptal na Technickejch sluzbach

František Karásek

Návštěvník
František Karásek

Nevíte někdo, co se děje se dřevem z pokácených stromů v Holicích? Konkrétně nedávno skácené topoly – kam to palivo přijde ?

Boris

Návštěvník
Boris

To snad ani nechci vědět 🙁

Boris

Návštěvník
Boris

To snad ani nechci vědět 🙁

Milon

Návštěvník
Milon

Výloha je vizitkou každého obchodníka.

Honza

Návštěvník
Honza

Musím souhlasit s Míšou!

Míša

Návštěvník
Míša

To je pravda a shodou okolností jsem šla v pátek kolem výlohy Elektra a je to opravdu ostuda. Budou Vánoce a kdy by měl chtít každý obchodník co největší tržbu. A kolikrát se koukne člověk do výlohy co nabízejí a v tomto obchodě opravdu nic k vidění není. Vybledlé krabice od vysavačů a jedný svíčky, které hrozí že spadnou!!! Kolik lidí jde v neděli na procházku a podívá se do výloh, ale u nás toho k vydění opravdu moc není. 🙁

Lenka P.

Návštěvník
Lenka P.

Přesně tak!

FM

Návštěvník
FM

To vážně někoho trápí prázdné a špinavé výlohy?) Vážně bych vaše problemy rád měl)

Alfa

Návštěvník
Alfa

Souhlasím s FM a Bu bu..je to ubohostm řešit tyhle nesmysly..asi mají svých problémů málo

Petr

Návštěvník
Petr

To se klidně směj. Ono je vlastně lepší mlčet, ničeho si nevšímat, nechat si …… na hlavu. Že jo? Proč bychom měli chtít, aby to v Holicích vypadalo líp. Já si rozhodně nestěžuju, že je tady špatná vánoční výzdoba, ale že některý obchody na náměstí vypadaj hůř než v roce 1970, to mě jako Holičáka mrzí. Netrápí, neštve, prostě mrzí… Nic víc.

Bu Bu

Návštěvník
Bu Bu

No to teda joo,ty lidi maj problémy,tak jestli se jim Holice nelíbí,tak ať se odstěhujou.A ještě ty užalovánci tady,kdo jezdí v protisměru,kdo jak parkuje,popelnice,kravál atd…to chtěj dělat nad lídi,že psali do novin.. musím se smát..

Zdena

Návštěvník
Zdena

Vyřeší konečně někdo parkování u školky na Starých Holicích? Byl se tam někdy někdo ze zastupitelů podívat? Zdá se Vám to normální? Myslím, že mluvím za víc rodičů a né jen za sebe!

Zdena

Návštěvník
Zdena

Dobrý den, ale i tohle je řešení. Však já nemluvila hned o nějakém budování nového nákladného parkoviště. Toto je dobrý nápad! Proč to tak už dávno nefunguje??

verča

Návštěvník
verča

Dobrý den. Nedomnívám se, že by toto mělo nutně řešit město jako takové. Stačí, aby se otvřel i zadní vchod školky. Sice bychom museli stále parkovat na silnici, ale na silnici s velmi nízkým provozem –> tedy bezpečnější pro všechny.

Lenka

Návštěvník
Lenka

Bydlím zde v Holicích skoro 3roky a musím říct,že mám občas pocit,že jsou špinavé.Výlohy v krámech nic moc nic co by zaujalo oči,všechno má pořád stejnou barvu,je těžké občas něco změnit.Ted se blíží vánoce a výzdoba je stejná jako loni,proč neudělat město barevnější

Lucie

Návštěvník
Lucie

Vážená paní/slečno Lenko,já bydlím v Holicích více než 20 let a v porovnání s většími okolními městy je pravda, že jsou Holice méně barevné, vše se ale změní po rozsvícení vánočního stromu na náměstí. Nebojte. 🙂 Musíte ale pochopit, že Holice nejsou Vídeň ani Praha. Je tu omezený rozpočet na výzdobu města. Co se týče výloh nijak špatné mi to nepřijde. Asi jde o to, do kterých výloh se díváte.

Hana B.

Návštěvník
Hana B.

Naprosto souhlasím s panem Hynkem, kdo má výlohu, nebo obchod na náměstí, tak by se o něj měl starat. To platí i pro místní elektro, kde bych také přivítala výlohu, do které bych se ráda podívala. Je to pro ostudu!

Petr

Návštěvník
Petr

Určitě SOUHLAS!

wpDiscuz