Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 18.206.13.39 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Milon

Návštěvník
Milon

Výloha je vizitkou každého obchodníka.

Honza

Návštěvník
Honza

Musím souhlasit s Míšou!

Míša

Návštěvník
Míša

To je pravda a shodou okolností jsem šla v pátek kolem výlohy Elektra a je to opravdu ostuda. Budou Vánoce a kdy by měl chtít každý obchodník co největší tržbu. A kolikrát se koukne člověk do výlohy co nabízejí a v tomto obchodě opravdu nic k vidění není. Vybledlé krabice od vysavačů a jedný svíčky, které hrozí že spadnou!!! Kolik lidí jde v neděli na procházku a podívá se do výloh, ale u nás toho k vydění opravdu moc není. 🙁

Lenka P.

Návštěvník
Lenka P.

Přesně tak!

FM

Návštěvník
FM

To vážně někoho trápí prázdné a špinavé výlohy?) Vážně bych vaše problemy rád měl)

Alfa

Návštěvník
Alfa

Souhlasím s FM a Bu bu..je to ubohostm řešit tyhle nesmysly..asi mají svých problémů málo

Petr

Návštěvník
Petr

To se klidně směj. Ono je vlastně lepší mlčet, ničeho si nevšímat, nechat si …… na hlavu. Že jo? Proč bychom měli chtít, aby to v Holicích vypadalo líp. Já si rozhodně nestěžuju, že je tady špatná vánoční výzdoba, ale že některý obchody na náměstí vypadaj hůř než v roce 1970, to mě jako Holičáka mrzí. Netrápí, neštve, prostě mrzí… Nic víc.

Bu Bu

Návštěvník
Bu Bu

No to teda joo,ty lidi maj problémy,tak jestli se jim Holice nelíbí,tak ať se odstěhujou.A ještě ty užalovánci tady,kdo jezdí v protisměru,kdo jak parkuje,popelnice,kravál atd…to chtěj dělat nad lídi,že psali do novin.. musím se smát..

Zdena

Návštěvník
Zdena

Vyřeší konečně někdo parkování u školky na Starých Holicích? Byl se tam někdy někdo ze zastupitelů podívat? Zdá se Vám to normální? Myslím, že mluvím za víc rodičů a né jen za sebe!

Zdena

Návštěvník
Zdena

Dobrý den, ale i tohle je řešení. Však já nemluvila hned o nějakém budování nového nákladného parkoviště. Toto je dobrý nápad! Proč to tak už dávno nefunguje??

verča

Návštěvník
verča

Dobrý den. Nedomnívám se, že by toto mělo nutně řešit město jako takové. Stačí, aby se otvřel i zadní vchod školky. Sice bychom museli stále parkovat na silnici, ale na silnici s velmi nízkým provozem –> tedy bezpečnější pro všechny.

Lenka

Návštěvník
Lenka

Bydlím zde v Holicích skoro 3roky a musím říct,že mám občas pocit,že jsou špinavé.Výlohy v krámech nic moc nic co by zaujalo oči,všechno má pořád stejnou barvu,je těžké občas něco změnit.Ted se blíží vánoce a výzdoba je stejná jako loni,proč neudělat město barevnější

Lucie

Návštěvník
Lucie

Vážená paní/slečno Lenko,já bydlím v Holicích více než 20 let a v porovnání s většími okolními městy je pravda, že jsou Holice méně barevné, vše se ale změní po rozsvícení vánočního stromu na náměstí. Nebojte. 🙂 Musíte ale pochopit, že Holice nejsou Vídeň ani Praha. Je tu omezený rozpočet na výzdobu města. Co se týče výloh nijak špatné mi to nepřijde. Asi jde o to, do kterých výloh se díváte.

Hana B.

Návštěvník
Hana B.

Naprosto souhlasím s panem Hynkem, kdo má výlohu, nebo obchod na náměstí, tak by se o něj měl starat. To platí i pro místní elektro, kde bych také přivítala výlohu, do které bych se ráda podívala. Je to pro ostudu!

Petr

Návštěvník
Petr

Určitě SOUHLAS!

Hynek K.

Návštěvník
Hynek K.

Co takhle petice za to, aby majitel bývalého občerstvení na náměstí, začal s objektem konečně něco dělat? Dvacet let budova jen chátrá. Pokud vím, tak to majitel nechce ani pronajímat, ani prodat.

Lucie

Návštěvník
Lucie

Ano, stav toho domu se katastrofální. Bohužel sdílím názor s panem Petrem. I kdyby se podepsalo celé město, nikdo s tím nemůže nic dělat. Je to soukromá věc vlastníka nemovitosti.

