Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 3.226.251.81 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


eicul

Návštěvník
eicul

jaky mely smysl popelnice s bio odpadem?mimo zelen se do nich davaly i zbytky potravin atd…takze ted zase budeme cpat zbytky a treba listi,ktere opadava jeste i ted,do norm.popelnice?kdyz byl svoz bio pop.ukoncen….potom tedy trideni pozbyva smyslu….

janicka

Návštěvník
janicka

přesně tak…1x za měsíc stačí v tomto období…nám se nepovedlo dát do ní veškeré listí ze zahrady-teď to likviduju jak se dá…v létě nám dokonce jedna popelnice ani nestačí-člověk poseká zahradu a máme plno 🙂

Katka

Návštěvník
Katka

V zimě by mohli odvážet taky,myslím si ,,že si na to lidi zvykli.stačilo by v zimě vyvážet třeba 1 krát za měsíc.

čert

Návštěvník
čert

však oni to snad zas na jaře obnověj, neee? Nebo ne? Ale taky bych byla za to, aby se BIO odváželo celoročně.

Karel

Návštěvník
Karel

Tolik let stejná vánoční výzdoba, to fakt nemáme na něco lepšího?????!!!! Sem ta mněco nového doplnit by snad neškodilo, ne?

Karel

Návštěvník
Karel

No je vidět, že je zašlá, škaredá ale hlavně, stejně jako vloni, už den po slavnostním rozsvícení praskaj žárovky, tu jedna, tu tři… Takže kolem toho každej tejden lítal technický služby a blbnou a svítěj i přes den. Hosporárnost hadr. 🙂

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

A v čem je ta současná tak špatná?

Peťan

Návštěvník
Peťan

To čekujte! Dobrý propagační video SŠ automobilní Holice: http://www.youtube.com/watch?v=n9JNuukcTyI&feature=youtu.be

lol

Návštěvník
lol

…kde dlouhá léta už, odchází ze školy mladý, dokonalý muž. To je trefný. Teda až potom, co každej den zdevastuje chodník u Jednoty, tři sta kemrů a nepočítaně vajglů. To je dokonalej muž, jooo? Aha! Štítím se tam s kočárkem projít, čuňata!

lord

Návštěvník
lord

a gde jste sebrali ty holkyyy? 🙂 🙂 to je maso!

babi

Návštěvník
babi

co ma znamenat ten randal každý den na Pardubicke ulici copak ve vsedni den ale nedaji pokoj ani ve svatek a ani v nedeli v Nemecku by si to dovolit nemohly

babi

Návštěvník
babi

chápu ze se to musí postavit ale byl jste někdo v Nemecku na praci tam se nesmí delat takovy ramus v nedeli a ve svatek uz vubec ne to jenom u nas vse povolime

děda

Návštěvník
děda

no postavit to asi musej, ne? A určitě mají stavební povolení a podmínky, za kterých můžou stavbu dělat. Tak si to zkontrolujte, jestli všechno dodržujou…!!!

třídič

Návštěvník
třídič

Můžu vědět, kdo vymyslel ten chodník u Vitamíny? To si děláte z lidí srandu? Kontejnery na tříděný odpad stojící na krásné nové ploše ale člověk se k nim musí probrodit blátem! Tolik let je to tam v bordelu a když už se to opraví, tak na takhle logickou věc nikdo nemyslí? Fakt amatéři!! A přitom by bývalo stačilo udělat tu plochu o půl metru širší… Ach jo, no Holice!!!

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

Jste spokojeni s řešením tohoto problému? Vyjádření místostarosty v našich AKTUALITÁCH…

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

O vyjádření k tomuto problému jsme na osobní schůzce požádali místostarostu Holic pana Vondrouše. Slíbil nám písemnou odpověď v tomto týdnu. Celou záležitost prošetří a podá nám stanovisko. Díky za vaše podněty. Vaše Holické noviny.

milada

Návštěvník
milada

takovou praci mohl odvest jedině b.b.Doufejme ,že se to da do pořadku

Renata Urbánková

Návštěvník
Renata Urbánková

Naprosto souhlasím. Včera jsem šla kolem a říkala jsem si, že je to škoda, že není chodníček širší.

