Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 52.204.98.217 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Tereza

Návštěvník
Tereza

Co muzeum Dr.E.Holuba,fakt mě naštvalo,že má od listopadu do dubna zavřeno.Naše rodina muzea v zimním období dost navštěvuje.Projezdili jsme jich dost a nepamatuju si,že bychom o víkendu někdě neuspěli.

Bára

Návštěvník
Bára

Ke kultuře své děti vést můžete, ale pokud vezmete v úvahu náročnost na provoz, tak v zimě je prostě nemožné takové muzeum uživit. Zvláště pokud Holičáci tvoří tak 10% z celkové návštěvnosti. Ano, jakmile to je zadarmo, je muzeum plné… ale když se má platit, to každý ohrnuje nos. Pak se není čemu divit, že není z hospodářského hlediska možné, aby muzeum bylo v zimních měsících otevřené. Toť můj názor.

Jméno

Návštěvník
Jméno

V tom případě mohlo zůstat tak jak bylo.Mám tři děti a vedu je ke kultuře,tady to jde těžko.

Bára

Návštěvník
Bára

A co tě na tom tak pobuřuje? Je to běžná praxe u muzeí velikosti toho holického. Ano, velká muzea mají otevřeno i v zimních měsících, ale Africké muzeum bylo vždy přístupné pouze v sezonních měsících. To by bylo jako se rozčilovat, proč jsou v zimě zavřeny např. zámky… 😀

bob

Návštěvník
bob

To bude tím, že je ten Hlubák tak šílenej. Vždyť je to ostuda, zamrzli tam někde v osmdesátých letech. Ikdyž tenkrát se o to aspoň někdo pořádně staral.

Karel

Návštěvník
Karel

to be tam nesměla vládnout železnou rukou p. Ženíšková 🙂

Pavel

Návštěvník
Pavel

To je pravda je to ostuda Holic,nejvíce žádané rekreační letovisko za komanču i po převratu a ted jak pustina bez lidí.

roboot

Návštěvník
roboot

no já nemluvil o kvalitním místě na koupání, to je fakt složitější. Koukni se někdy na celkovej stav toho kempu, ploty, zelený plochy, ten minigolf!!!, atd… To je podle mě ostuda, ne ten samotnej rybník.

roboot

Návštěvník
roboot

To by to nesmelo mit takové vedení, jaké to má. Osmdesátý léta schvaluju, ostuda!!!

David

Návštěvník
David

to je pravda. Akorát teď to už asi moc nemá řešení. Z chovného rybníku se moc kvalitní místo na koupání udělat nedá 🙁

ales

Návštěvník
ales

to by zase byl samej hlubak 🙂

pepe

Návštěvník
pepe

to jsem zvědavej, jestli to tady pojede stejně, jako dřív na šušká se… Docela se těšim!

Anonym

Návštěvník
Anonym

stačilo do reakcce

Anonym

Návštěvník
Anonym

A co to má ukázat ????

Anonym

Návštěvník
Anonym

Vážení čtenáři HL.Na radnici jsem krátce, ale jsem přesvědčený,že se již několik zajímavých věcí pro ,,lepší" Holice povedlo.Jinak pro vaši informaci je kapitálový rozpočet připravován,mimo jiné, se zaměřením na opravu a budování nových chodníků,sportovišť,přípravu projektů nutných pro čerpání dotačních titulů,více kulturních akcí a jejich přiblížení občanům,rozšíření zeleně či zajištění bydlení pro nízkopříjmové obyvatele města.Petr Bajer

lelcfgrk

Návštěvník
lelcfgrk

mX27gk dqncxafohyqd, [url=http://fgijbdpxwzom.com/]fgijbdpxwzom[/url], [link=http://tmjaluzwezjc.com/]tmjaluzwezjc[/link], http://ibiefcxuemlx.com/

wpDiscuz