Petr

Návštěvník
Petr

Petici klidně, ale podle mě naprd… Soukromý majetek, který nikoho svým stavem neohrožuje, si majitel může spravovat, provozovat (v tomhle případě neprovozovat) jak chce 🙁 Ale že je to ostuda, mít to na náměstí, to SOUHLAS!!

Liza

Návštěvník
Liza

V celých Holicích jeden jedinej pronájem bytu?a na městský byt jestly vůbec nějaký sou se asi čeká roky ,hlavně že se zato platí 🙁 opravdu bída….

Katka

Návštěvník
Katka

Nevšimli jste si,že před školou Holubova jezdí v pátek popelaři v protisměru?Já jsem si myslela,že v protisměru může jezdit akorát záchranná služba a policie a hasiči a to když jenom když jedou na zásah.Hlavně to před školou vždy zablokují,jezdí tam většinou okolo 7,45h.Jak je vidět na každého jiný metr.

Školák

Návštěvník
Školák

vůbec to tam teď stojí za ho…. Není tam pořádně kde zastavit ,když člověk veze děti do školy.Toho,kdo to tam takhle vymyslel,bych pověsil za koule do průvanu…pokud to nebyla paní :-)))

Tomáš

Návštěvník
Tomáš

pokud jste si nevšimly značky tak cyklisti tam maj svoje označení že můřou jet v protisměru je tam ještě na značce vyznačená šipka 😀 a stim ježděnim v protisměru nejsou jenom popeláři dělá to tam hodně aut hlavně dost lidí se tam otáčí tak tady nepiště že to dělaj jenom popeláři stejnak si myslim že některej z vás to taky udělal 😀 spíš bych radši řešil parkováni u pošty před přechodem lidi tam zastavěj a ani je to netrápí

Alfa

Návštěvník
Alfa

ach jo lidi, vy máte ale starosti….

Zub

Návštěvník
Zub

………i raní pekař který zásobuje jednotu tam jezdí v protisměru…………..a o cyklistéch nemluvím 🙂

David

Návštěvník
David

Přesně tak. Nemyslím si že je to o jiném metru, spíš to ti, kteří by to vědět měli, nevědí. Takže nafotit a poslat buď městský nebo na město. To by taky mělo dokázat zajistit, že se to už nebude opakovat.

Michal

Návštěvník
Michal

Šmejdi!! Příště nafotit a pak §up na městskou policii!

Mirek Velinský

Návštěvník
Mirek Velinský

Vadí mi několik let prasklá výloha ve Valmě, nebo jak se ten podnik jmenuje. Vypadá to strašně hnusně a hlavně nebezpečně. Až to na někoho spadne, tak ještě bude oběť nařčena z toho, že výlohu sama rozbila.

David

Návštěvník
David

Naprostý souhlas. Jen s tou výhradou, že pokud vím, tak budova patří městu, takže tohle je problém města a ne provozovatele.Obecně Holické náměstí vypadá dost hrozně. Výlohy nenatřené, výzdoba stará 200 let, polepy odlepené, …. Našlo by se toho hodně.

Zuzka

Návštěvník
Zuzka

to je fakt na náměstí to nepatří

Lenka P.

Návštěvník
Lenka P.

Ona je ta Valma celkově šílená, vždyť to vevnitř vypadá jako za socíku. Pěkná a útulná cukrárnička v Holicích fakticky chybí…

babi

Návštěvník
babi

chudy podnikatel nemá na novou

Renda

Návštěvník
Renda

To máš pravdu:-) hele to tam je snad od počátku věků! Třeba se čeká na příhodného blba s dobrou pojistkou…..

Tom

Návštěvník
Tom

Vadí mi neustálé přelétání vrtulníků.

Jiří

Návštěvník
Jiří

Mají předepsáno: min. výška nad zemí 300m. Jijich reakce na můj dotaz ohledně křížení jejich výcvikových letů s kolidujícími přelety soukromých vyhlídkových nebo sportovních letounů nad obydlenou zástavbou bylo odpovězeno, že k tomu mají příkaz "vizuálně zjistit situaci a tím zajistit míjení letounů"!!!! Předpis určitě předválečný, asi tyto výcvikové stroje (tím i nevycvičená posádka) nepoužívají asi ani radary – nad obydleným územím!

Štuka

Návštěvník
Štuka

To protože Vás neustále sledují Tomáši.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Já jsem celkem normální, zajděte ke svému. Vojáci se mi neustále točí nad domem.

Štuka

Návštěvník
Štuka

Váš, když jste mu pověděl o tom vašem "problému" s vrtulníky.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Jakej primář

Pan Štuka

Návštěvník
Pan Štuka

A co na to primář?

wpDiscuz