Tereza

Návštěvník
Tereza

Já jsem samozřejmě myslela,že by bylo otevřeno jen o víkendech.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Pokud bude jen muzeum "otevřeno", tak se tam asi nikdo nebude opakovaně vracet každý víkend. Kdyby se však konaly nějaké tématické akce pro děti i dospělé (např. projekce cestopisných filmů, přednášky, hraní na bubínky, výroba zvířátek z modelíny apod.), tak by to některé mohlo opakovaně přilákat.

Bára

Návštěvník
Bára

Jak jsem psala níže, z hlediska ekonomiky je to prostě nevýhodné i o těch víkendech. Otevírat muzeum pro pár lidí je podle mého mrhání prostředky. A ruku na srdce, vy sama byste přišla každý víkend do muzea? Neznám vás, ale troufnu si tvrdit, že asi ne…

Tulda

Návštěvník
Tulda

Já bych se Terezy trochu zastal, víkendový provoz mimo sezónu se mi zdá schůdný. Zvlášť potom, co je muzeum komplet rekonstruováno. Jen to nové topení tam stálo statisíce… Byl bych rozhodně pro to zvážit. Asi by to ale chtělo lepší "zimní" marketing 🙂

Jura

Návštěvník
Jura

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Vytápění studených prostor na 2 dny v týdnu kvůli pár zájemcům mimo sezónu se opravdu nevyplatí. Lepší je udržet kvalitní službu v exponovaných měsících, než podporovat dalšími dotacemi období, kdy se to nevyplatí.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Dobrá, pokud by bylo o víkendu otevřeno – kolik si myslíte, že muzeum navštíví lidí? Pokud si vezmete spotřebu energií, tak se prostě nevyplatí otevírat muzeum pro cca. 5-10 návštěvníku. To by potom zase Holičáci hudrovali, co musí ten provoz stát peněz atd. Ano, expozice je nová, ale ani u té staré tomu nebylo jinak. I původní provoz muzea byl omezen sezonou.

Tereza

Návštěvník
Tereza

Co muzeum Dr.E.Holuba,fakt mě naštvalo,že má od listopadu do dubna zavřeno.Naše rodina muzea v zimním období dost navštěvuje.Projezdili jsme jich dost a nepamatuju si,že bychom o víkendu někdě neuspěli.

Bára

Návštěvník
Bára

Ke kultuře své děti vést můžete, ale pokud vezmete v úvahu náročnost na provoz, tak v zimě je prostě nemožné takové muzeum uživit. Zvláště pokud Holičáci tvoří tak 10% z celkové návštěvnosti. Ano, jakmile to je zadarmo, je muzeum plné… ale když se má platit, to každý ohrnuje nos. Pak se není čemu divit, že není z hospodářského hlediska možné, aby muzeum bylo v zimních měsících otevřené. Toť můj názor.

Jméno

Návštěvník
Jméno

V tom případě mohlo zůstat tak jak bylo.Mám tři děti a vedu je ke kultuře,tady to jde těžko.

Bára

Návštěvník
Bára

A co tě na tom tak pobuřuje? Je to běžná praxe u muzeí velikosti toho holického. Ano, velká muzea mají otevřeno i v zimních měsících, ale Africké muzeum bylo vždy přístupné pouze v sezonních měsících. To by bylo jako se rozčilovat, proč jsou v zimě zavřeny např. zámky… 😀

bob

Návštěvník
bob

To bude tím, že je ten Hlubák tak šílenej. Vždyť je to ostuda, zamrzli tam někde v osmdesátých letech. Ikdyž tenkrát se o to aspoň někdo pořádně staral.

Karel

Návštěvník
Karel

to be tam nesměla vládnout železnou rukou p. Ženíšková 🙂

Pavel

Návštěvník
Pavel

To je pravda je to ostuda Holic,nejvíce žádané rekreační letovisko za komanču i po převratu a ted jak pustina bez lidí.

roboot

Návštěvník
roboot

no já nemluvil o kvalitním místě na koupání, to je fakt složitější. Koukni se někdy na celkovej stav toho kempu, ploty, zelený plochy, ten minigolf!!!, atd… To je podle mě ostuda, ne ten samotnej rybník.

roboot

Návštěvník
roboot

To by to nesmelo mit takové vedení, jaké to má. Osmdesátý léta schvaluju, ostuda!!!

David

Návštěvník
David

to je pravda. Akorát teď to už asi moc nemá řešení. Z chovného rybníku se moc kvalitní místo na koupání udělat nedá 🙁

ales

Návštěvník
ales

to by zase byl samej hlubak 🙂

wpDiscuz