Šušká se

Buďte slušní. Nevhodné, urážlivé nebo hanlivé příspěvky a vulgarismy budou editovány. Příspěvky uživatelů v této rubrice nevyjadřují názory a postoje provozovatele webu www.holickenoviny.cz. Server je veřejně přístupné diskusní fórum. Příspěvky a komentáře jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel nezodpovídá za jejich obsah a vyhrazuje si právo vymazat jakýkoli z nich, v případě, že je rasistický, navádí ke kriminálním činům či jinak porušuje všeobecné etické normy. Uživatel by neměl porušovat morální principy a musí se chovat v souladu s platným právním řádem ČR.

Stránka zároveň neslouží pro komerční inzeráty a sdělení. V případě, že chcete čtenářům holických novin sdělit cokoliv týkajícího se Vašeho podnikání, kontaktujte nás prosím na info@holickenoviny.cz.

Vaše IP adresa 3.94.129.211 je ukládána společně s příspěvkem.

Nový komentář

avatar

 

 


Katka

Návštěvník
Katka

Nevšimli jste si,že před školou Holubova jezdí v pátek popelaři v protisměru?Já jsem si myslela,že v protisměru může jezdit akorát záchranná služba a policie a hasiči a to když jenom když jedou na zásah.Hlavně to před školou vždy zablokují,jezdí tam většinou okolo 7,45h.Jak je vidět na každého jiný metr.

Školák

Návštěvník
Školák

vůbec to tam teď stojí za ho…. Není tam pořádně kde zastavit ,když člověk veze děti do školy.Toho,kdo to tam takhle vymyslel,bych pověsil za koule do průvanu…pokud to nebyla paní :-)))

Tomáš

Návštěvník
Tomáš

pokud jste si nevšimly značky tak cyklisti tam maj svoje označení že můřou jet v protisměru je tam ještě na značce vyznačená šipka 😀 a stim ježděnim v protisměru nejsou jenom popeláři dělá to tam hodně aut hlavně dost lidí se tam otáčí tak tady nepiště že to dělaj jenom popeláři stejnak si myslim že některej z vás to taky udělal 😀 spíš bych radši řešil parkováni u pošty před přechodem lidi tam zastavěj a ani je to netrápí

Alfa

Návštěvník
Alfa

ach jo lidi, vy máte ale starosti….

Zub

Návštěvník
Zub

………i raní pekař který zásobuje jednotu tam jezdí v protisměru…………..a o cyklistéch nemluvím 🙂

David

Návštěvník
David

Přesně tak. Nemyslím si že je to o jiném metru, spíš to ti, kteří by to vědět měli, nevědí. Takže nafotit a poslat buď městský nebo na město. To by taky mělo dokázat zajistit, že se to už nebude opakovat.

Michal

Návštěvník
Michal

Šmejdi!! Příště nafotit a pak §up na městskou policii!

Mirek Velinský

Návštěvník
Mirek Velinský

Vadí mi několik let prasklá výloha ve Valmě, nebo jak se ten podnik jmenuje. Vypadá to strašně hnusně a hlavně nebezpečně. Až to na někoho spadne, tak ještě bude oběť nařčena z toho, že výlohu sama rozbila.

David

Návštěvník
David

Naprostý souhlas. Jen s tou výhradou, že pokud vím, tak budova patří městu, takže tohle je problém města a ne provozovatele.Obecně Holické náměstí vypadá dost hrozně. Výlohy nenatřené, výzdoba stará 200 let, polepy odlepené, …. Našlo by se toho hodně.

Zuzka

Návštěvník
Zuzka

to je fakt na náměstí to nepatří

Lenka P.

Návštěvník
Lenka P.

Ona je ta Valma celkově šílená, vždyť to vevnitř vypadá jako za socíku. Pěkná a útulná cukrárnička v Holicích fakticky chybí…

babi

Návštěvník
babi

chudy podnikatel nemá na novou

Renda

Návštěvník
Renda

To máš pravdu:-) hele to tam je snad od počátku věků! Třeba se čeká na příhodného blba s dobrou pojistkou…..

Tom

Návštěvník
Tom

Vadí mi neustálé přelétání vrtulníků.

Jiří

Návštěvník
Jiří

Mají předepsáno: min. výška nad zemí 300m. Jijich reakce na můj dotaz ohledně křížení jejich výcvikových letů s kolidujícími přelety soukromých vyhlídkových nebo sportovních letounů nad obydlenou zástavbou bylo odpovězeno, že k tomu mají příkaz "vizuálně zjistit situaci a tím zajistit míjení letounů"!!!! Předpis určitě předválečný, asi tyto výcvikové stroje (tím i nevycvičená posádka) nepoužívají asi ani radary – nad obydleným územím!

Štuka

Návštěvník
Štuka

To protože Vás neustále sledují Tomáši.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Já jsem celkem normální, zajděte ke svému. Vojáci se mi neustále točí nad domem.

Štuka

Návštěvník
Štuka

Váš, když jste mu pověděl o tom vašem "problému" s vrtulníky.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Jakej primář

Pan Štuka

Návštěvník
Pan Štuka

A co na to primář?

eicul

Návštěvník
eicul

jaky mely smysl popelnice s bio odpadem?mimo zelen se do nich davaly i zbytky potravin atd…takze ted zase budeme cpat zbytky a treba listi,ktere opadava jeste i ted,do norm.popelnice?kdyz byl svoz bio pop.ukoncen….potom tedy trideni pozbyva smyslu….

janicka

Návštěvník
janicka

přesně tak…1x za měsíc stačí v tomto období…nám se nepovedlo dát do ní veškeré listí ze zahrady-teď to likviduju jak se dá…v létě nám dokonce jedna popelnice ani nestačí-člověk poseká zahradu a máme plno 🙂

Katka

Návštěvník
Katka

V zimě by mohli odvážet taky,myslím si ,,že si na to lidi zvykli.stačilo by v zimě vyvážet třeba 1 krát za měsíc.

čert

Návštěvník
čert

však oni to snad zas na jaře obnověj, neee? Nebo ne? Ale taky bych byla za to, aby se BIO odváželo celoročně.

Karel

Návštěvník
Karel

Tolik let stejná vánoční výzdoba, to fakt nemáme na něco lepšího?????!!!! Sem ta mněco nového doplnit by snad neškodilo, ne?

Karel

Návštěvník
Karel

No je vidět, že je zašlá, škaredá ale hlavně, stejně jako vloni, už den po slavnostním rozsvícení praskaj žárovky, tu jedna, tu tři… Takže kolem toho každej tejden lítal technický služby a blbnou a svítěj i přes den. Hosporárnost hadr. 🙂

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

A v čem je ta současná tak špatná?

Peťan

Návštěvník
Peťan

To čekujte! Dobrý propagační video SŠ automobilní Holice: http://www.youtube.com/watch?v=n9JNuukcTyI&feature=youtu.be

lol

Návštěvník
lol

…kde dlouhá léta už, odchází ze školy mladý, dokonalý muž. To je trefný. Teda až potom, co každej den zdevastuje chodník u Jednoty, tři sta kemrů a nepočítaně vajglů. To je dokonalej muž, jooo? Aha! Štítím se tam s kočárkem projít, čuňata!

lord

Návštěvník
lord

a gde jste sebrali ty holkyyy? 🙂 🙂 to je maso!

babi

Návštěvník
babi

co ma znamenat ten randal každý den na Pardubicke ulici copak ve vsedni den ale nedaji pokoj ani ve svatek a ani v nedeli v Nemecku by si to dovolit nemohly

babi

Návštěvník
babi

chápu ze se to musí postavit ale byl jste někdo v Nemecku na praci tam se nesmí delat takovy ramus v nedeli a ve svatek uz vubec ne to jenom u nas vse povolime

děda

Návštěvník
děda

no postavit to asi musej, ne? A určitě mají stavební povolení a podmínky, za kterých můžou stavbu dělat. Tak si to zkontrolujte, jestli všechno dodržujou…!!!

třídič

Návštěvník
třídič

Můžu vědět, kdo vymyslel ten chodník u Vitamíny? To si děláte z lidí srandu? Kontejnery na tříděný odpad stojící na krásné nové ploše ale člověk se k nim musí probrodit blátem! Tolik let je to tam v bordelu a když už se to opraví, tak na takhle logickou věc nikdo nemyslí? Fakt amatéři!! A přitom by bývalo stačilo udělat tu plochu o půl metru širší… Ach jo, no Holice!!!

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

Jste spokojeni s řešením tohoto problému? Vyjádření místostarosty v našich AKTUALITÁCH…

Holické noviny

Návštěvník
Holické noviny

O vyjádření k tomuto problému jsme na osobní schůzce požádali místostarostu Holic pana Vondrouše. Slíbil nám písemnou odpověď v tomto týdnu. Celou záležitost prošetří a podá nám stanovisko. Díky za vaše podněty. Vaše Holické noviny.

milada

Návštěvník
milada

takovou praci mohl odvest jedině b.b.Doufejme ,že se to da do pořadku

Renata Urbánková

Návštěvník
Renata Urbánková

Naprosto souhlasím. Včera jsem šla kolem a říkala jsem si, že je to škoda, že není chodníček širší.

Tereza

Návštěvník
Tereza

Já jsem samozřejmě myslela,že by bylo otevřeno jen o víkendech.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Pokud bude jen muzeum "otevřeno", tak se tam asi nikdo nebude opakovaně vracet každý víkend. Kdyby se však konaly nějaké tématické akce pro děti i dospělé (např. projekce cestopisných filmů, přednášky, hraní na bubínky, výroba zvířátek z modelíny apod.), tak by to některé mohlo opakovaně přilákat.

Bára

Návštěvník
Bára

Jak jsem psala níže, z hlediska ekonomiky je to prostě nevýhodné i o těch víkendech. Otevírat muzeum pro pár lidí je podle mého mrhání prostředky. A ruku na srdce, vy sama byste přišla každý víkend do muzea? Neznám vás, ale troufnu si tvrdit, že asi ne…

Tulda

Návštěvník
Tulda

Já bych se Terezy trochu zastal, víkendový provoz mimo sezónu se mi zdá schůdný. Zvlášť potom, co je muzeum komplet rekonstruováno. Jen to nové topení tam stálo statisíce… Byl bych rozhodně pro to zvážit. Asi by to ale chtělo lepší "zimní" marketing 🙂

Jura

Návštěvník
Jura

Roman Hlava

Návštěvník
Roman Hlava

Vytápění studených prostor na 2 dny v týdnu kvůli pár zájemcům mimo sezónu se opravdu nevyplatí. Lepší je udržet kvalitní službu v exponovaných měsících, než podporovat dalšími dotacemi období, kdy se to nevyplatí.

Jméno

Návštěvník
Jméno

Dobrá, pokud by bylo o víkendu otevřeno – kolik si myslíte, že muzeum navštíví lidí? Pokud si vezmete spotřebu energií, tak se prostě nevyplatí otevírat muzeum pro cca. 5-10 návštěvníku. To by potom zase Holičáci hudrovali, co musí ten provoz stát peněz atd. Ano, expozice je nová, ale ani u té staré tomu nebylo jinak. I původní provoz muzea byl omezen sezonou.

wpDiscuz